SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74688

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xper
obejrzałem dzisiaj 2 walki Hunta z Le bannerem, po prostu nie ma ch**a ,żeby JDS go znokautował...A Hunto w ch** wyższego Le bannera potrafił usadzić...

mówię to od początku,że stringano nie ma szans znokautować Hunta. z ta walka będzie tak samo jak z Cain vs jds II. nikt nie widział szans Caina i wiemy co się stało. teraz będzie tak samo. wszyscy się zdziwią-a to żadna niespodzianka! Stringano jest po prostu przehypowany i jednowymiarowy. i to będzie druga walka która to udowodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
lex levis
xper
obejrzałem dzisiaj 2 walki Hunta z Le bannerem, po prostu nie ma ch**a ,żeby JDS go znokautował...A Hunto w ch** wyższego Le bannera potrafił usadzić...

mówię to od początku,że stringano nie ma szans znokautować Hunta. z ta walka będzie tak samo jak z Cain vs jds II. nikt nie widział szans Caina i wiemy co się stało. teraz będzie tak samo. wszyscy się zdziwią-a to żadna niespodzianka! Stringano jest po prostu przehypowany i jednowymiarowy. i to będzie druga walka która to udowodni


Pierdu, pierdu :) Nie ma to jak 33 letni hejter :) Będę śmiał się do rozpuku, gdy JDS zdominuje w stójce Hunta, podobno tak fantastycznego stójkowicza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
PanParowka
Będę śmiał się do rozpuku, gdy JDS zdominuje w stójce Hunta, podobno tak fantastycznego stójkowicza :)


czyli, że niby chvjową stójkę ma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jac88
PanParowka
Będę śmiał się do rozpuku, gdy JDS zdominuje w stójce Hunta, podobno tak fantastycznego stójkowicza :)


czyli, że niby chvjową stójkę ma ?


dokładnie lol.
Steven, nietolerowanie bufona, którego poziom naprawdę moim zdaniem jest przehypowany to nie hating.
i co ma wiek do alergii na idiotów??
jeżeli wygra, przyznam sie do błędu, ale zdania o bufonie nie zmienię

Zmieniony przez - lex levis w dniu 2013-03-23 20:32:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
1.26 - kurs na JDSa
4.45 - kurs na Hunta

@lex levis ja też nie lubię JDSa, ale to co Ty wypisujesz to się w pale nie mieści. Wgl nie jesteś obiektywny!
JDS jest faworytem - jest szybszy, jest młodszy, ma lepszy/porównywalny boks, ale jest szybszy, ma lepszą pracę stóp, ma świetne - perfekcyjne TDD, może Hunta obalić a kto kogo podda to już nie wiem, bo BJJ JDSa jest ostro przehajpowane. Hunt ma za to bardziej kompletną stójkę - kopnięcia przede wszystkim no i w klinczu powinien sobie lepiej radzić, kondycyjnie jednak JDS powinien być lepszy imo JDS przez dec, ale Hunta nie należy skreślać, bo ma świetną stójkę i p******nięcie.

Więc już skończ tak p******ić - bo tym hejtem wieje na km tj gdybym ja pisał, że np. Sonnen zmiecie Jonesa - bo Jonesa zapasy są przecenione i byłbym zaślepiony tylko dlatego, że byłbym fanem Sonnena a hejterem Jonesa.. nie ma sensu takie pisanie i nie ubóstwiaj tak Hunta, bo 2 rundy nie mógł takiego antytalentu w stójce jakim jest Struve skończyć i Rothwella, który ledwo na nogach stał.
JDS posadził: Werduma, Struve w minutę, Gonzage, Caina i Mira w dodatku wypunktował wyraźnie Cro Copa, Nelsona i Carwina - JDS ma najlepszych fighterów w HW na rozkładzie!

właśnie skoro taki pewny jesteś to postaw grubą kasę na Hunta, bo kurs zachęcający

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-03-23 20:44:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Przypominam co poniektórym że Junior nie musi znokautować Hunta żeby wygrać, może go wypunktować

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
to chyba oczywistę ,że go nie znokautuje... Nie ma co hejtować JDS bo to świetny fajter, ale czyja stójka jest lepsza? okażę się 25 maja!

a wiecie co Junior powiedział ? ,że być może obali Hunta gdyby dostawał w stójce...Już widzę tą masakrę na Huncie w stylu Carwina czy Nelsona śmiechłem

Struve debiutował w UFC z Juniorem ,Gonzaga próbował stójki ,kopnął lowa z obiema rękami na kolanach i dostał KO.Dziadek Cro cop ukradł rundę Juniorowi , i zmęczony Mirko poddał walkę przez kontuzję oka, no k***a myślicie ,że Miras z 2006 oddał by walkę w taki sposób?!!? Przecież na Barnetta wyszedł ze złamaną kostką...

Hunt też nie jest prime oczywiście wiadomo ,że to było gdy wygrywał turniej K1 i ważył sporo mniej, ale czy Junior obali tak łatwo Hunta?! No zobaczymy .

GDYBYM miał TYPOWAĆ to dałbym Junior przez UD ,ale coś mi mówi ,że Hunt może go ograć...

Aha i tak samo ja mogę napisać..Wygazowany Hunt był wstanie złamać kolesiowi szczękę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Ja tam cos czuje ze wygra Hunt. Nie bede teraz udawal wrozki bo dla mnie ta walka jest zaj**iscie trudna do oceny. Powiem tylko ze do Cigano nic nie mam, mimo wszystko, ale Hunta ogladalem od lat, da mnie to legenda i po prostu chcialbym zeby wygral, z czystej sympatii.

A co do lex levis - StevenO ma racje. Zero obiektywizmu. Nie cierpisz JDSa, ok, masz do tego prawo. ALE! Jesli nazywasz go przehypowanym jednowymiarowcem to badz na tyle ucziwy i nazwij swojego idola Uber-overhype-remem. Przypominam, nawet jesli JDS umialby walczyc tylko jedna reka za pomoca jednego ciosu to udowodnil swoja wartosc. Byl mistrzem i zamiatal zaj**istymi rywalami. A Reem, ktorego lubie z reszta, dostal ostatnio wp****** po tym jak kozaczyl na 101% i momentami zachowywal sie jak jakis agresol-drech. Do tego wpadka na koksie, dwa bardzo dziwne zbiegi okolicznosci przez ktore, ojojoj, niestety nie mog choc tak bardzo chcial walczyc z JDSem. Konkluzja, kto POKI CO okazal sie bardziej przehypowany ten sie okazal. Niestety, kariera Reema w UFC to zenada poki co. Pasmo sciem, kontuzji, niespelnionych pogrozek itd. Mysle ze stac go na wiecej ale poki co Reem ani raz nie udowodnil wartosci jaka mu nadawano, a JDS swoje juz zrobil, wiec troche luzu.

I jeszcze jedno. Ludzie nie rozumiem jechania po Cigano za jego jednowymiarowosc. Kuwa to nie jest trojboj tylko MMA. Walczysz jak chcesz, jesli wystarczy Ci jedna olaszczyzna do rozwalenia 95% dywizji to chwala Ci za to. Pomijajac ostatnia walke z Cainem, do tej pory jedna plaszyzna wystarczala mu do rozpieprzenia calej dywizji. Interere sie MMA juz troche lat, widocznie musialem gdzies przeoczyc nakaz walczenia we wszystkich plaszczyznach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
xper

Struve debiutował w UFC z Juniorem ,Gonzaga próbował stójki ,kopnął lowa z obiema rękami na kolanach i dostał KO.Dziadek Cro cop ukradł rundę Juniorowi , i zmęczony Mirko poddał walkę przez kontuzję oka



A Hunt nie mógł skończyć największego drewna w stójce w UFC, który cały czas bije lewego, z prawą na kolanach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium