SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74716

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dokładnie tak, tylko bym dodał jeszcze bardziej kompletną stójkę Reema - przede wszystkim kopnięcia (leg kicki, których imo użyje na JDSa), kolana, bo boksersko wiadomo JDS, szybkość też dla niego, parter wiadomo, siła, klincz, ale jak JDS trafi dobrze prosto w szczękę to imo będzie koniec walki imo szanse 50/50 jak dla mnie, ale kibicuje Reemowi, jeśli JDSa Reem nie skończy w max 2 rundy to przegra i to najprawdopodobniej przez (t)ko.

Maynard vs. Grant i Nurmagomedov vs Trujillo dodane do karty..

Maynard powraca i dostaje Granta! W Ch** ciekawa walka nie mam pojęcia jak z formą Maynarda teraz, ale Grant ostatnio nieźle kosi.. Jednak stawiam, że Maynard sobie poradzi i wygra przez UD..

Nurmagomedova widać, że nie rzucają na głęboką wodę.. i dobrze jest niepokonany i bardzo młody..Mimo zaj**istego performance Trujillo czyli bronienia wszystkich obaleń od LeVesseura czyli nie byle jakiego zapaśnika i przewaga w stójce i dobrego skończenia go to jakoś go nie widzę z Nurmagomedovem imo Khabib by TKO a walka będzie w stójce..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-02-21 12:41:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Moim zdaniem wystarczy, że JDS trafi, nie ważne czy w szczękę, czy w skroń, wystarczy, że trafi w twarz czysto. ALi nie umie przyjmować ciosów, więc zacznie się gubić. Im walka będzie trwała dłużej, tym większe szanse dla JDSa moim zdaniem (przykład? Ali vs Stopa ) a tak na poważnie, to Ali może nawet spokojnie kontrolować 1 i 2 runde, w 3 się rozluźni i padnie.

Ali będzie dążył do klinczu, trzymanie JDSa na dystans by mu się nie udało, za dobra praca nóg poza tym, jest wolniejszy od Juniora.


Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2013-02-21 16:53:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
BigFoota to już nigdy nie postawię na totalnie przegranej pozycji, ale z Cainem rzeczywiście faworytem nie jest Jednak już 2x myślałem że nie ma żadnych szans na zwycięstwo a on jednak robił niespodzianki. Mimo wszystko stawiam na nieco dłuższą niż w pierwszej walce, ale jednak brutalną i krwawą pacyfikacje na glebie w wykonaniu Velasqueza.

Co do walki Aliego i JDSa to nie powinienem się wypowiadać bo z racji tego że za Brazylijczykiem nie przepadam a Reema uwielbiam to pewnie będę pierniczył głupoty Chociaż w sumie to z ciężkim sercem muszę przyznać że Ali będzie miał kvrewski problem. Powinien dumę mistrza K1 zostawić w szatni i lecieć w klincz i na glebę. Cały czas. W stójce oberwie i jestem tego praktycznie pewny. Boks ma gorszy, gorzej znosi ciosy, gorsza obrona.. Cios chyba też mniej więcej mają porównywalny. Jedno co ma lepsze to techniki nożne, ale co z tego jak JDS po kopnięciach go pięknie skontruje... Musi cisnąć w klincz i na glebę.

Bader? W stójce wpyerdol, na glebie wpyerdol. IMO tko dla Glovera.

Cerrone vs K.J. - szykuje się dobra wojna w stójce. I wolałbym żeby w stójce się zakończyła, chociaż nie sądzę żeby Cerrone tak łatwo odklepał Noonsa. Jednak myślę że Cowboy wygra w ten czy inny sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Overeem kontuzja i wypada z rozpiski http://bleacherreport.com/articles/1556797-alistair-overeem-injure d-and-out-of-ufc-160-fight-against-junior-dos-santos ! Dawac Hunt'a k***a !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Hunt to jedyna sensowna opcja Marzenie by się spełniło. Drugi wp****** dla Juniora z rzędu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
JDS nie będzie obalał a jak będzie i Hunt go podda to powiem "a nie mówiłem" walka w stójce, jak Marko poradzi sobie z szybkością Juniora i go znokautuje to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Zmieńcie treść 1 posta, Hunt vs JDS już oficjalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
ohh YEAH ! Lubię Juniora ale tym razem za Huntem !!! Z racji na sentyment ale i to , że ostatnio mi bardzo imponuje ! Jego wygrana zupełnie by poprzestawiała w HW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
ziumol




To może efekt tej rozmowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Zaj**iste info ! Strasznie czekalem na ta walke ! WAR Hunt !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium