SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74676

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Steven0
i w końcu przyznałeś się do tego lex uff tego się nie spodziewałem.




pewnie w to mi nie wierzyłeś Steven,ale ja już kiedyś napisałem,że potrafię się przyznać do błędu.
i wiem że jestm psychofanem Reema,więc mam "zamglone pole widzenia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nudne walki? co ty piszesz Sofokles? Gdzie ja to napisałem? Jego styl podczas boju jest nudny, bo jest głupi taka jest moja wersja. 2007 roku przeszedł operację usunięcia guza przysadki mózgowej, co spowodowało trwałe zmiany w mózgu.Ktoś pisze, że w K1 Schilt wygrywa dzieki warunkom, że jest nieciekawy, przewidywalny,drewniany itp Nie zgadzam się z tym. Jest mistrzem wykorzystywania przewagi i jest myślacym fighterem. Co przy takiej wszechstronności, daje mu olbrzymią przewage. Silva jest mało myślacym wojownikiem dlatego jest przewidywalny co czyni jego styl nudnym. Nie jestem psycho-fanem Reema, ale 7/10 walk by wygrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
całkiem możliwe, że 7/10 walk by Reem z Bigfootem wygrał i to jedyna rzecz z jaką się zgadzam.

Wyraźnie napisałeś, że styl walki Bigfoota jest nudny więc nie p****** teraz a NAWET gdyby to tym bardziej się pogrążyłeś, bo twierdzisz, że Bigfoot mało myśli podczas walki hahahhahah - gdyby mało myślał to pewnie by Reema nie pojechał, z Fedorem świetny GP - Bigfoot jest baaaardzo myślącym fighterem - przykładem mało myślącego fightera są np Diazy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kompletnie nie zgadzam sie z tym co napisałeś. Nadal stoje przy swoim, że Silva żeby nikogo nie obrazic nie jest geniuszem i jest mało błyskotliwy na tle tych najlepszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
dobra zamknąć mordy, mądrzejszy ustąpi głupszemu ;D

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Steven0
twierdzisz, że Bigfoot mało myśli podczas walki hahahhahah - gdyby mało myślał to pewnie by Reema nie pojechał, z Fedorem świetny GP - Bigfoot jest baaaardzo myślącym fighterem


steven to że sobie radzi nie koniecznie znaczy że więcej myśli-po prostu może bardziej słucha tych co myślą za niego=trener,narożnik itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie to miałem na myśli. podczas walki musisz polegac na swojej intuicji w tym BF jest b.dobry.Taki solidny rzemieslnik. Kiedy trzeba zaskoczyc, wykonac nawet niekiedy akcje desperacką aby oszukac rywala, wtedy on sie gubi, myslenie nie jest jego mocna stroną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
mówisz o bigfoocie!?!? Z reemem był idealny GP, jakby szedł od początku na Reema to by się nadział na coś mocnego jak Overeem był świerzy,przeczekał to ,w narożniku mu powiedzieli : ''Teraz twoja kolei'' i zrobił co miał zrobić od początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Chyba za bardzo go jednak niedoceniacie. Moze mial niefart ze trafil na dzikow z AKA Poczekajmy spokojnie na rewanz, mnie najbardziej ciekawi czy taki kolos wytrzyma 5 rund. JDS jednak dal rade na trybie zombie.

P.S
Hunt dalej nie moze wjechac do USA, jak nie wjedzie do wtorku to walka odwolana ;(

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2013-05-12 21:22:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
JDS nie dałby rady gdyby Cain poddusił mięsko :D chciało mu się uderzać to uderzał i nie skończył

Mark jak wjedzie na nielegalu to ile moze dostac ?:P taka dobra walka ... w hw ufc w koncu emocjonujaca walka ;> i w ogole w ufc

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium