SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74685

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
"tak,dawanie zdjec zrobionych PO WALCE ma faktycznie sens w kontekscie cytatu dotyczacego 1 rundy. i tak,rzeczywiscie umiesz czytac ze zrozumieniem i tak,ja nie umiem,skoro odnosze sie do konkretnego cytatu z Twojego posta,zwlaszcza,ze Puar nie napisal nigdzie ,ze Cain w ogole nie zrobil nic Juniorowi,wiec dawanie zdjec obrazen po walce nie ma sensu medrcu ze wschodu.takze jak chcesz sie bawic w dyskutowanie,to albo zapraszam na forum Twojego gimnazjum,albo baw sie w obrazanie jak bedziesz mial ku temu podstawy,bo o dziwo ja w inwektywy sie nie bawilem wczesniej."

Ile cierpliwości, tyle we mnie podziwu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
lex levis
snif-snif, wywęszyłem psychofana
jak tam @Puar?
jako psychofan potrafię wywęszyć innego psychofana na milę!

i nie rozumiem cóz to znaczy że ciosy g**** mu robily?
że niby nie były nokautujące to znaczy ze nic nie robiły?

napisałeś:
"Jakby Cain go znokautował tym ciosem w nos w drugiej walce, zamiast przymroczyć, to rozumiem że to byłby fuks a tak już nie jest? "
z tego co wynika że chodziło ci o cios w nos,podczas gdy TEN cios to był sierp na twarz-zrozumiałem cię tak jak Steven
Zmieniony przez - lex levis w dniu 2013-05-11 13:07:43


Nie jestem żadnym psychofanem Juniora.

Ciosy przed ciosem który go powalił, widać że były słabe. Tylko kilka widać że jakoś odczuł

A ten cios który powalił Juniora to jednak był zadany trochę w nos, a trochę w twarz z tego co widzę na powtórkach. I który inny cios przymroczył Juniora na wczesnym etapie walki? Wiadomo o który chodziło

A Cain owszem pokazał że jest trochę lepszy a nie o jakiś jeden nieziemski poziom. Dos Santos powinien mieć teraz prosty cel - zacząć używać kopnięć, łokci i chociaż trochę bjj. Wiem że to może być za mało na Caina w przypadku trzeciego starcia, ale jest prawdopodobne że może mu się udać. Rozpaczliwie martwić co by tu zrobić w rewanżu to powinien Bonnar w myślach o rewanżu ze Spajderem, tu jest różnica kosmiczna

A jeśli Junior rzeczywiście nie miał żadnych problemów no to nie ma żadnych wymówek

Dzięki Gautan za wyjaśnienia

A i żebyście się nie zdziwili jak Bigfoot pokona Caina przez "szczęście"

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
big foot nie ma szans pokonać Caina-tylko lucky punch wchodzi w grę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
lex levis
big foot nie ma szans pokonać Caina-tylko lucky punch wchodzi w grę


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie ma laki panczów, jest tylko nieuwaga tych co ciosy z dupy otrzymali

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jedyny lucky punch ostatnio jaaki widziałem to newton vs king mo i to też wina Kinga mo ,że ręce miał na biodrach więc nie
taki ''lucky''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
nie ma czegoś takiego jak lucky punch, jest to tylko i wyłącznie wina trafionego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Niektórzy to zdecydowanie nadużywają tego określenia. Lucky punch to się zdarza kvrewsko rzadko. A chociaż myślę że Cain spacyfikuje ponownie BF to się jakoś bardzo nie zdziwię jak Stopa mu krwi napsuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
To jest tylko sport i Pezao ma jak najbardziej szanse, na pewno zmieni taktyke. Ma tez ogromna przewage warunkow fizycznych (ciekawe ile bedzie zbijal). Ale rozwiez uwazam ze Cain go spacyfikuje tym bardziej ze to bedzie 5 rund, a w HW 5 rund przy tej masie inaczej wyglada (nie dotyczy Caina).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium