SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74678

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
PrideFC
a dlaczego go dokładnie nie chcą wpuścić ? Chodzi o wizę ? Nie ma jakiegoś przepisu , że na kilka dni ( artyści jak lecą na koncert, zawodnik na walkę itp ) można dostać ?


Bo mial klopoty z prawem w przeszlosci, aresztowali go za jakas awanture pod knajpa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@PrideFC Radek skonczył studia w Stanach, ma tam plecy i nie chce sobie psuć wypracowanej pozycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Roy Nelson już walczył z Cigano... Tak wiem poprawił się, ale to mu nic nie da. JDS niweluje jego atut, bo ma w chvj mocną szczękę, i to trzeba mu oddać choć nie przepadam za nim.

JDS znowu go wypunktuje bo jest lepszy technicznie, a overhandy nawet jak go trafią to jakoś sobie poradzi. Hunt właśnie mógłby technicznie pokonać JDS-a, dlatego ich zestawienie jest 1000 razy ciekawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Roy Nelson się poprawił od walki z JDSem!? Nie sądzę.. Po prostu dostał przeciwników z baaardzo słabą defensywą jak Herman i Kongo, którzy wyłapali gonga, bo na right overhanda Nelsona to chyba mocnych nie ma.. jakby JDS takiego wyłapał to mógłby zostać również znokautowany. Nelson ciągle z Topką przegrywa i myślę, że to się nie zmieni. JDS utrzyma walkę w stójce, uniknie mocnych ciosów i wygra przez decyzję albo późne TKO. Oby Hunt jednak walczył, bo mnie z Nelsonem też nie za bardzo jara walka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
@JW Nelson ch**a się poprawił Werdum zmasakrował go jak psa, Fabricio to już dużo większe zagrożenie dla Juniora niż Nelson, a pamiętajmy ,że w ciągu roku kiedy nie walczył mógł jeszcze się poprawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
GRunt, że ma małe szanse.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
PRAWUS
@PrideFC Radek skonczył studia w Stanach, ma tam plecy i nie chce sobie psuć wypracowanej pozycji


Nie jest to mega paradoksem i obłędem ? Skoro ma plecy to powinien chcieć jako Minister Spraw Zagranicznych dla swojego kraju jak najlepiej. Ale ważne , że mu dobrze




Panowie wiecie czy jednak wleciał Hunto do stanów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17442


Zdjęcie z profilu UFC na fejsie. Wygląda na to, że tak.

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
no i git !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Panowie ja tam widze u gory napis Auckland czyli Hunt jest caly czas w nowej zelandi ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium