SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74679

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Shogun lepszym fighterem od Shoguna? nigdy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
znów mi się poj**ało od Jonesa ofc miało być xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
lepszym w DANEJ WALCE

KVRWA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ja rozumiem Twoj tok rozumowania,ale wiekszosc tutaj napisze Ci:tak,bylby lepszym fighterem TEGO DNIA. i zdaniem wiekszosci bylby nim,az do kolejnego ich pojedynku,gdzie pewnie znow zostalby zgwalcony

Cain jest dla mnie lepszym zawodnikiem od JDS'a,GSP od Diaza,a Jones od Shoguna,co nie zmienia faktu,ze kazdy z nich moglby okazac sie danego dnia gorszy od swojego przeciwnika,bo to tylko mma i jak wiadomo bywa roznie.

ale co do wyzszosci KO nad gwaltem przez 5 rund,lub odwrotnie,to nie ma sensu sie spierac,bo to juz kwestia indywidualnego spojrzenia. dla mnie wyzej stoi wygrana Caina w drugiej walce z JDSem,niz tego drugiego w pierwszym starciu,ale rozumiem,ze ktos moze miec inne spojrzenie na to.

Zmieniony przez - gautan w dniu 2013-03-10 14:50:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
o to mi właśnie chodzi o bycie ogólnie lepszym fighterem, OGÓLNIE - ktoś ma lepsze umiejętności a nie, że w danej walce popełnił błąd, który kosztował go porażką albo przeciwnik rewelacyjnie wyczuł moment i trafił/poddał i to mówi, że w danej walce ofc był lepszy, ale nie jest lepszym fighterem.. JDS vs. Cain to znakomity przykład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
ziumol
Tak, każdy Brazol ma problemy jak dostanie wp******


Dokladnie, brazol sie nie przyzna. A to kolano, dziewczyna, mama, brat, pies, zupa byla za slona, czy krew do oczu leciala i walczyc nie umial, etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Steven0
o to mi właśnie chodzi o bycie ogólnie lepszym fighterem, OGÓLNIE - ktoś ma lepsze umiejętności a nie, że w danej walce popełnił błąd, który kosztował go porażką albo przeciwnik rewelacyjnie wyczuł moment i trafił/poddał i to mówi, że w danej walce ofc był lepszy, ale nie jest lepszym fighterem.. JDS vs. Cain to znakomity przykład

Ok, ale żeby dokładnie zmierzyć poziom umiejętności Juniora i Caina ogólnie, to musiałoby dojść do ich trzeciej walki moim zdaniem

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980

and it is all over! mark super samoan hunt knock out Junior dos Santos!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
"Miszcz" photoshopa Stev0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Akurat to jest elegancko sklejone

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium