SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruski Czołg w drodze na półmaraton

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
chyba jednak nie jesteś stworzony do biegania tylko do klamotu


Chyba?
Chyba???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
żaden tam ze mnie biegacz

a ciągów dzisiaj nie było - wstawiłem w pośpiechu screen z wtorku. Poprawny z dzisiaj to:






Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2018-03-08 23:03:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no tak, pomyłka, ciągów nie było ale przysiady na 180
mówię Ci - zostaw bieganie dla Viki i goń Szczypiora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607812
No przysiad robi wrażenie Zresztą wiosłowanie sztangą i obciążenie 9950 też

Kabo ma rację.
Tak z doświadczenia mogę napisać, że ciężko pogodzić bieganie i duże ciężary, ja próbowałam ale nie wyszło Truchtanie 10-20min. ok, ale dłuższe biegi męczą nogi, więc albo brakuje mocy na treningach siłowych, albo po siłowym nie ma pary w nogach i zakwasy przeszkadzają w bieganiu. Pewnie da się jakoś to pogodzić, ale łatwo nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
kabo9
no tak, pomyłka, ciągów nie było ale przysiady na 180
mówię Ci - zostaw bieganie dla Viki i goń Szczypiora


Nie wiem czy wiesz ale Szczypior też zaliczył półmaraton


Viki
No przysiad robi wrażenie Zresztą wiosłowanie sztangą i obciążenie 9950 też
Kabo ma rację.
Tak z doświadczenia mogę napisać, że ciężko pogodzić bieganie i duże ciężary, ja próbowałam ale nie wyszło Truchtanie 10-20min. ok, ale dłuższe biegi męczą nogi, więc albo brakuje mocy na treningach siłowych, albo po siłowym nie ma pary w nogach i zakwasy przeszkadzają w bieganiu. Pewnie da się jakoś to pogodzić, ale łatwo nie jest.

Wiedziałem, że będzie ciężko. Sam pisałem o tym, że ten maraton to jest tylko taki cel majaczący w oddali i zdaje sobie sprawę że może być nieosiągalny dla mnie. I że jeśli podążając w jego kierunku dojdę do takiego stanu że będę mógł przebiec kilka km to też będę szczęśliwy. Nie mogę zapomnieć, że we wrześniu po minucie biegu umierałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Viki
... Pewnie da się jakoś to pogodzić, ale łatwo nie jest.


Na dłuższą metę się nie da Można oczywiście zachowywać jakieś przyzwoite osiągi w jednym i w drugim ale wtedy nigdy nie osiągniemy dobrych rezultatów (względem swoich możliwości oczywiście) w żadnej dziedzinie. Z drugiej strony patrząc każdy z nas trenuje/ćwiczy bo ma hobby a nie, że się na olimpiadę wybiera więc jak ktoś lubi to nie widzę nic w tym złego.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ruski czołg

Nie wiem czy wiesz ale Szczypior też zaliczył półmaraton



Kurde, ale jak półmaraton zobaczył Szczypiora, to skurczył się ze strachu do śmiesznych rozmiarów.

A całkiem poważnie, droga ad siłacza do maratończyka jest prawie niemożliwa ale powrót od maratończyka do siłacza jest już całkiem niemożliwy.
Tak że zalecam rozwagę. I uprzedzając wątpliwości- tak przebiegłem połówkę i to niejedną.

adam77
Można oczywiście zachowywać jakieś przyzwoite osiągi w jednym i w drugim

Zdanie klucz, tylko co to znaczy przyzwoite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
adam77
Z drugiej strony patrząc każdy z nas trenuje/ćwiczy bo ma hobby a nie, że się na olimpiadę wybiera więc jak ktoś lubi to nie widzę nic w tym złego.

na olimpiadzie niby też się da, pewna Czeszka udowodniła ostatnio że można zdobyć złoto na nartach i snowboardzie , ale to były jednak pokrewne konkurencje i zaangażowane te same rodzaje włókien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
kabo9
adam77
Z drugiej strony patrząc każdy z nas trenuje/ćwiczy bo ma hobby a nie, że się na olimpiadę wybiera więc jak ktoś lubi to nie widzę nic w tym złego.

na olimpiadzie niby też się da, pewna Czeszka udowodniła ostatnio że można zdobyć złoto na nartach i snowboardzie , ale to były jednak pokrewne konkurencje i zaangażowane te same rodzaje włókien


No tak dziewczyna pozamiatała Ale takiego co to by był w czołówce w zjeździe i np biathlonie to nie ma. Chyba

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607812
U mnie problem był z regeneracją, nogi nie miały kiedy odpocząć bo ciągle albo bieganie albo siłownia.

Czołgu ja uważam, że Twój cel jest realny, ale to kwestia ustalenia priorytetów. Masz talent do dźwigania i wielu będzie namawiać, żebyś skupił się na ciężarach i odpuścił bieganie, bo to nie idzie w parze z biciem rekordów. Ty zrobisz jak chcesz. Możesz powoli realizować swój biegowy cel i bawić się ciężarami, możesz odpuścić bieganie i skupić się na tym, w czym jesteś dobry. Tylko trzeba pamiętać, że czasem to do czego nie mamy predyspozycji sprawia nam więcej satysfakcji i radości
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Codziennie krótki trening

Następny temat

Ogórkowy sezon konkursowy 2017

WHEY premium