SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74719

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja widzę szanse Bigfoota tylko gdy ten będzie z góry no, ale 1 problem jest taki jak Caina obalić a 2 problem jest taki jak Cain utrzymać skoro Lesnar nie dał rady a Cormier nawet nie daje rady!

Stójka tj piszesz szybkość, technika dla Caina, Bigfoot ma dobre cardio, ale walczy z Cainem Velasquezem, który ma najlepsze cardio w HW Bigfoota TDD też nie jest najlepsze - nie na Caina TDs.. jakiś potężny cios w wymianie albo jakieś kolano przy próbie sprowadzenia - ale obstawiam, że na to Cain jest za szybki a Bigfoot za wolny żeby na to Caina złapać no i jakieś poddanie, ale ta sama sytuacja z resztą z pleców Bigfoot za dobry nie jest tylko z góry.. szanse małe dla Bigfoota, ale to HW i jakieś ma..

Ciekawe kto będzie następny czy Werdum (o ile pokona Big Noga co na pewno proste nie będzie) czy zwycięzca JDS/Reem - w końcu pretendenci się pojawią

btw im dłużej będzie trwała walka Cain vs. Bigfoot (jeśli dojdzie do rund mistrzowskich) paradoksalnie rosną szanse Stopy, bo po 1 ma też dobre cardio a jeśli Cain go nie skończy to obalanie/rzucanie/klincz z takim gigantem kosztuje mnóstwo siły, to może być całkiem inny pojedynek niż 26.5.12 nawet gdy zwycięzca będzie ten sam..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-02-13 17:14:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
skad pewnosc, ze cormier nie daje rady? cormier ma lepsze zapasy, wiec wydaje mi sie, ze moglby go na glebie utrzymac.

co do pasow, to czesto zalezy gdzie sie ow pas zdobylo. rozmawialem ostatnio z gosciem z korei poludniowej i powiedzial mi, ze czarny pas z taekwondo w ich kraju to 2-3 lata lajtowego treningu. w polsce, w dobrym klubie to minimum 5, do tego czarne pasy z tkd itf maja naprawde niezly boks i wypadaja naprawde niezle na zawodach w innych dyscyplinach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963



machida vs JDS w bjj ;)

i tu kolejne video:





Zmieniony przez - mmmateusz w dniu 2013-02-13 17:36:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
w 1 filmiku typ mu w bocznej/w dosiadzie/ północ południe siedzi a w 2 próba reverse'a i ucieczek z parteru żadnych poddań ja to wiem, że JDS potrafi uciec z parteru, ciągle przypominam, że o poddania mi chodzi z resztą te filmiki to nic..

a pewność stąd, bo sam Cormier tak gada, nie wiem czy czasem filmiku w necie gdzieś nie ma..

ale Bigfoot ma świetną kontrolę z góry i waży swoje.. ok zmykam dość siedzenia przed kompem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
szklany reem znowu wyłapie na pisde, war Cain war JDS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
Mega gala, oby nic się nie posypało. Jak Overeem nie wygra, to jego hype rozleci się definitywnie.
Dla przypomnienia, 2 tygodnie po tej gali, Werdum pokonuje Nogueirę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Steven0


a pewność stąd, bo sam Cormier tak gada, nie wiem czy czasem filmiku w necie gdzieś nie ma..



Cormier moze tak gadać i chwalić Caina, bo wie ze nigdy z nim nie zawalczy. Nie zapominajmy ze Daniel jest trenerem Caina od zapasów a nie odwrotnie. Co do gali, Cain przez TKO, JdS przez KO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
DC vs CV do tej walki raczej nigdy nie dojdzie ale przecieki z AKA mowia ze to Cain jest lepszy. Nawet Materla cos gadal ze Cormier jest swietny ale Cain to inny level. Ile z tego prawdy a ile zwyklego p******enia to nie wiadomo. Mi osobiscie Cain wydaje się odrobine bardziej techniczny, i dyktuje wieksze tempo walki. No i posilkujac sie danymi w Wiki CV jest fizycznie wiekszy co biorac pod uwage ze obaj sa porownywalni stylem walki moze miec wplyw na przebieg walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja tam szans dla Stopy nie widzę żadnych. On chyba po walce z JDS też, bo po wygranej z Travisem chciał tej walki bardzo, a teraz,że tam kogo UFC mu da to zawalczy Cain za duże tempo dyktuje, jak się obronił z pleców przed Lesnarem to i przed BF da radę.
JDS raczej sobie poradzi z Alim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Raz chciał trójkąt rękoma, raz kimurę, pod koniec za to Machida dopiął armbara. Strasznie drewniany jest JDS w parterze i tego już nie zmieni, może się 'doskonalić', ale pewnego poziomu nie przeskoczy i tyle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium