SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 160 - 25.5.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74700

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
przeciez pisalem do Ziumola skoro to jego cytowalem

no i Puarowi chodzi wlasnie o tego "sierpa",ktory poslal Cigano na deski raczej,bo innej opcji nie widze.

Zmieniony przez - gautan w dniu 2013-05-10 14:36:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
NO WŁAŚNIE nie chodzi mu o tego sierpa - dla mnie Puar to człowiek zagadka. Ok ja spadam będę po 22:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
moim zdaniem chodzi,bo zaden wczesniejszy cios nie mial takiego wplywu na walke jak ten knockdownujacy.tylko pewnie slabo to pamieta,wiec okreslil jako "cios w nos",a chyba wygladalo to troche inaczej,juz dobrze nie pamietam nawet.

w kazdym razie,jesli upierac sie,ze jakis cios wplynal w diametralny sposob na oblicze pojedynku,no to jedynie ten chyba,ze o jakims rownie istotnym zapomnialem,ale jak przyjdzie Puar,to wyjasni i najwyzej dokonczycie beefa :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
''j**n4l to j**n4l na hoj drazyc temat''

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Wy tu gadu gadu a Hunta do USA nie chca wpuscic, a do walki 2 tygodnie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
to jest sie czym martwic ;D

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Cain dominował już wcześniej - Junior już zwalniał tempo i Cain dociskał go do siatki - wtedy wyświetla się statystyka ciosów w trakcie walki - Cain zadał ich 1,5 2 razy więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Jestem zdania, że do feralnego ciosu JDS prezentował się nie najgorzej, wybronił WSZYSTKIE próby sprowadzenia walki do parteru, nawet byłem przekonany, że to pierwszy Cain nabawi się frustracji, po tym nieudolnym chwytaniu Juniora za nogę To wyglądało tak desperacko, że byłem przekonany, że Cain da sobie spokój z nacieraniem, ale trzeba przyznać, że uparte bydle i nacierał dalej. JDS widocznie nie przygotował się na taki obrót spraw, był zbyt pewny siebie, ale w trzecim pojedynku myślę, że obierze inną taktykę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja tam mam nadzieję, że za szybko do trzeciego pojedynku nie dojdzie.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
moim zdaniem chodzi,bo zaden wczesniejszy cios nie mial takiego wplywu na walke jak ten knockdownujacy.tylko pewnie slabo to pamieta,wiec okreslil jako "cios w nos",a chyba wygladalo to troche inaczej,juz dobrze nie pamietam nawet.

w kazdym razie,jesli upierac sie,ze jakis cios wplynal w diametralny sposob na oblicze pojedynku,no to jedynie ten chyba,ze o jakims rownie istotnym zapomnialem,ale jak przyjdzie Puar,to wyjasni i najwyzej dokonczycie beefa :*


Dokładnie chodziło mi o ten cios który powalił Juniora no bo o jaki inny, myślałem że nie trzeba precyzować. Myliłem się
Ten cios był zadany w ryj - trochę w gębę trochę w nos

,to Puarowi chodzi o to,ze Cain nie dominowal DO MOMENTU TEGO MOCNEGO TRAFIENIA,a nie,ze nie dominowal w ogole,albo,ze nie byl w stojce lepszy w tej walce. takze ilosc zadanych ciosow i obrazenia raczej nie maja tutaj nic do rzeczy...

Dokładnie o to mi chodziło. Reszta niech się k***a nauczy czytać ze zrozumieniem bo to już się robi nudne

ja wiem tylko, że Puarowi chodzi o to, że niby ten prosty w nos miał jakiś znaczący wpływ na przebieg tego pojedynku (nie, nie chodzi mu o ten sierp co posłał Cigano na deski tylko o jakiś prosty, który rzekomo miał jakiś znaczący wpływ na przebieg tego pojedynku). Jakby mu oto nie chodziło to przecież nie pisałby o tym - proste.


Ale głupi jesteś

Natomiast oprócz początkowego świetnego TDD Caina w 2 ich walce, Cain kompletnie go zdominował w stójce i w parterze, w klinczu to on dociskał do siatki i zajechał kondycyjnie zwłaszcza w pierwszych 2 rundach - a tam już szczęścia nie było, bo ta bomba po 1 nie znokautowała Cigano a po drugie przed nią to Cain dominował w stójce.

No to Ci mówię że co, że jakby Junior w pierwszej walce nie znokautował Caina a go zamroczył i potem obijał przez resztę rund to co, fuksa już by nie było? Taka jest twoja logika

Cain dominował już wcześniej - Junior już zwalniał tempo i Cain dociskał go do siatki - wtedy wyświetla się statystyka ciosów w trakcie walki - Cain zadał ich 1,5 2 razy więcej.

Cain wywierał presję i szedł do przodu siłą rzeczy zadając więcej ciosów. Dominacją z piekła rodem to bym tego nie nazwał

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-05-10 20:34:00

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programy naukowe, pomiar sily ciosu zawodnikow

Następny temat

mój trening na siłowni do sportów walki

WHEY premium