SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74703

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Cain Velasquez vs. Antonio Silva
Junior dos Santos vs. Mark Hunt
Glover Teixeira vs. James Te-Huna
Gray Maynard vs. TJ Grant
Mike Pyle vs. Gunnar Nelson
Amir Sadollah vs. Stephen Thompson
Khabib Nurmagomedov vs. Abel Trujillo
Donald Cerrone vs. KJ Noons
Jeremy Stephens vs. Estevan Payan
Robert Whittaker vs. Colton Smith

jak na razie 10 walk - pewnie jeszcze 2-3 dorzucą do rozpiski - jak na razie rozpiska kozak i walki tak zaj**iste!
Nurmagomedov vs. Trujillo mnie bardzo interesuje, Trujillo miał zaj**isty performance w swoim debiucie a Numragomedov to duży talent dodatkowo kolejna walka Glovera - myślę, że sobie spokojnie poradzi z Te Huną, Cerrone vs. Noons czyli szykuje się świetny strikerski pojedynek, Pyle vs Gunnar Nelson też zaj**iste zestawienie i Stephen Thompson bardzo oryginalny zawodnik bodajże z karate - ma nietypową stójkę no i powrót Maynarda po kontuzji z zaj**iście prezentującym się ostatnio Grantem no i ofc co-me i me
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Gunnar nelson to dla mnie prze chuvj po ostatniej walce, kibicuję mu mege. Ma minę jakby spał, dziwacznie się porusza, wali ciosy nie wiadomo skąd ;) Zaj**isty młody talent.

A nie byłbym taki pewien, ze Glover spokojnie sobie poradzi z Te huną. Te huna to też następny kozak, z mocnym łbem i kowadełkiem w ręce. Glover imo wygra ale sam parę razy po mazaku zarobi ;)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
e tam.. z Jimmo wygrał, bo tamten ma ch**owy parter i TDD a Glover powinien mieć przewagę i w stójce i w parterze i w resslingu no, ale Te Huna potrafi dać dobrą walkę i potrafi przyjąć może walka będzie ala Glover vs. Maldonado

No Gunnar Nelson walczy jakby dopiero co wstał i ma emocje podczas walki (tak to wygląda) jak ja mam emocje przy krojeniu chleba

Wyobraźcie sobie UFC 29-31 grudnia w Las Vegas - gala numerowana gdzie Bigfoot broni pasa przeciwko Huntowi hahahaha jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić i Hunt broni obalenia i nokautuje Silve 1 strzałem łamiąc mu szczene i Rogan już prawie dochodzący się go pyta jakie to uczucie zdobyć pas UFC w tym wieku i po 6 porażkach z rzędu w przeszłości i się podnieca tak 2 minuty a Hunto odpowieda : "good"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262




nie wiem czy bylo, chyba nie

chłopaki w razie czego będą miedzy soba walczyc o tytuł nie ma problemu :)

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-03-25 13:29:36

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Ja nie wiem jak można nie lubić Juniora, to taki fajny misiaczek jak gada :D Ja wiem, że czasami coś palnie głupiego, ale kto tego nie robi ?:D Nawet wzór cnót wszelakich Stev-0 czasami musi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wspaniała dyskusja od rana widzę

niech i ja się wtrącę

jeśli chodzi o walkę bf vs Cain 2 o pas:
zgadzam się, że bigfoot zasłuzył na tę walkę wg rankingów i pod wzgledem tego, kto jest w tej chwili dostepny, TS ma zasłużenie.
jednak nie zmienia to faktu,że ta walka to mismatch! o nie ma nic na Caina - został zdominowany i zniszczony kompletnie jak kds w drugiej walce. wiem wiem było rozcięcie. ale co z tego - gdyby naprawdę był przez to niezdolny do walki nie sądzicie,że sędzia ringowy by to przerwał od razu?? był zdolny do walki, ale zbyt słaby, zeby cokolwiek zrobić przeciwko Cainowi.
zgodnie z Dremorem daję mu może 1% szans przeciwko Cainowi.

zgadzam się że o ile Reem nie zasługuje teraz na TS, o tyle ma on o wiele więcej umiejętności. ma o wiele więcej niż bf na Caina.
wiem że bf pokonał Reema, ale nie czarujmy się, większość doskonale wie, że Alistair podarował mu TS w prezencie.
swoją ignorancją i lekceważeniem oddał wygrana walkę. chciał się bawić w A Silve z bf i zapłacił za to drogo.
jednak jeżeli dojdzie do rewanżu, wiadomo że Sasquosh zostanie zniszczony bo jest po prostu gorszy fighterem od Reema.

Cain bfoota zniszczy obojętnie jak walka się potoczy.

i mam nadzieję że Hunto ustrzeli bufona, bo juz postawiłem pieniążki. nie zrobiłem tego przed Cain vs jds II i plułem sobie w brodę, bo wiedziałem, że zdrowy Cain go pokaże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jds pyskuje póki może,tak to jest z cwaniaczkami. przypominam,że to on się wycofał z walki z Reemem nagle zmieniając zdanie o 180'.
najbardziej śmieszy mnie jak na tym levelu pro można ostarżać kogoś że zerwał mięsień ze starchu,żeby nie walczyć i to na forum publicznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dremor
Nikt tu nie stawia w ciemno na Hunta, tylko raczej mu kibicuje.


Swietne podsumowanie ! Huntowi po prostu nie da sie nie kibicowac Wiadomo, ze na papierze JDS jest zdecydowanym faworytem, ale to jest HW i wszystko moze sie zdarzyc. Poza tym Hunt nie ma nic do stracenia, ma juz swoje lata, drugiej takiej szansy bliskiej TS'a zapewne juz nie dostanie.
Dywizja HW nie jest slaba co nudna. Niestety za duza przepasc dzieli JDS, Caina a reszte ... Strasznie liczylem na Reem'a no ale wszyscy widzielismy jak sie skonczylo. Zostal jeszcze Cormier, ale patrzac jak wypada reszta ziomkow z SF i jak Mir tyra w albaquerki to banka moze peknac szybko.
P.S
Szanse Silvy z Cainem ->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mikel-
Dremor
Nikt tu nie stawia w ciemno na Hunta, tylko raczej mu kibicuje.


Swietne podsumowanie ! Huntowi po prostu nie da sie nie kibicowac Wiadomo, ze na papierze JDS jest zdecydowanym faworytem, ale to jest HW i wszystko moze sie zdarzyc. Poza tym Hunt nie ma nic do stracenia, ma juz swoje lata, drugiej takiej szansy bliskiej TS'a zapewne juz nie dostanie.
Dywizja HW nie jest slaba co nudna.

Racja, źle ubrałem myśli w słowa, HW jest po prostu nudna w porównaniu do zeszłej dekady. mój błąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
a kto mówił ,że nie ma sensu robić ankiety w Bigfoot vs Overeem bo jak ktoś da na Bigfoota to znaczy ,że sobie jaja robi ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium