SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74673

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Poważnie dalej ch**na z Huntem>>

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
we wtorek ma polecieć , poweidział tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ale mam zaj**isty pomysł po co walkę odwoływać obaj są zdrowi a 8 czerwca kolejne UFC jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Szczerze mówiąc to ja nie wiem czy Reem by coś wyczarował z ta żałosną opuszczoną gardą. Zachciało mu się zabawy w Roya Jonesa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
Juz mniejsza o to, on nie miał mocy. Kilka kolan doszło do BF i 0 skutku, inne ciosy tez jakies tam doszły.

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Miały dużo mocy, kilka było słychać. Chyba po prostu napierdzielanie Bigfoota w jego przerośnięty kałdun to trudne wyzwanie.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Overeem walczył w parterze jak idiota, po co on bił w klatkę piersiową z całej pary w parterze to ja nie rozumiem i nigdy nie zrozumie. przynajmniej atakować żebra - szukać wątroby a najlepiej w twarz, bo Bigfoot to nie Cody McKenzie z resztą w parterze ciężko takim ciosem coś zrobić a co dopiero Bigfootowi - miały te ciosy straszną moc w klatke w parterze, ale ch** z tego a w stójce-co zrobił Overeem w stójce!?
te kolana nie miały mocy za dużej-nie na Bigfoota - większość z nich zadał w klinczu i to bez żadnego rozbiegu jak np w Lesnara tylko wymieniając więc one g**** mu zrobiły, Bigfoot sobie krzywdy nie dał zrobić.. Może kiedyś dojdzie do rewanżu to zobaczymy, ale ch**owo się Reem zaprezentował mimo, że wygrał 2 rundy - nic mu nie zrobił i wp****** dostał - 0 pomysłu na walkę.

Jakby Hunt nie mógł lecieć to 8 czerwiec! Rozpiska ch**owa to spoko by było - Werdum vs. Big Nog i JDS vs. Hunt na jednej karcie.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-05-12 23:12:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
Gdyby byl rewanż Konia z BigFootem od razu byłbym ciekawy kursów, opinii ludzi ^^

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
kurs dalej byłby na Reema ale bardziej wyrównany 1,6 -2,1 coś takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium