SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74690

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Ta nic nie zrobiły hhaahahaha, bo walczył z niską gardą i zbierał to nic mu niby nie zrobiły!? ło k***a!? To doj**ałeś trzeba przyznać no nie masakra..

a co do tego jak to napisałeś to jak będę miał czas to znajde cytat, w którym to tak napisałeś, że było oczywiste, że nie chodzi o KD tylko o jakiś gówniany cios stąd to moje oburzenie no chyba, że ktoś mnie wyręczy i znajdzie cytat Puara, który teraz p******i, że to wyraźnie napisał..

z resztą jakby to napisał ktoś inny niż Ty to bym bardziej dopytywał czy na pewno się nie pomyliłeś i co innego miałeś na myśli, ale jak ktoś ma poglądy o gryzieniu, drapaniu i pluciu w MMA i nie raz dosypie do pieca to jednak mogłem nie wątpić w to co czytam i uważać, że porównujesz KO cios do jakiegoś prostego w nos i że to wpływ na przebieg walki istotny miało w dodatku u strikera

"prosty w nos" i jeszcze się kłóci a potem obraża i jak tu się nie denerwować


napisałeś to tak jakby ten cios zmienił losy tego pojedynku mimo, że nawet KD nie zmienił losów, bo JDS tracił tempo i zbierał raz po raz ciosy na ryj


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-05-10 23:44:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ten drugi gif to przykład jednego z nielicznych ciosów które w jakiś sposób Junior mógł odczuć. Reszta ciosów, przed tym co go powalił, była słaba. Cain do tamtego momentu g**** mu zrobił.

a co do tego jak to napisałeś to jak będę miał czas to znajde cytat, w którym to tak napisałeś, że było oczywiste, że nie chodzi o KD tylko o jakiś gówniany cios stąd to moje oburzenie no chyba, że ktoś mnie wyręczy i znajdzie cytat Puara, który teraz p******i, że to wyraźnie napisał..

To znajdź. Wtedy przyznam się do błędu.

z resztą jakby to napisał ktoś inny niż Ty to bym bardziej dopytywał czy na pewno się nie pomyliłeś i co innego miałeś na myśli, ale jak ktoś ma poglądy o gryzieniu, drapaniu i pluciu w MMA i nie raz dosypie do pieca to jednak mogłem nie wątpić w to co czytam i uważać, że porównujesz KO cios do jakiegoś prostego w nos i że to wpływ na przebieg walki istotny miało w dodatku u strikera


Historia MMA sięga dalej niż debiut Brocka Lesnara. Śmieszne poglądy o MMA to masz ty, tłuku.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
https://www.sfd.pl/UFC_160__25.5.13-t919542-s61.html 

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Dla przypomnienia tematu, krótkie wywiady z 4 bohaterami UFC 160:












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Wszelkie wątpliwości rozwieje walka Cain vs JDS 3 i nie wiem niby czemu nie chcecie tej walki?

Dla mnie ten kto uważa KO w pierwszej walce za fart to ignorant. Jakby to Pudzian tak znokautował Caina to by można było mówić o lucky punchu ale nie JDS który 11/15 walk skończył przez KO w stójce...

To samo się tyczy rewanżu - Cain wyraźnie dominował i w stójce i w każdej innej płaszczyźnie i jak ktoś uważa inaczej to powinien sobie odświeżyć tą walkę.

Dlatego 3 starcie jest dla mnie tak ciekawe i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Mam nadzieję, że ta akcja z Huntem to jakiś żart

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-05-11 00:47:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
Nie ma watpliwosci kto wygral 1,2 walke CV vs JDS

Natomiast watpliwosci mozecie miec JEDYNIE jesli mowicie o dyspozycji w czasie tych walki ... W 1 obaj nie byli 100% - fizyczne kontuzje co tez daje przelozenie na psychike, w drugiej z tego co wiemy JDS psychicznie mogl sie podlamac i raczej byl podlamany a i przez to gorzej bylo z cialem - forma :>

bez sensu sie klocicie chlopcy

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja nie mam wątpliwości że Cain w drugiej walce był lepszy i zdominował Juniora jak chciał... zauważam tylko że jak ktoś pisze że coś tam było fartem w pierwszej walce to równie dobrze to czy tamto co się działo w drugiej, też można podciągnąć pod fuksa. Chociaż patrząc na dwie walki to o Cainie można powiedzieć że jest trochę lepszy, przynajmniej na tę chwilę. Jak już pisałem mam nadzieję że Junior się weźmie za kopnięcia

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Puar
Jak już pisałem mam nadzieję że Junior się weźmie za kopnięcia


Kopnięcia + dirty boks + łokcie w klinczu :) Nie chce mi się oglądać drugi raz tej walki, ale chyba w 4 rundzie JDS dość ładne trafił łokciem Caina. Gdyby zamiast JDS był Jones, z pewnością w klinczu to on by zaznaczył przewagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Który? Hipotetyczny, czy może ten obecny? Hipotetycznego nie znam, ale obecny by "pękł" :)
Miło by było zobaczyć jak ktoś wp*****l spuszcza tam JJ, gdzie ten dotąd wielu masakrował i każdemu potężne zagrożenie stwarzał bezkarnie niemal ( Belfort....).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium