SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruski Czołg w drodze na półmaraton

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
to nie to , kadencja to ilosc kroków na minute ,EDEK tego nie ma trzeba by zainwestować w sikora z czujnikiem albo takie male cos co przyczepiasz do buciora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22033 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627583
Już się połapałam. Sensor biegowy to się nazywa. To ja sobie go kupię za 200 zł jak Autor zacznie biegać do tego półmaratonu. Będzie dla mnie niezłą motywacją, bo póki co to moje truchtanie nie potrzebuje kadencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
U mnie ostatnio urwanie głowy. Były chrzciny, teraz są ostatnie dni przed długim weekendem a po długim weekendzie ostatnie dni przed urlopem. Ale za to długi weekend i 2 tygodnie urlopu po raz pierwszy są planowane "na sportowo" a nie jako leżenie lub siedzenie i jedzenie i picie oraz "nic nie robienie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
to co to za URLOP ? a odpoczynek od treningow ? reset itd .....
co za sportowa nacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22033 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627583
I tak trzymaj! Ja w tym roku też mam urlopy pod znakiem "Jadę gdzie chcecie, ale siłka musi być":)
I szykuj się na ten półmaraton bo mi się niebezpiecznie aeroby zaczynają podobać - więc póki co podglądam z zainteresowaniem innych biegających/truchtających/szybko chodzących:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
KEBUL74
to co to za URLOP ? a odpoczynek od treningow ? reset itd .....
co za sportowa nacja

Od jakich treningów jak teraz tylko spaceruje ? :)

Paatik
I tak trzymaj! Ja w tym roku też mam urlopy pod znakiem "Jadę gdzie chcecie, ale siłka musi być":)
I szykuj się na ten półmaraton bo mi się niebezpiecznie aeroby zaczynają podobać - więc póki co podglądam z zainteresowaniem innych biegających/truchtających/szybko chodzących:)

ja się jeszcze nie łapię do żadnej z tych grup Ale plan jest taki, żeby każdego dnia urlopu było przynajmniej 5km marszu i po urlopie zaczynam marszobiegi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12134 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131039
A może te marszobiegi od 1 stycznia 2018?
Urlop to najlepszy czas na nowości.
Marszobieg nie musi być długi a biegu nie ma w nim być więcej niż marszu (sama nazwa o tym świadczy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22033 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627583
Panie Janie - Pan nie kpi. Do 1.01.2018 to Czołg zapał straci - a tu chodzi o to, żeby na fali nowej energii popłynął.

Trzymam kciuki za Twój plan. Dla mnie brzmi rozsądnie.


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2017-08-11 10:34:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12134 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131039
Paatik
Panie Janie - Pan nie kpi. Do 1.01.2018 to Czołg zapał straci - a tu chodzi o to, żeby na fali nowej energii popłynął.

Trzymam kciuki za Twój plan. Dla mnie brzmi rozsądnie.
A dla mnie nie całkiem
Marszobieg już na urlopie!
Z pewnością Ci się spodoba (tak jak i Paatik się spodobał )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Ważne, żeby te marsze ( a może i marszobiegi jak Cię licho podkusi, a wiesz, licho nie śpi :) były nie po asfalcie, nie po betonie, i w przywoitym tempie. Możesz też probować Galloway'a trochę, np. 100 metrów biegu, 900 metrów marszu na początek.

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Codziennie krótki trening

Następny temat

Ogórkowy sezon konkursowy 2017

WHEY premium