SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74677

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie dlatego oglądam bo geneza MMA np Pride miało dwie wagi na początku HW i LHW. jeżeli chcesz oceniać moją pasję i zainteresowanie MMA tym jakie wagi lubię to dalej idź oglądać karłów jeśli lubisz i się odstosunkuj od innych, panie expert nie lubię oglądać mniejszych ode mnie jak walczą i tyle.
widzę,że nadal cię piecze że MMA miałem okazję ogladać od początku kiedy ty chodziłeś do przedszkola?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Wtrace się na temat JDS vs Cain szybko i na temat.
JDS w ufc prawie wszystkie walki skonczyl w pierwszej rundzie lub byl bardzo bliski skonczenia ich(Nelson, Carwin). Wykorzystuje atletyzm, boks, i timing taki ma styl a nie inny, to znaczy ze jego szereg zwyciestw sie nie liczy czy jak? Albo ma czuc sie gorszy od zawodnikow kontrolujacych przebieg walki na pelnym dystansie? Nokaut na Cainie to zaden przypadek to wynik stylu brazola tak samo jak zwyciestwo Andersona to nie przypadek tylko ch**owa obrona poddan Cheala. Gdyby jeszcze Santos nie mial wczesniej tylu KO na koncie to po pierwszej walce jeszcze moglbym sie drapac po glowie ale tak?
Jak dojdzie do 3 walki to moja ocena jest taka sama jak byla przed ich pierwsza w 1,2 rundzie daje wieksze szanse JDS na brutalny atak, po 2,3 rundzie tylko Cain.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dokładnie, Junior ma styl wykańczania przeciwników w takim stylu już o tym pisałem, że jeden ma taki, a drugi ma styl męczenia przeciwnika przez kilka rund. Junior w pierwszej walce zrealizował swój plan i nie było tam żadnego fuksa. Zadał cios w porę, chyba nie wszyscy wiedzą co to jest i myślą że nokaut bez fuksa to tylko taki po dominacji przeciwnika. Dobry przykład z tym Andersonem i Chaelem hehe. Najpierw fuksiarskie poddanie po dominacji 4 rundowej a potem fuksiarskie kolano po dominacji w 1 rundzie hihi

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lex Levis "wagą królewską" to określano wage ciężką w boskie kilkanaście lat temu.

Obecnie w MMA waga ciężka jest jedną z najgorszych dywizji niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@Puar tak jak pisałem nie będę kontynuował tego "chorego tematu bez końca", ale proszę Cię jak już coś piszesz to pisz to co napisałem a nie wmawiaj wszystkim, że ja to napisałem skoro nic takiego nie pisałem i wręcz przeciwnie zaprzeczyłem temu (chodzi m.in. o te "lucky knee")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raKhu1
Lex Levis "wagą królewską" to określano wage ciężką w boskie kilkanaście lat temu.

Obecnie w MMA waga ciężka jest jedną z najgorszych dywizji niestety


to prawda że jest najsłabsza na tę chwilę, ale ciżka zawsze ma magię fascynowania chyba większości ludzi. w MMA też spotykam się z tym określeniam zapożyczonym z boksu. LHW jest mocna , middle też. nie wiem po co UFC lżejsze dywizje, nie znoszę ich oglądać. dwóch karzełków/chudeuszy próbuje się znokautować przez 25 min powiedzmy. okropne "widowisko"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
poniżej MW to dla Ciebie karzełki... Porażka. Przecież WWy dla przykładu ważą nawet ponad 90kg w dniu walki tylko tnął do 77.. i ich średnia wzrostu wynosi <180cm - LW tak samo, rozumiem mówienie na flyW karzełki czy nawet BW, ale na WW czy LW to nieporozumienie, z resztą lepiej się ogląda lżejsze kategorie, ale przyznam Ci racje, że cięższe kategorie bardziej przyciągają nawet mnie pewnie jak i 98% ludzi w tym dziale i pewnie na świecie, ale nie oglądać ich - tego fan MMA nie może powiedzieć - to jest moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Steven0
WWy dla przykładu ważą nawet ponad 90kg w dniu walki tylko tnął do 77..


ponad 90kg w dniu, a kilkanaście godzin wcześniej 77? jakoś nie chce mi się wierzyć
ponad 90 to na codzień pewnie mało który waży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
tzn na codzień - myślałem o jednym napisałem o drugim, ale w dniu i tak więcej niż 77 znacznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mogę lubić to co lubię czy muszę lubić to co ty lubisz, Steven0? napisałem wcześniej że nie lubię oglądać walk facetów mniejszych ode mnie. i tyle. nie sprawia mi to przyjemności , nie interesuje mnie to. i gdzie pisze że musisz oglądać wszystkie wagi jeżeli się pasjonujesz MMA?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium