SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruski Czołg w drodze na półmaraton

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Chodzi Ci o to, żeby dzieci już same chodziły a nie siedziały w nosidle? Sam się właśnie zastanawiam nad tym jak to rozegrać z córką. Z jednej strony chciałbym z nią często jeździć. Z drugiej strony sam wiem jak traktowałem góry kiedy miałem 8-10 lat kiedy zdecydowanie wolalem morze a chodzenie po górach mnie nudziło. Nie mam za bardzo pomysłu jak to rozegrać, żeby córka się nie zraziła do gór i nie kojarzyły jej się z nudą i zmęczeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Ruski -jest okazja to przetestować 13 sierpnia -zapraszam-niedaleko od Ciebie-bo w Świeradowie Zdrój.


Na pewno córka ,Ty i żona-będziecie zachwyceni !!



https://www.sfd.pl/Kulturystyczne_wejście_SFD_na_Świeradowiec_&_Konkurs_na_Najlepszą_Łydkę_-t1152224.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311187
Świeradów polecam...Izery przecudnej urody są, zupełnie inny nastrój niż np. w Tatrach...Karkonosze rządzą (taki tam lokalny patriotyzm )


Zmieniony przez - ajazy w dniu 2017-07-26 12:31:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
ajazy
Świeradów polecam...Izery przecudnej urody są, zupełnie inny nastrój niż np. w Tatrach...Karkonosze rządzą (taki tam lokalny patriotyzm )



Zmieniony przez - ajazy w dniu 2017-07-26 12:31:27

Świeradów 100% niesamowity klimacik , a jak znasz ludzi to KARIMUCZO sie napijesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
ruski czołg
Chodzi Ci o to, żeby dzieci już same chodziły a nie siedziały w nosidle? Sam się właśnie zastanawiam nad tym jak to rozegrać z córką. Z jednej strony chciałbym z nią często jeździć. Z drugiej strony sam wiem jak traktowałem góry kiedy miałem 8-10 lat kiedy zdecydowanie wolalem morze a chodzenie po górach mnie nudziło. Nie mam za bardzo pomysłu jak to rozegrać, żeby córka się nie zraziła do gór i nie kojarzyły jej się z nudą i zmęczeniem.


Wracając do początku mojej wypowiedzi.
Chodzi mi o to, że będąc Tobą wolałbym ważyć 90kg i przysiadać z 90kg, by w przyszłości z lekkim sercem spokojnie maszerować po górach z dorosłymi dziećmi. Zdrowie jest najważniejsze a otyłość mu nie służy. Dlatego pochwalam Twoje plany.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Parafrazując: nie zrozumiałem Twojej wcześniejszej wypowiedzi ale w pełni się z nią zgadzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Dzień 22, 26-07-2017, Środa

Dzień na plus: praca, dieta, rower i za chwilę gra w karty z rodziną. Oby tak do maja




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Ładnie ten rower, góral ? Szosa? Przepraszam, jeśli wrzucałeś zdjęcie wcześniej, a ja pominąłem..

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Szosa, z tym, że z moim brzuchem to pozycję mam jak na góralu Jakbym się pochylił na dolny uchwyt lub lemondkę(której nie mam ;)) to bym chyba nie był w stanie oddychać tak by przepona była ściśnięta. Do tego na boki też wąski nie jestem wiec opory powietrza mam spore.

Widziałem zdjęcia szajby na jego starym rowerze to miał zdecydowanie bardziej opływową sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Codziennie krótki trening

Następny temat

Ogórkowy sezon konkursowy 2017

WHEY premium