SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74705

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja bym cholernie chciał walki Fury'ego z Cainem.

To byłaby masakra na Furym nie do opisania. Pamiętam jak postawiłem na Cunninghama 30 zł (przelicznik 5 zł) i darłem się w chvj kiedy ten go posłał na deski. Waciak Cunn posyła na deski olbrzyma, to było coś.

Niestety ogromna przewaga warunków i kontuzje na które sędzia był ślepy spowodowały że ten yebany bufon wygrał.

Ale każdy wie, że nie ma gorszego dla boksera zestawienia niż zayebisty zapasior.

Sądzę, że walka byłaby taka jak Cain vs BF tylko jesszcze większa rzeźnia (o ile się da zrobić jeszcze większą)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Mir to d****.
Nie ma nic bardziej dziwnego niż szydzić z kogoś od kogo się solidnie dostało w papę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nawet jakby Cain poszedł na wymiany to wątpię żeby Fury od razu go zniszczył (albo jakikolwiek inny bokser). Aż takiej przepaści nie ma. Poza tym różnica w wielkości rękawic też trochę nadszarpuje pewność siebie. Mercerowi raz się udało, ok ale to jeszcze nie znaczy że w wymianie z bokserem po kilku sekundach jest się w dupie. Tym bardziej że można tłuc się z klinczu
Stójkowicz z dobrymi kopnięciami by wykopał boksera.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dlatego wolałbym Kłyczke w MMA,który doświadczenie w KB miał chociaż ,w mniejszych rękawicach bokser miałby jeszcze szybsze ciosy ,nie wiem czy to by takie złe było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To byłaby głupota ze strony Caina, nawet gdyby jakimś cudem udało mu się z nim w stójce to nie byłby to gwałt.A na takich cwaniaczków pokroju Fury'ego najlepszy jest gwałt/masakra, czyli w wypadku Caina zapasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może przykład nie najlepszy ale dla tych co nie widzieli starcie Hunta z zawodowym japonskim bokserem:







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No wiadomo że najłatwiejsza droga do zwycięstwa Caina w takiej walce to zapasy i tłuczenie na glebie, ale chodzi mi o to że to nie jest tak że po kilku sekundach walki z bokserem w stójce jest się nie żywym...



"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ehh kiepskie przykłady Prajm czołowi zawodnicy K1 vs Mercer,Mercer to w ogóle HW zawodnik był jak walczył w boksie? jak zestawiamy top 3 Kickboxera to dajmy mu top 3 boksera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warto dodac tez ze Mercer przegral za zasadach MMa z Kimbo Slicem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium