SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74693

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Jak właśnie typujecie Cerrone vs KJ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Cerrone przez decyzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ważenia pod dwie ostatnie walki bardzo spokojnie, w sumie każdy z nich pełen szacun dla siebie więc inaczej być nie mogło.
Jutro rano nie odpalam facebooka póki nie zobaczę tych dwóch walk co najmniej, na pewno się ktoś gotowy rzucić spoilerem znajdzie.
Hunt taki strasznie zalany nie wyszedł, jak na niego to dobra forma. Cycki nie takie straszne, brzuch "płaski", jest nieźle. Mam nadzieję, że cardio mu nie braknie.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Junior Dos Santos by total domination. Lubie Hunta ale przez prawie 3 rundy Struva nie mógł skończyć. Jeżeli Mark wygra będę zaskoczony

Zmieniony przez - F5Brock w dniu 2013-05-25 16:45:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wszyscy będą zaskoczeni, ale mile

Struve mu tak nie pasuje jak JDS, dobre poddania i doświadczenie na glebie. JDS stójka, chyba że szykuję nam niespodziankę i coś pokaże w parterze.

JA po prostu obawiam się przewagi wigoru JDS-a, czyli zada więcej ciosów, szybciej i się tak nie zmęczy. Nawet jak Hunt ulokuje jakąś bombę, to JDS to wytrzyma- imo najtwardszy łeb w hw, na pewno nie słabszy od łba Hunta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
Ja bym tak bf nie skreślał. Nie jest faworytem, ale jednak rzucanie takim kolosem może nadkruszyć nawet tak wytrzymałego zawodnika jak Cain. Do tego Antonio jest całkiem dobrym strikerem. I im dłużej Antonio wytrzyma tym większe szanse ma na wygraną. Ale jednak jeśli dojdzie do decyzji to wygrana pójdzie do Cana.Dla mnie w tej walce jest wiecej niewiadomych
Walka JDS z Huntem jednak będzie wybitnie jednostronna. Jednak przewaga szybkości będzie po stronie Cigano. Umiejętności stójkowe na podobnym poziomie. Do tego na ważeniu JDS wyglądął o wiele lepiej niż przed walką z Cainem. Zresztą w tamtej walce już wchodząc do ringu widać było, że coś jest nie tak. Brak agresji, enregii. Podobno miał kłopoty osobiste ( rozwód? ). Teraz wyglądał na zdecydowanie bardziej wyluzowanego.

Zmieniony przez - gooru w dniu 2013-05-25 17:17:34

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Silva i jego trener mówili, że ta walka będzie wyglądać całkiem inaczej i że się wszyscy zdziwią.

Ja w to wierzę. Po 1, tamta walka to był debiut w UFC i to od razu z kimś takim jak Cain, zmiana przeciwnika z Nelsona na Caina na miesiąc przed walką no i na pewno był spięty, po przegranej z Cormierem czyli gorszą wersją Caina i po co kopał tego low kicka?

Myślę, że teraz będzie dużo lepiej przygotowany i nie da się tak łatwo stłamsić, na pewno nie będzie kopał low kicków Pewnie wysoko garda, nisko pozycja i sam boks.
No i BF mówił coś, że będzie ważył mniej niż zwykle żeby postawić na szybkość choć trochę.

Nie wydaje mi się też, żeby tym razem Cain wyszedł w takim trybie berserkera jak w 1 walce. Wtedy był po szybkiej porażce z JDS, chciał udowodnić wszystkim, że dalej jest w grze, widać było w oczach, że rozkurvi BFa jak dzieciaka i tak też zrobił, teraz na pewno jest pewny zwycięstwa.

Nie no tak można pyerdolić o dvpie marynie ale ja też się zgadzam, że rewanż będzie wyglądał inaczej

Glover jak pokona Te hune, to nie ma bata dostaje wygranego Hendo/Rashad albo Shogun/Lil Nog o TSa...

No chyba, że Gus vs Glover




Ale staredown, spojrzenia jakby się mieli zabić. Dopiero z tej kamerki to widać

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-05-25 18:02:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bullet dziwisz im się? Oni od paru dni myślą tylko o sobie . Dremor Style makes fight więc dlatego ta walka mnie tak strasznie interesuje. Mam nadzieje na wojne ... Teraz patrze na Sherdoga i Struve faktycznie ma brązowy pas w bjj, który jest 10 razy lepszy od czarnego Santosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Rustam Khabilov trochę przykozaczył- oby się nie przejechał...

zadnego Rustama na wazeniu nie bylo

zadyme zrobil Khabib Nurmagomedov

na twitterze napisal, ze Trujillo go zniewazyl w szatni

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17442
Coś mi się wydaje, że Khabib dostanie wp******.

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium