SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74723

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
A poza tym starszy Diaz też m a konkretną muskulaturę, co widać na tym filmiku, gdzie boksuje "gruchę". Po prostu jest wysokim ekto, więc to inaczej wygląda niż u mezomorfików pokroju GSP czy Reema.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dremor, enediktal, Steven0 - nie mógłbym tego ująć lepiej na temat koksów.

odnośnie jds właśnie intensywność jego "krytyki" wzmacnia jego obraz jako hipokryty. najbardziej się zawszy chcą wybielić ci co mają najwiecej do ukrycia.

ktoś tu napisął, że kiedy Reem jedzie jdsa to jest ok, a odwrotnie nie itd.
chciałbym przypomnieć, że pyskować zaczął jds po wpadce Reema. zanim zaczął, Reem nigdy nie obrażał go a ni nie atakował.
poźniej do szczekania na ten temat dołączył się bigfoot to i jemu też się oberwało.
Alistair nie rozpoczął żadnego z tych konfliktów.

ciekawe co ma do powodzienia jds kiedy jego ziomki brazole wpadają jak ostatnio na gali w Brazylii. jakos nie słyszałem jak grzmi potępiajacymi tyradami.

a odnośnie jego gadki jak to bigfoot teraz zniweluje Caina i zostanie mistrzem to juz jest poza krytyką i naprawdę żałosne :D
wiem,że kolegów się popiera, ale w takim zestawieniu mówisz po prostu: "to mój przyjaciel, świetny fighter, jestem sercem za nim. wiem ze to trudna walka ale wierzę w niego!"
i jest wsparcie kumpla i nie brzmisz jak pijany idiota ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Spor JDS-Ali zaczal sie jeszcze jak Reema nie bylo w ufc, kto zaczal pyskowki sam nie pamietam i za bardzo nie mam ochoty sprawdzac, 80% zarzutow pod katem JDSa to wypowiedzi wyjete z wojenki JDS-Ali. Sam temat koksu mam w dupie, znam koksiarzy, znam dilerow, znam tez osoby ktore byly podejrzewane o doping a nigdy nic nie braly. Siedze za dlugo w tym srodowisku zeby wierzyc ze sport jest czysty ale wiem tez ze sa osoby ktore dopingu nie biora i wrzucanie ich do jednego wora z reszta jest nie uczciwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wow! Znasz koksiarzy i dilerów, szacun

Oczywiście są osoby, które były podejrzewana o doping, a w życiu niczego nie tknęły- ale to zapewne amatorzy.

Zawodowcy to inna bajka, i było to wałkowane 103245 razy.

Rezygnacja z dopingu- nieporównywalnie mniejsza intensywność treningu i gorsza regeneracja. Brak wspomagania farmakologicznego automatycznie równa się odjęciu od swojej rutyny treningowej ogromnej ilości godzin.

Brak ogromnej ilości godzin treningu, powoduje że zostajesz w tyle za konkurencją która trenuje do 8 godzin dziennie. Nawet przy zayebistym genie i talencie nie da się tak pociągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Bez uszczypliwosci bo sie tym nie chwale, bo i nie ma czym, po prostu napisalem ze znam realia tego srodowiska. Za to moim zdaniem wrzucanie wszystkich do jednego wora i pisanie "i tak wszyscy biora" jest nie w porzadku. Bo nikt z nas nie ma danych kto, co, ile, i kiedy bral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale każdy kto się na ten temat wypowiada powinien mieć minimalną wiedzę jak trenują zawodowcy i jak w sprzeczności stoi taki trening z możliwościami regeneracyjnymi danymi ludziom. Nie trzeba być profesorem biologii żeby wiedzieć, czym skończy się codzienne przeciążanie organizmu bez dopingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Mariusz Pudzianowski: "Tylko doping i doping! Chcesz naprawdę wiedzieć, jak wygląda sport zawodowy? Zacznij uprawiać sport zawodowy, a znajdziesz na to pytanie odpowiedź." i tyle w temacie - piszcie o UFC 160, bo już kilka stron o tym pieprzonym dopingu zaspamione (jak zwykle ten doping a dla mnie to sprawa oczywista).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Temat staje sie nudny, nie masz danych ani dowodow zeby stawiac pewne stwierdzenia o tym ze wszyscy z topu biora. Wiekszosc pewnie i beirze ale jezeli wsrod nich jest 2-3 co nie biora to jak bardzo krzywdzace bedzie dla nich twoje stwierdzenie. Trening zawodowcow przedewszystkim jest indywidualny, i nie chce nikomu wciskac bajek o czystym sporcie ale hasla ze wszyscy biora sa krzywdzace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
a jak ci nie pasuje ,że ktoś stosuje doping też zacznij go stosować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niektórzy to naprawdę kurczowo trzymają się wiary i nie chca się obudzić :)
czołowka światowa trenująca po 8 h dziennia na czysto...no pewnie, na pewno sa tacy co nie biorą i dają radę o pasy walczyć ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium