SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74706

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
info stąd, że Dana w Irlandii tak ogłosił.. pewnie będzie o tym w vlogu: UFC on Fuel 7 (część 2)..

wszystko przewidziałem
Bigfoot jak najbardziej zasłużył na rewanż nokautując Browne'a i Overeema.. reszta HW zajęta (np. Werdum) albo DC nie zawalczy z Cainem a TS dla zwycięzcy Struve/Hunt to już imo lepiej dla Bigfoota, bo co z tego, że tamci będą mieć 5/4 win streak skoro z nikim ze ścisłej czołówki a Reem należy do ścisłej czołówki (czytaj Top 5) albo należał ..

Co do walk to ja przypominam, że Cain go szybko obalił (błąd Bigfoota z tym kopnięciem) i rozciął łokciem (a drugi raz na 99% tak krwawo nie będzie) i Bigfoot prawie nic nie widział.. też stawiam na Caina uważam, że jest w stanie go sprowadzać, jest lepszy w stójce i w parterze, nie da się poddać i nie ma problemów z cardio ala Reem, ale Bigfoot potrafi uderzyć, będąc z góry może skończyć każdego, jest kompletny i ma dobry parter zawsze może jakiś sub wejść who knows.. to HW Na pewno ma większe szanse niż Struve czy Hunt..

Co do co-ME tu naprawdę 50/50 i mam wrażenie, że to rozstrzygnie się w 1 rundzie.. boks ofc dla JDSa, ale Reem ma ofc bardziej kompletną stójkę, kopnięcia!, których "nie posiada" JDS w szczególności leg kicki mogą tu być sposobem na JDSa.. no i kolana w szczególności z klinczu i o ile Reem gdyby chciał nie jest w stanie obalić JDSa żadnym double/single legiem z dystansu o tyle w klinczu nie dość, że może mieć przewagę wykorzystując zwłaszcza kolana to może po prostu podcięciem albo jakimś rzutem sprowadzić JDSa a tam gnp i poddania na korzyść Overeema / może jakaś gilotyna..
cardio dla JDSa wiadomo.. JDS musi trafić a jak dobrze trafi nie mam wątpliwości, że to może być koniec, wiadomo jak mocno uderza JDS a szczęka Reema nigdy nie była najlepsza.. ale Reem też potrafi uderzyć.. bardzo się cieszę, że PRAWDOPODOBNIE dojdzie do tej walki, bo zobaczymy ile warta jest stójka JDSa..
Mam wrażenie, że Reem go znokautuje, ale może dlatego, że go bardziej lubię

a jeśli chodzi o tą edycję 1 strony też jestem za (o czym wspomniał gautan)..
aktualna (w miarę aktualna) rozpiska by na 1 stronie była tylko pytanie kto by to edytował, czy autor tematu czy mod..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-02-13 00:35:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie chodzi o niepewnosc info,tylko o to,ze MOIM ZDANIEM czytelniej/lepiej jest tak jak robiono to kiedys,tj:

Gala odbedzie sie 3 sierpnia w Dallas.

Rozpiska na dzis:
Jose Aldo -Pettis
Cain-Bigfoot
Overeem-JDS
Anderson Silva-GSP
Jon Jones-Daniel Cormier

kilka fotek dla lepszego efektu wizualnego i w POSTACH NIZEJ mozna wtedy sobie dyskutowac.

a tak po raz kolejny w pierwszym poscie,ktory MOIM ZDANIEM fajnie jak pelni role informacyjna,mamy potok slow autora,gdybanie i zyczenia,a zeby rozkiminic kto z kim walczy trzeba przedzierac sie na szosta strone,bo dopiero wtedy wiadomo jak wyglada karta stad napisalem,ze fajnie,jakby za jakis czas,gdy poznamy CALA wstepna rozpiske,Rakhu czy B-Real wrzucil ja do Twojego posta,bo podejrzewam,ze i pare innych osob lubi lad i porzadek

co do samych walk,to TS dla Stopy jak juz pisalem w temacie po UFC 156 w moim przekonaniu jak najbardziej zasluzony biorac pod uwage obecna sytuacje w HW i rozpiski na kolejne tygodnie. takze tutaj pelna zgoda ze Stevenem tylko nie spodziewalem sie obu tych starc na jednej karcie.

Zmieniony przez - gautan w dniu 2013-02-13 01:12:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Też uważam że Stopy nie można lekceważyć. Czasem wydaje mi się że lekceważenie go jako zawodnika bierze się z tego że nie ma on wyglądu i imageu mistrza, i niektórzy dają się na to nabrać. Po prostu nie wybija się stójką, parterem, muskulaturą, trasz talkiem, itd. . Taki lepszy Mir. IMO wygra Cain, ale jakieś tam REALNE szanse BF ma. I czy niektórzy chcą czy nie, jest to jedyne słuszne zestawienie. Jeśli ktoś myśli że to zestawienie jest bez sensu i chciałby innego...np. wymuszonego Cain vs. Ali to powiem tylko że Cain vs. Silva jest na obecną chwilę JEDYNYM SPRAWIEDLIWYM I CZYSTO SPORTOWYM zestawieniem . Tak bardzo wszyscy się burzą na JJ vs. Sonnen...więc bądźmy tacy "czysto sportowi" też w tej sytuacji, drabinka jest drabinką, tyle .

A co do Ali vs. JDS. Myślę że wygra JDS bo po prostu jest według mnie lepszym zawodnikiem. Ale nie wiem komu kibicować bo Aliego tez lubię a kto wie czy w przypadku przegranej z JDS'em (a kto wie czy nie jakiejś wpadce na tatarze z koniny po drodze), nie zostanie wywalony. Ale...to o czym pisałem wcześniej, może w jego wypadku ja sam właśnie kieruję się wizerunkiem jaki dla siebie stworzył, niepokonanego, pięknie wyrzeźbionego Boga z Olimpu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Jak się Ali dobrze pozbiera po tej porażce i odpowiednio przygotuje to myślę, że wygra, ale biorąc pod uwagę stójkowość Cigano lepiej dla Reema byłoby trenować w Golden Glory znów.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Tak, do tej walki lepiej przygotowałby się w GG. Ale mimo wszystko myślę że JDS będzie górą, tak na 70%. Reem jeszcze nie zdążył udowodnić swojej "normalnej" wartości jako HW walczący w czubie UFC więc ja nie mam podstaw żeby myśleć że jak się pozbiera to będzie lepiej. Przecież "pozbierany" i w formie był właśnie z BF a wcześniej z Werdumem.

No nie wiem, ciężki pojedynek do obstawienia. W skrócie: Z jednej strony JDS który potwierdził swoją wartość a z drugiej Reem któremu na razie idzie mocno średnio ale jakoś ciężko uwierzyć że nie jest we TOP 5 HW i jeszcze należy mu się jedna szansa po której będziemy mogli o nim powiedzieć o wiele więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Potwierdzone info: Cain Velasquez vs Bigfoot Silva; Junior Dos Santos vs Alistair Overeem at UFC 160 confirmed via UFC Tonight

Jak dla mnie Cain przez gwalt i JDS przez K.O

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2013-02-13 05:06:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
gautan

Rozpiska na dzis:
Jose Aldo -Pettis
Cain-Bigfoot
Overeem-JDS
Anderson Silva-GSP
Jon Jones-Daniel Cormier


Z tym Andersonem i gsp to chyba twój wymysł ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
A jeszcze nie dawno tak wszyscy skreślali JDSa w ich walce Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jak potoczy się ten pojedynek. Jeśli ma się skończyć w pierwszej rundzie to tylko JDS by ko, bo Ali JDSa nie posadzi moim zdaniem w pierwszej rundzie, ale to tylko gdybania. Jak dla mnie JDS nie leży stylistycznie Aliemu, jest szybki, bije kombinacjami i ma mocny łeb.
Ali może będzie nastawiony na jakąś gilotynę po ostatniej walce Juniora i będzie chciał klinczować, ewentualnie obalać z jak ze Stopą...?

Pytanie tylko jak na obydwóch zadziałają porażki i który tym razem będzie pokorniejszy.

Cain vs Bigfoot
kibicuje Stopie, ale wątpię by coś ugrał w tym pojedynku. Wystarczy spojrzeć na jego walkę z Cormierem i poprzednią walkę z Cainem, tacy goście mu po prostu nie leżą. Jednak już dwa razy pokazał, że może wygrać z każdym, także trzymam za niego kciuki.

Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2013-02-13 10:05:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Daniellew-no tak,a co

Z JDSem Alistairowi bedzie jeszcze trudniej nie zgarnac jakiejs bomby,bo jak wiemy obrona nie jest jego najmocniejsza strona i cos tam raczej musi przejsc z racji,ze bokserem Brazylijczyk jest naprawde dobrym,boksersko lepszy od Overeema dla mnie. tak wiec kolejny prawdziwy test dla Holendra,prawie tak samo duzego kalibru jak pojedynek z Rogersem i Duffeem...

jak przegra,to nie sadze,zeby mial zostac zwolniony,bo to gosc,ktory w dalszym ciagu bedzie mogl pokonac kazdego w tej dywizji,ale wciaz dziwie sie takiemu zestawieniu,ktore jednego z greckich bogow straci z powrotem na ziemie.

z BFem sie zgodze,ze nie jest to tak dobry zawodnik jak Cain,ale bardzo solidny fighter,ktory zaskoczyc moze kazdego,wiec kto wie...chociaz nie sadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Głosuje na Overeem i Velasquez.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium