SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74692

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Z jednej strony nie można się dziwić Cigano, że chce mieć więcej możliwości bo to najgroźniejszy uderzacz z jakim kiedykolwiek walczył(Cro Cop w walce z nim to nie to co w Pride czy K-1, wiadoma sprawa). Ale z drugiej strony ZAWSZE było "I really believe in my boxing, I'm gonna knock him out", teraz jakby mniej. Ale za dwa i pół tygodnia się dowiemy.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@Dremor w walce z Geronimo dos Santosem Cigano dostał kilka bomb i automatycznie go sprowadził do parteru.

Będzie sobie radził w stójce - będzie walczył w stójce, nie będzie radził sobie w stójce - będzie próbował obalać takie moje zdanie a lex_levis to hater nr 1 JDSa i takie pierdoły pisze. Czy to jakiś wstyd sprowadzać w MMA!? W MMA mądry fighter walczy tam gdzie ma przewagę jakoś Cainowi przez moment nie przyszło do głowy sprowadzać Nogueire mimo, że jest zapaśnikiem i ostro katował stójkę do tej walki. Czy ostatnio Phil Davis - ma bardzo dobre BJJ, świetne zapasy i kontrole, Lil Noga zapaśniczo pojechał, ale skoro zobaczył, że wygrywa w stójce z Vinnym to po co iść w nogi!?
Jak JDS będzie wygrywał w stójce to nie będzie sprowadzał no chyba, że tak jak z Carwinem jakby go tak zdominował czyli pod koniec jak Hunt będzie wykończony i może wtedy pokazać BJJ, ale wątpię chociaż z drugiej strony jakoś nie widzę żeby Hunt go tak w gilotyne złapał co Carwin.
Cain w sumie tak samo może tym razem w stójce Bigfoota pokona jak zobaczy, że mu świetnie idzie, ale raczej będzie chciał go szybko obalić, bo Bigfoot z pleców to nie jest taki kozak.

PS: albo Pat Barry świetny przykład - sprowadził Lavara Johnsona mimo, że to typowy striker, ale wie, że nawet on (Pat), który ma bardzo słaby parter jest w stanie poddać takiego Lavara i prawie mu się udało.
No i wg lexa_levisa to jakiś wstyd, że Barry sprowadzał albo miał psychikę coś nie ten teges jeszcze po Kongo, że się stójki bał. Otóż nie.. Barry tylko chyba Lavara by chciał sprowadzać z resztą dywizji chciałby stójki w tym z Overeemem, JDSem i resztą tj Junior z Cainem będzie chciał nadal stójki (w ich ewentualnej 3 walce) bo przecież nie będzie chciał parteru z Cainem. Co do Hunta wie, że będąc z GÓRY może tą walkę szybko skończyć najprawdopodobniej przez gnp a 2 porażki z rzędu to będzie automatyczne zerwanie umowy z Nike i oddalenie drogi do TSa może i o 2 lata dlatego to nie jest żaden strach przed Huntem tylko rozwaga i nie lekceważy jego stójki.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-05-07 11:15:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
Hunto to tez juz nie to co w PRIDE & K1 ba ... ma duzo dluzsza przerwe od wystepow w ww. Sile traci sie pozniej hm, ale JDS ma na rozkladzie ostatnio top10 fajterow

Steveno agree ''W MMA mądry fighter walczy tam gdzie ma przewagę jakoś Cainowi przez moment nie przyszło do głowy sprowadzać Nogueire mimo, że jest zapaśnikiem i ostro katował stójkę do tej walk''

Chyba ze nazywasz sie Fiodor Jemelianenko i potrafisz wszystko na mistrzowskim poziomie ;]

Zmieniony przez - Dams w dniu 2013-05-07 11:26:04

Zmieniony przez - Dams w dniu 2013-05-07 11:27:43

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Akurat Hunto jest teraz prime jeśli chodzi o mma. Liznął trochę parteru i zapasów i nie jest typowym jednowymiarowcem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Cigano jak Ozdoba coś powiedział o parterze a tu rozkmina gruba :) Steven chyba już wszystko wyjaśnił - to MMA i nawet gdyby chciał walczyć na glebie to nic złego. Ale nie powiedziane , że taki ma plan. Ozdoba tak sprytnie ukrywał boks mówiąc o sketówkach i kopnięciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xper
Lex to hejter JDS ,nie patrzy obiektywnie.Po co JDS miałby pokazywać parter teoretycznie skoro każdą walkę wygrywał w stójce, Twój hejt zamraża ci obraz walki ,możesz pisać ,że Hunt nap******i Juniorowi ,ale czy postawisz na niego kasę?Tak samo hejtujesz Khalidova,ok możesz go nie lubić ,bo nie lubisz czeczenów i jesteś nietolerancyjny ,i możesz pisać ,że na bank Manhoef albo Drwal go znokautują ,ale hajsu byś na to nie postawił.

ja nie tolerancyjny? a kto jak nie ja bronił Fox przez chyba tydzień?
chybiłes
na Hunta zapewne postawię, zastanawiam się tylko ile.
na Drwala przeciwko muzłumańcowi postawię ile tylko będę w stanie, bo jestem pewny ze obijacz kelnerów mamed nie da rady klasie Tomka

a o jdsa już nie chce mi się kłócić-zobaczymy niedługo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Steven0
@Dremor w walce z Geronimo dos Santosem Cigano dostał kilka bomb i automatycznie go sprowadził do parteru.

Będzie sobie radził w stójce - będzie walczył w stójce, nie będzie radził sobie w stójce - będzie próbował obalać takie moje zdanie a lex_levis to hater nr 1 JDSa i takie pierdoły pisze. Czy to jakiś wstyd sprowadzać w MMA!? W MMA mądry fighter walczy tam gdzie ma przewagę jakoś Cainowi przez moment nie przyszło do głowy sprowadzać Nogueire mimo, że jest zapaśnikiem i ostro katował stójkę do tej walki. Czy ostatnio Phil Davis - ma bardzo dobre BJJ, świetne zapasy i kontrole, Lil Noga zapaśniczo pojechał, ale skoro zobaczył, że wygrywa w stójce z Vinnym to po co iść w nogi!?
Jak JDS będzie wygrywał w stójce to nie będzie sprowadzał no chyba, że tak jak z Carwinem jakby go tak zdominował czyli pod koniec jak Hunt będzie wykończony i może wtedy pokazać BJJ, ale wątpię chociaż z drugiej strony jakoś nie widzę żeby Hunt go tak w gilotyne złapał co Carwin.
Cain w sumie tak samo może tym razem w stójce Bigfoota pokona jak zobaczy, że mu świetnie idzie, ale raczej będzie chciał go szybko obalić, bo Bigfoot z pleców to nie jest taki kozak.

PS: albo Pat Barry świetny przykład - sprowadził Lavara Johnsona mimo, że to typowy striker, ale wie, że nawet on (Pat), który ma bardzo słaby parter jest w stanie poddać takiego Lavara i prawie mu się udało.
No i wg lexa_levisa to jakiś wstyd, że Barry sprowadzał albo miał psychikę coś nie ten teges jeszcze po Kongo, że się stójki bał. Otóż nie.. Barry tylko chyba Lavara by chciał sprowadzać z resztą dywizji chciałby stójki w tym z Overeemem, JDSem i resztą tj Junior z Cainem będzie chciał nadal stójki (w ich ewentualnej 3 walce) bo przecież nie będzie chciał parteru z Cainem. Co do Hunta wie, że będąc z GÓRY może tą walkę szybko skończyć najprawdopodobniej przez gnp a 2 porażki z rzędu to będzie automatyczne zerwanie umowy z Nike i oddalenie drogi do TSa może i o 2 lata dlatego to nie jest żaden strach przed Huntem tylko rozwaga i nie lekceważy jego stójki.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-05-07 11:15:17


w oczywisty sposób widze ze nie rozumiesz,o co mi chodzi, ale ok.trudno.nie chce mi sie pisac od poczatku

Zmieniony przez - lex levis w dniu 2013-05-07 21:20:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wydaje mi się, że Cię dobrze zrozumiałem, ale ok rozstawmy już ten temat - porozmawiamy o tym po walce.

Tyson Fury o walce z Velasquezem:
"I'm definitely interested but the money would have to be right"

"We'll make a deal," White said this past month. "You want to fight Cain? Come on over here. You will get smashed."

"These guys keep calling out and saying all this stuff," he said during a media event for UFC 159. "Boxing is a game that you use here, this is a fight. If they want a fight, the door is open. Any one of them can come in here and fight. Anytime they want."

ta k***a jeszcze czego - Cain nie ma co robić tylko się z jakimś Furym bić i jaka ma ta walka sens!? na 95% Cain go obali w tempie Bigfoota i zniszczy 10x szybciej niż Bigfoota a potem Fury powie standardowo "MMA to sport dla ludzi, którzy nie potrafią boksować" albo jeszcze gorzej - Fury ma z 5% szans jak czymś by trafił i co Fury byłby mistrzem UFC!? No f***ing way! Ta walka nie ma najmniejszego sensu, ale dla Dany ma, bo $$$$$.
Cain mu fajnie odpowiedział:
"I didn't even know who he was until this and I think he's using my name to gain publicity, which he has done,"
+
Velasquez has deflected Fury's words and said the boxer must work his way up the MMA ladder like everyone else.

jak chce walczyć w MMA za prawdopodobnie mniejszą kasę niż w boksie to jego sprawa - niech wygra choćby 2 walki i niech się z Cainem bije a nie TS z happy meala, bo jest przeciętnym bokserem i się trash talk z Cainem sprzeda chociaż Cain nie będzie z nim dużo gadał

Who is f***ing Tyson Fury!? aaaaa I know!:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A ja bym bardzo chciał zobaczyć ten pojedynek, zawsze mnie ekscytują takie walki gdy walczy ktoś kto jest super w jednej płaszczyźnie i w niej ma jakieś tam szanse wygrać (chociaż małe). Nie wiedziałem że Dana zabrał głos w tej sprawie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
bo Puar Ty jesteś natural born killer i lubisz oglądać ostre gwałty i krwawe rzeczy rodem z filmu Piła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium