SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74712

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
każdy walczy/stara się walczyć w płaszczyźnie, której jest lepszy od przeciwnika i walczy z GP no chyba, że nazywa się Nick/Nate Diaz i ma na to wyj**ane, bo taki Diaz to by walcząc z Hendricksem pewnie się odsłaniał pokazując,, że chce wymian i że mu te ciosy nic nie zrobią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Steven0
JDS musiałby być idiotą żeby tego nie robić, bo jak w stójce nie będzie mu szło to ma 2 alternatywę.
Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-05-07 00:47:59


czyli do tej pory był idiotą bo w żadnej walce ze swych 16 nie przwidywał innej alternatywy
jeżeli ktos był idiotą 16 walk to przekonaj mnie teraz,że nagle zmądrzał i juz nim nie jest
ludzie się tak łatwo nie zmieniają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozśmiesz mnie jak nagle "urósł" Hunt, jak to oczywiste że na Hunta obalenia musi cwiczyc, podczas gdy nie musiał na Crocopa, który go skutecznie kontrował. widać Mirko nędzniejszy uderzacz od Marka nagle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ale skad Ty mozesz wiedziec czy przewidywal czy nie? bo wczesniej nie walczyl na glebie tylko gnebil kolejnych przeciwnikow w stojce,to znaczy,ze nie przewidywal? bo w countdownie nie mowili,ze cwiczy 24/7 zapasy i jest w formie zycia,tzn ze ich nie cwiczyl?

za bardzo kierujecie sie tym,co podaja wam media,tak naprawde gowno wiemy o jego przygotowaniach i o tym jak ma zamiar rozegrac te walke,okaze sie dopiero na gali. jasne,mozemy sobie gdybac,ale nic poza tym,a juz na pewno nie mozemy pisac,ze jest teraz innym zawodnikiem,bo gdzies tam mozna wyczytac/uslyszec,ze cwiczy glebe bardziej niz robil to wczesniej.

moze zwyczajnie otworzyly mu sie oczy i w koncu zrozumial,ze nie samym boksem zyje czlowiek,a nie rozumial tego przed walka z Crocopem. i to i tak zakladajac,ze wtedy serio tak bardzo olewal parter,a teraz tak strasznie go katuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gautan
tak naprawde gowno wiemy o jego przygotowaniach i o tym jak ma zamiar rozegrac te walke,okaze sie dopiero na gali. jasne,mozemy sobie gdybac,ale nic poza tym,a juz na pewno nie mozemy pisac,ze jest teraz innym zawodnikiem,bo gdzies tam mozna wyczytac/uslyszec,ze cwiczy glebe bardziej niz robil to wczesniej.

moze zwyczajnie otworzyly mu sie oczy i w koncu zrozumial,ze nie samym boksem zyje czlowiek,a nie rozumial tego przed walka z Crocopem. i to i tak zakladajac,ze wtedy serio tak bardzo olewal parter,a teraz tak strasznie go katuje.


no jak tak mamy na topatrzeć to faktycznie może Reem ciągle trenuje bjj i dlatego mu w stójce z silvą nie poszło a JJ katuje wu-shu.
wiadomo,że słuchamy wywiadów itd jeżeli jds mówi sam że katuje parter to chyba dlatego,że wczesniej tego nie robił.

a oczy to na pewno mu sie otwarły, zwłaszcza jak juz opuchlizna zeszła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie chodzi o to,ze nie mamy wierzyc w nic,tylko patrzec na pewne informacje z przymruzeniem oka i chociaz zakladac,ze moze to zaslona dymna,albo cus. i nie twierdzic zaraz,ze teraz po gwalcie w ostatniej walce bedzie unikal stojki jak ognia,bo powiedzial w wywiadzie,ze cwiczy teraz wiecej parteru,czyli na pewno ma tak zryta psyche,ze pewnie na sparingach walczy w stroju Iron Mana,bo sam kask to za malo...

zwlaszcza,ze z happy meala czy nie,czarny pas ma,takze bez przesady,ze wczesniej nie robil bjj po tym sie rzekomo poznaje mistrza,ze potrafi wyciagnac wnioski z porazki i wrocic mocniejszy,takze akurat ja nic dziwnego nie widze w tej "przemianie" JDS'a ,nawet jesli takowa ma miejsce. bylby glupi,gdyby polegal tylko na boksie,mogac wygrywac w latwiejszy sposob.

no ale czas pokaze jak to z nim jest,takze nie ma co gdybac teraz chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
"Dobra chrumczaka nie gadam z Tobą, wystarczy że po prostu ja i KondiCapo wiemy jak jest .

A co do JDSa to myślę że nie będzie obalał. Będzie chciał udowodnić że jego boks jet tak zaj**isty że nawet usadzi nim takiego stójkowicza jak Hunto."

Żadna strata. I oczywiście wiesz jak jest :) Nawet jakby się zastanowić, to się pewnie pojęcie ko rozciąga po prostu na każdą formę eliminacji z walki, jednak tu było pojęcie to w kontekście węższym użyte - odnośnie zamroczenia, utraty świadomości, które wynikają wskutek wstrząśniecia/wstrząsu mózgu.

Zatem wiedz sobie swoje, jednak zerwanie filmu w walce po ataku na głowę nie jest skutkiem unerwienia brody czy okolic ucha, a następstwem różnicy w wielkości mózgu względem czaszki, przez którą to różnicę mózg się obija po ciosie, rozciąga rozrywając tkanki ( w efekcie tu masz arcy groźne wylewy, np. podoponowe, czy jak się to zwało )...

Potrafisz może opisać co się dzieje takiego, gdy w splot słoneczny dostaniemy? Ale nie tak po prostu, tylko od strony " dlaczego mimo że ból potrafi skasować człowieka, gdy na splot czysto przyjmie i mocno, nie traci on przytomności?" - jak to ma miejsce w potocznie rozumianym ko.

JDS zrobi to, na co mu Hunt pozwoli :) Mam nadzieję przynajmniej
taką, bo sercem za Huntem - że ten mu nie pozwoli na wiele. Co planuje JDS, co trenuje, a co mu wyjdzie - się okaże jako wypadkowa także tego, co Huntowi wyjdzie, co on planuje, trenuje...

Zmieniony przez - chrumczaka2 w dniu 2013-05-07 08:27:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
imo JDS katuje parter bo ... trenuje juz pod Caiina, predzej czy pozniej do tego dojdzie

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Lex to hejter JDS ,nie patrzy obiektywnie.Po co JDS miałby pokazywać parter teoretycznie skoro każdą walkę wygrywał w stójce, Twój hejt zamraża ci obraz walki ,możesz pisać ,że Hunt nap******i Juniorowi ,ale czy postawisz na niego kasę?Tak samo hejtujesz Khalidova,ok możesz go nie lubić ,bo nie lubisz czeczenów i jesteś nietolerancyjny ,i możesz pisać ,że na bank Manhoef albo Drwal go znokautują ,ale hajsu byś na to nie postawił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Może i katuje parter nieziemsko, ale nie wiem czy ma nawyki na tyle wyrobione, żeby w walce jak nie idzie w stójce np sprowadzać i próbować poddań.

Chodzi mi o to że nawet jakby dał radę obalić Hunta, to on po prostu nigdy takich akcji a oktagonie nie robił. Nie wiadomo czy nie włączy mu się automat i po prostu stójka all day long.

Ciężko, żeby tak z walki na walkę, zmienić profil fightera.

Ja obstawiam, że mimo wszystko będzie próbował w stójce (nawet jak będzie dostawał), ewentualnie jakiś klincz pod siatką. Niestety dla niego, to będą tylko 3 rundy o czym też pisałem. W 5 rundach dawałbym duuużo mniejsze szanse Huntowi ze względu na cardio, obstawiałbym coś w stylu 1 i 2 Hunt, 3,4,5 JDS. A tak? 1,2 Hunt i 3 ewentualnie JDS;)

To oczywiście wersje optymistyczne, bo po walce ze Stuvem, obawiam się że Hunt będzie trochę za wolny na JDS. Co nie zmienia faktu że jeden z ciekawszych możliwych starć w HW. JDS-a można nie lubić, ale nie dał nudnej walki nigdy, ma serce, beton, efektowny styl (i efektywny)- Hunt bardzo podobnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium