SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74696

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Sam żeś zaczął,Dremor, uświadamiać świadomego konsekwencji. A jeśli działania bezsensowne ( np. uświadamianie świadomego jest takim ) zdarzają się Tobie częściej, może i zaczniesz ludzi w klatce uświadamiać, którym ja daję prawo głosu i tyle. Najlepiej w trakcie walki - to już będzie mega nonsens, będziesz może i dumny z siebie? :)
Jednak niezależnie od ochoty i celowości, uświadamiać w oparciu o założenie, że czegoś nie wiem, nie rozumiem, tak czy siak powinieneś nie mnie w tym przypadku, a tych, co im ja wolność decydowania przydawałem w będącej przedmiotem dyskusji kwestii, o których to zresztą też nie wiesz, czy warto ich uświadamiać, bo oni może wiedzą i bez Ciebie i tak - a więc zawodników. Ale się tylko niewiedzą nie przejmuj odnośnie czyjegoś stanu świadomości - jak to wobec mnie uczyniłeś - i informuj każdego wręcz, choćbyś się od niego nawet dopiero co dowiedział wszystkiego, co właśnie jemu przedstawiasz :)

Dla mnie brzmi śmiesznie nietomność niepełna, czy jak to tam ująłem, a że odnoszenie się z wyjaśnieniami do uwag o stylu na ten moment nie da mi dość radości, doradzę tylko - nie czytaj, zacznij świnkę morską głaskać, na trening idź...
Tak sobie irytacji oszczędzisz :)

Czy fajnie? Zależy dla kogo :) Czy dla mnie ok? Do utraty przytomności spowodowanej upływem krwi mogą sobie walczyć, jak chcą ok, mnie to nie przeszkadza, a może i nawet by mi się podobało w jakimś konkretnym przypadku :) A Ty masz widzę z tym problem?
Uważasz, że Twój punkt widzenia jest wielce zdroworozsądkowy, a ja uważam, że człek winien decydować we własnej sprawie i tyle.

Osobną kwestią jest sprawa, czy to z dbałości o zdrowie właśnie takie a nie inne są przepisy, czy to tylko odprysk kalkulacji biznesowych czynionych w danych okolicznościach - ja wiem, że jak się popyt stworzy na bardziej krwawe widowiska większy, wówczas nagle w tym aspekcie o zdrowiu się zapomni zawodników :)

Zmieniony przez - chrumczaka2 w dniu 2013-02-19 16:22:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Dyskusja jałowa, ja Ciebie nie przekonam, Ty mnie. Dodam tylko, że w normalnej świadomej sytuacji chcącemu krzywda się nie dzieje także moim zdaniem.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Oki. Tyle możemy akceptować, ileśmy doświadczyli i przetrawili, a że każdemu inny bagaż życie dało, poglądy muszą być różne :) Cieszę się, że nie ma pojazdu, którego nie wykluczałem.
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Nie martw się Dremor, nie tylko Ty. Sądzę że większe połowa też...
BTW: niektórzy się tutaj za dużo w Mortal Kombat nagrali. Marzą im się turnieje gdzie zawodnicy pływają w swojej krwii i padają z wycieńczenia. Jeśli MMA ma trafić do świadomości publicznej jako akceptowany przez wszystkich sport to podobne rzeczy jak fontanny krwii i brak przerwań nie powinny mieć za często miejsca i jakieś zasady muszą w nim obowiązywać. Jak ktoś chce pooglądać walki bez zasad to niech zacznie chodzić na dyskoteki, tam na pewno uświadczycie pożądanych przez was widowisk... Tylko poziom techniczny ZAWODNIKÓW trochę słabszy...
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium