SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74684

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
średni sens 1 HW MMA fighter vs hmm który jest fury? ostatnio CW waciany Cunn prawie go znokautował,Fury jest chociaż TOP 5 HW?bo średnio się tym interesuję.

co innego Kliczko vs Cain to by się sprzedało zaj**iśćie,a Kliczko vs JDS to już w ogólę szał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Fury po ostatniej walce myślę , że nie jest top 5 ... mimo , że posucha w HW Boxing jest straszna . Nie jest to też styl takiego brawleta lub swamera , który 1 ciosem powaliłby Caina ..

Musieliby chwilę powalczyć w stójce , gdzie pomimo wszystko i tak mógłby dostać legkicków trochę i nie nie móc się rozwinąć.

O sprowadzeniu walki do parteru nawet się nie wypowiadam..

Wiadomo dobry bokser 1 serią ciosów JEŚLI MIAŁBY CHWILĘ mógłby zaskoczyć.. ale Fury ? No way !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980








@lex_levis masz znowu "I can knock anyone out" i "Im gonna knock this guy out" więc coś ta Twoja pewność zawodzi, bo JDS przynajmniej w wywiadach przed walką się nie zmienił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
miales odpuscic temat Dos Santosa Steven

ja tam jestem pewien na miliooooon procent,ze bedzie walczyl w kazdej kolejne walce w GI(jesli mu pozwola) i ze bedzie sie kladl na glebe jak Werdum z Overeemem,o zadnej stojce juz nie moze byc mowy trololoo

Zmieniony przez - gautan w dniu 2013-05-08 09:41:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
Jak patrze na ten filmik o CV ... Nie widze by JJ z nim wygral

to jest superfight, nie pajaki vs kosci ;]

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Steven0

@lex_levis masz znowu "I can knock anyone out" i "Im gonna knock this guy out" więc coś ta Twoja pewność zawodzi, bo JDS przynajmniej w wywiadach przed walką się nie zmienił



Może jego angielski jest tak kiepski jak mój? I ma zasób powiedzmy 200 słów z których musi układać zdania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Lol.

Mir niech lepiej wyluzuje, bo parter Juniora przynajmniej wystarczał, żeby wstawać spod zapaśnika, zamiast dać się utłuc jak weszka.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2013-05-08 22:03:29

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
PanParowka
Steven0

@lex_levis masz znowu "I can knock anyone out" i "Im gonna knock this guy out" więc coś ta Twoja pewność zawodzi, bo JDS przynajmniej w wywiadach przed walką się nie zmienił



Może jego angielski jest tak kiepski jak mój? I ma zasób powiedzmy 200 słów z których musi układać zdania ?

nie ma się czym chwalić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium