SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74675

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Cain-Bigfoot
Dla mnie szkoda że tak szybki rewanż, stopa ma po prostu poważne problemy z szybszymi zawodnikami. Cain, Cormier, nawet Mike Kyle z tego co pamietam w pierwszej rundzie niezle go trafil, to nie moze być jakiś przypadek. Patrząc na to dziwie się dzisiaj jeszcze bardziej że tak zdominował Fedora który teoretycznie był mniejszy zwinniejszy z kowadłem w łapie, z dobrym Takedown Defense. Pezao z dobrym gameplanem/przygotowaniem może dać lepszą walke, ale wygrana z jego storny mocno mnie zdziwi.

JDS-Overeem
JDS
- lepszy boks, jest szybszy, lepsza praca na nogach, mocniejsza szczeka, lepsze cardio
Overrem- lepszy kick-boxing, silniejszy, klincz, duże doświadczenie stójkowe k-1/GG
Zakładając że JDS faktycznie nie dostał czarnego paska za usmiech to parter i zapasy dałbym po plus/minus po równo.

Santosa mam za bardziej utalentowanego fightera, największe zagrożenie dla niego może stanowić doświadczenie Reema z dobrymi stójkowiczami. Jeżeli brazylijczyk nie oleje przygotowań i sciagnie dobrych kick-boxerow do obozu to powinien to wygrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Jeśli ta potencjalna rozpiska przetrwa, to będzie jedną z najlepszych dotychczas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@bobansdob jak możesz mówić, że parter Reema i JDSa = 50/50!? Cain armbara JDSowi złapał, wgl nie miał przez te 5 rund żadnych prób poddań, oddawał ciągle plecy, Carwin go w gilotyne złapał i gdyby 3s dłużej byłby największy comeback w historii UFC chyba + ma 1 porażkę przez poddanie, ja zawsze wątpiłem w jego umiejętności na glebie, bo jak się tak katuje TDD, jako tak zapasy i ma się taki boks to black belt mi tu śmierdział.. Reem wygrał europejski ADCC, ma prawie 20 zwycięstw przez poddanie, jako pierwszy poddał Vitora, genialne gilotyny pomijając BJJ jest silniejszy, ma bardzo mocne gnp..

Parter na 100% dla Reema tylko pytanie czy walka trafi do parteru..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-02-13 11:58:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Europejskie ADCC to nie takie gigantyczne osiągnięcie w tamtych czasach poziom w Europie był delikatnie mówiąc średni. Co do reszty to nawet się zgadzam napisałem że jeżeli ten czarny pas w BJJ faktycznie jest dany za dobre umiejętności, bo JDSa za dużo nie widzieliśmy na glebie. Z Carwinem to daj spokój, ile to było przed końcem rundy pare sekund mógł sobie pozwolić na nonszalancki wjazd w nogi. Z Cainem za dużo czystego BJJ też nie było, priorytetem były powroty do stójki i robił to bardzo dobrze. Reem na glebie to faktycznie sprawdzona firma dlatego napisałem że jeżeli ten czarny pas nie jest za darmo jeżeli jest to parter oczywiście dla Reema. Już osobiście bym też podejrzewał że po nabraniu masy Reem nie będzie już tak zwinnym parterowcem jak w LHW ale to już tylko moje domysły moge się mylić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Mądrze prawisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no tak dużo tej gleby nie było, ale jak już była to się do wszystkiego można doj**ać co z tego, że kilka sekund przed końcem walki z Carwinem!? Takich błędów się nie powinno robić a gdyby to było pierwsze obalenie!? (bo 2 razy obalił Carwina) to wówczas by przegrał walkę proste.. i co drugie obalenie wykonał na odp****** i nie patrzył na możliwość suba!? to nie trening..

co do jakości european ADCC to się w sumie zgadzam, z Cainem to nie wiem co było głupsze - powroty do stójki czy brak jakiejkolwiek ofensywy w parterze, ale whatever.. zwinny może nie jest jak w LHW, ale co do jakości parteru nie mam tu najmniejszych wątpliwości.. Stopa ma 3x większe szanse na poddanie Caina niż Junior na poddanie Reema taka prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Przeciez Carwin nie wyciągnął tego suba nie wiadomo co by było gdyby, Cain nie jest wirtuozem BJJ priorytetem były powroty do stójki. Nie chce robić zaraz z JDSa wirtuoza gleby ale akurat do walki z Carwinem/Cainem bym się tak nie dopiepszał z pierwszym akcją z obelniem na koncu zapunktował, z drugim fenomenalnie wracał do stójki co nie jest proste majac na sobie Caina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wiadomo co by było - max 4 sek i by odpłynął albo by odklepał.. ale Cain mu armbara prawie wyciągnął a Cain to lekko mówiąc nie jest wirtuoz BJJ.. nie ma co gdybać tylko mieć nadzieję, że zobaczymy jeszcze JDS na glebie no, ale oprócz Caina/Cormiera to kto go może obalić i tam przetrzymać, Lesnar już nie walczy więc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Fajnie że wiesz co było gdyby.... ja nie mam takich mocy. Podzilisz sie??:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie, bo trzeba być zaj**istym ofc, że wiem długo sobie analizowałem to duszonko + mina JDSa - może to śmieszne, ale jestem przekonany, że 3-4 sekundy i JDS go to sleep
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium