SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74683

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam nadzieję iż Hunto zrobił formę życia i podejdzie do walki brawurowo i bez respektu i da radę.
jak to gdzieś przeczytałem,mam nadzieję,że jds poskacze troche na wstecznym, trafi coś, napali się ruszy do przodu i nadzieję się na kontrę jakiej w życiu nie doświadczył.

WAR HUNTOOOOOOOO!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Oj coraz bliżej gali czuję, ze bedzie mały gwałcik na Huncie, niektórzy z działu chyba za bardzo wierzą w marka :) Ale tak czy siak przypominam Mark to podmianka ! Ma gościu serca i dusze wojownika, wskoczył za Overeema i praktycznie czarny koń UFC ciężkiej, bo tak można o nim mówić w dniu kontraktowania po 6 porażkach, zbliża się do TS Szybciej gali

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ja też już nie mogę się doczekać.
Również uważam, że większość za bardzo wierzy w Hunta, jest nieprzeciętny to fakt, ale JDS to za wysoko postawiona poprzeczka dla niego. Szkoda tylko, że gali live nie będę mógł oglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No ja niestety też nie za bardzo, brat komunię ma w niedzielę, po gali by było ciężko. Obejrzę po wszystkim parę walk.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17442
To proponuję od razu wbijać na stronę z walkami, a nie czytać wyników i psuć sobie frajdy z oglądania

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
To nie to co siedzieć w nocy/nad ranej i oglądać live.
Poza tym w moim przypadku ciężko będzie przez cały dzień nie nadziać się na jakiś spoiler. Dopiero w niedzielę późnym wieczorem będę mógł obejrzeć walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
mikel-
Hunt'owi nie da sie niekibicowac Hunt by flying knee !


Da! Da!


WAR Junior!! JDS by TKO max 2 runda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
A ja mam Kortowiade w ten weekend, ale może się uda wyrobić na MC. War Hunto:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245




"Szatniarz" za kazdym razem daje czasu. Joe Silva smieszny jak dziecko, patrz, patrz co mu sie w palec stalo !

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2013-05-21 19:57:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium