SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74708

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^racja panie p

PLŚ- nie ma spawy.polecam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Zresztą, czy to taki wielki problem zawalczyć i mimo to kumplować się? Ile razy dali sobie po mordzie na sparingach?

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
co innego dawac sobie po mordzie na treningu,gdzie nie sparowali na 100% podejrzewam,a co innego w walce o pas,gdzie trzeba wyzwolic w sobie jednak odpowiedni poziom agresji i mobilizacji. dla jednych nie bedzie to problemem i mimo wszystko dadza dobra walke (patrz Mankowski-Moks,choc i oni prosili,zeby ich ze soba nie zestawiac),dla innych owszem.

pewnie przy tym poziomie adrenaliny i tak byliby w stanie dac dobre widowisko i nie myslec w klatce o wspolnym graniu w badmintona dzien wczesniej,ale skoro maja mozliwosc unikniecia takiego zestawienia,bo tak sie przyjelo,ze ziomusie ze soba walczyc nie beda,to korzystaja

i w tym przypadku TS'a moze dostac tylko i wylacznie BF,przykro mi. a ze Overeem napedzilby wiecej ppv? no swietnie,jakby mial walczyc Cain z Obama,to pewnie sprzedaliby ich jeszcze wiecej,a jednak ten najpierw musialby wygrac z 3-4 walki moim zdaniem,bo teraz na TS'a rowniez nie zasluguje ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@jac88 29.12.12 - Cain pokazał, że jest lepszym fighterem od Juniora, Lavar Johnson też mógłby ustrzelić Caina 1 ciosem gdyby miał FARTA a jest 5 klas gorszym fighterem niż Cain. JDS dostawał od Caina w stójce, dostawał w parterze, był obalany - Cain jest lepszy od JDSa - bardziej kompletny a to, że JDS może z nim wygrać w 3 walce - nikt mądry tego nie wyklucza - to są 2 różne sprawy. Wk***ia mnie to Wasze płytkie myślenie : "ktoś kogoś ustrzelił 1 ciosem to musi być lepszym fighterem i ktoś przegrał 1 walkę to k***a musi przegrać 2 walkę"- to jest żałosne

@PanParowka - o ile mnie pamięć nie zawodzi też nie byłeś zwolennikiem rewanżu Cain/JDS z tego samego powodu - rzekomego gwałtu na Cainie. Bigfoot też niepotrzebnie kopnął i miał wyjątkowego pecha z tym rozcięciem co już przesądziło wynik pojedynku.
No i widzisz dałbyś TSa Reemowi co by było żałosne - bo jakby Reem zasługiwał na TSa to by Bigfoota pokonał a on nie przegrał przez żadnego lucky puncha tylko przegrał jak najbardziej zasłużenie i w 2 walce też bym na BFa stawiał - nawet hajs bym postawił.
Sprawa jest taka - Overeem nie zasługuje na walkę z mistrzem - Cainem na dzień dzisiejszy i jeśli tak jak mówisz JDS i BF będą teraz wyeliminowywać resztę pretendentów to nie mam nic przeciwko niech robią rewanże, bo wychodzi na to, że Ci pretendenci są za słabi żeby walczyć z Cainem. Z resztą po 1 walce ja mam niedosyt - gdyby nie to rozcięcie BFa to bym pewnie nie miał i z chęcią zobaczę 2 starcie a Overeem niech wygrywa walki i sobie zapracuje na walkę o pas - miał 2 szansy nawet 3 (bo teraz miał TE mieć) i wszystkie 3 szansy sp******ił a to jest kolejny argument, że dać mu TSa to może być zmarnowane kilka mc przygotowań Caina.
a co do tych j**anych PPV i Twoich kaprysów to może dajmy mu Stevena Seagala!? Też Cain z nim nie walczył i więcej PPV sprzeda - j**IĄ MNIE PPV - liczy się sport (jak dla mnie).
Chociaż Seagal pewnie dostanie teraz bilet do Syberii w jedną stronę za to :





Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-03-25 09:51:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Problem rewanżu Caina ze Stopą jest taki jak to pisał Parówka.

Po prostu ta walka to jest esencja tego, co nazywam pełną dominacją. Trudno mi sobie wyobrazić walkę, w której przeciwnik jest o tyle lepszy.

Dla mnie ich pierwsza walka to był idealny obrazek dla stereotypowego lania. Szansa dla bf-a? 1%, może wyczaruje coś z dołu, chyba że Cain dozna jakiejś kontuzji przed, albo co gorsza podczas walki.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-03-25 10:27:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no ale chyba podzielasz zdanie,ze TAKIE ROZCIECIE moglo miec wplyw na przebieg walki,czy nie?

dominacja Caina nie podlega tutaj dyskusji,ale biorac nawet pod uwage,ze tak nieszczesliwe rozciecie wynika jednak z tego,co zrobil przeciwnik(czyli nie ma sie co usprawiedliwiac tym,podobnie jak problemami z zona albo przeprowadzka na tydzien przed walka) to jednak MOIM ZDANIEM wplywa to w sposob znaczny na przebieg pojedynku. Cain nie rozcial BF'a pod koniec 3 rundy po wczesniejszym gwalceniu go przez dwie poprzednie,tylko bardzo wczesnie,a pozniej to byla juz egzekucja,wiec bardziej przemawia DO MNIE jego dominacja w walce z Dos Santosem przez 5 rund,niz tutaj przy tym taplaniu sie we krwi.wiadomo,ze mozna sie z tym nie zgodzic,ale tak to widze.

co nie zmienia faktu,ze jest zdecydowanym faworytem rewanzu i pewnie znow wygra.ale z tym 1% to bym nie przesadzal,to jest HW i jedna bomba moze zmienic wszystko,a BF uderzyc jak wiadomo potrafi.

a co do Overeema i jego TS'a to nie widze sensu komentowania czegos takiego,takich jaj to nie ma w KSW nawet przeciez,wiec bez przesady,zeby po przegranej dostal walke z Cainem,gdzie jego osiagnieciami w UFC jest w ostatnim czasie wpadniecie na dopingu,KO od Silvy,no i teraz kontuzja. chociaz pewnie teraz nawet jesli znow przegra,to oglosi,ze jest gejem i wtedy powinien dostac walke o pas,bo sprzeda duzo PPV,no spoko.

sory,ale tylko Diaz moze dostac walke o pas po przegranej i zawieszeniu,bo tak chcial Żorż odgrazajac sie,ze jesli Dana nie spelni jego zyczenia,to nawet nie bedzie w kolejnych pojedynkac pykal tym lewym prostym,tylko rozpoczynal walke juz lezac na przeciwniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Rozcięcie to nie żaden przypadek, głowa stopy zawiera w sobie dużo krwi i pewnie pełno w niej naczyń krwionośnych.

Rozcięcie oczywiście że miało wpływ na przebieg, ale co z tego?

Jak nie tym to innym łokciem mu rozetnie facjate, jak nie teraz to 10 sekund później.

To tak jakbyś mówił, że łokcie JJ w parterze mają znaczny wpływ na przebieg walki i gdyby nie one to może inaczej by się potoczyła

U JJ to jest pewniak, że jak zejdzie to parteru to porozcina łokciami. I dokładnie takim samym pewniakiem jest Cain jak obali stopę.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-03-25 11:19:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
100% racji gautan!
1% szans!? Ty chyba żartujesz.. Ja bym to na 10% co najmniej szacował..
Bigfoot popełnił błąd z tym kopnięciem a tej klasy zapaśnik nie mógł tego zmarnować potem było rozcięcie to już Bigfoot mógł g**** zrobić jak się krew lała jak z kranu.. skąd wiecie, że teraz będzie rewanż tak samo wyglądał, może Bigfoot postawi opór, może dotrwa do 2/3 rundy a może i czymś trafi i zrobi upseta roku
@Dremor a kto jeszcze tak Bigfoota rozciął!? Wymień mi 10 przypadków z całego MMA od lat 90 gdzie mieliśmy tyle krwi!? Powiedz mi kogo Jones tak rozciął, że morze krwi było!? 10 sekund później prosze Cie...
a może Reem to byłby większy missmatch, bo Cain by go sobie od tak po prostu obalił i go rozj**ał, że ten klepałby szybciej niż z Aroną - walkę o pas dostaje ten kto eliminuje pretendentów co za tym idzie zasługuje na walkę o pas ofc wspomniany Diaz i Sonnen to wyjątki

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-03-25 11:24:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A kto miał mu kvrwa rozciąć? Nie walczył z takimi zawodnikami.

JJ przed każdym swoim poddaniem porobił łokciami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no i kogo tak Jones rozciął?

w rozcięciach na taką skalę jest 90% przypadku 10% umiejętności, bo taka rzeź się raz na 2 lata zdarza

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-03-25 11:28:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium