SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruski Czołg w drodze na półmaraton

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
jeszcze się łudzę, że może coś z tego będzie... ale jak będziesz mocno trzymał kciuki to może rzucę to w cholerę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12134 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131039
ruski czołg
jeszcze się łudzę, że może coś z tego będzie... ale jak będziesz mocno trzymał kciuki to może rzucę to w cholerę
fan Cię podpuszcza bo szuka wymówki dla swojej redukcji!
Dziwi się jak mógł drugi raz wejść do tej samej rzeki!
Dopadło do jojo (jak wszystkich )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ruski czołg
jeszcze się łudzę, że może coś z tego będzie... ale jak będziesz mocno trzymał kciuki to może rzucę to w cholerę

Trzymam za kazdym razem jak klikam w Twoj temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
fanslaska
ruski czołg
jeszcze się łudzę, że może coś z tego będzie... ale jak będziesz mocno trzymał kciuki to może rzucę to w cholerę

Trzymam za kazdym razem jak klikam w Twoj temat

no to jest nas Wiecej !!!!!!
nie dajmy sie ZARAZIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22033 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627583
Czołgu, nie dawaj się! Potraktuj to jako nowe doświadczenie - nie wracaj na stare śmieci. Tylko stare ramole nic nowego nie chcą próbować. Trzeba wychodzić ze strefy komfortu - a nie trzymać sie miski jak niektórzy:) We mnie masz oddanego kibica (oddaną kibickę - la ragazza tifosa)





Zmieniony przez - Paatik w dniu 2017-08-22 11:02:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Tylko stare ramole nic nowego nie chcą próbować.-


Kebul, to o nas

tylko to

Paatik
Trzeba wychodzić ze strefy komfortu -

nie pasuje do czolga, bo zamienil przenoszenie gor na spacer po lesie A po lesie to kazdy glupi moze chodzic, gory przenosic potrafi tylko garstka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12134 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131039
Fan - czołg chodzi po lesie i zarazem góry przenosi!
A to nie potrafi nawet garstka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To potrafi tylko on
Ma dar do dzwigania to tak strasznie grzeszy. W jego wypadku miesiac treningow i na zawodach w Szkocji o podium smialo moze sie bic a i w Polsce ostatni by nie byl. To nie, lepiej byc jednym z 40tu tysiecy w maratonie o miejscu nie wspominajac. Nic to, jego decyzja, pozostaje mi tylko trzymac kciuki o nawrocenie. syn marnotrawny tez kiedys zgrzeszyl i ojciec mu wybaczyl - wybaczym i my (stare ramole znaczy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Fanie, bo mnie nie interesuje rywalizacja z innymi tylko z tym co siedzi we mnie. A wierz mi, że mam z czym walczyć. Otyłość, lenistwo, otłuszczenie, obżarstwo, opijstwo, ociężałość, brak kondycji itp. I to są dla mnie przeciwnicy i to wśród nich chciałbym się znaleźć na podium. A że mam często słomiany zapał i zbyt łatwo się poddaje to niestety ciągle z nimi przegrywam.

Próbuję teraz czegoś innego i co mi się podoba w tych moich marszach, że wystarczy tydzień przerwy i wychodzę na trening i bolą mnie znowu nogi i plecy jakbym zaczynał od zera. I dlatego wiem, że nie mogę sobie pozwolić na takie przerwy. A w ciężarach, tak jak sam napisałeś mam dar więc kiedy robię przerwy to niewiele się zmienia bo i tak ciągle jestem w stanie podnieść więcej niż 90% osób.


Paatik
Czołgu, nie dawaj się! Potraktuj to jako nowe doświadczenie - nie wracaj na stare śmieci. Tylko stare ramole nic nowego nie chcą próbować. Trzeba wychodzić ze strefy komfortu - a nie trzymać sie miski jak niektórzy:) We mnie masz oddanego kibica (oddaną kibickę - la ragazza tifosa)


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2017-08-22 11:02:05


Dziękuję

ojan
Fan - czołg chodzi po lesie i zarazem góry przenosi!
A to nie potrafi nawet garstka!

Dziękuję ale jednak tu fan ma sporo racji. Zamieniam coś co komuś może się wydać nieosiągalne (np 210kg w przysiadzie) na coś co może robić każdy czyli spacer w lesie. Ale ten spacer w lesie to tylko pewien etap (a przynajmniej mam taką nadzieję ). Tak naprawdę każdy kto potrafi tyle podnieść potrafi też pochodzić po lesie więc to chodzenie po lesie nie czyni mnie kimś wyjątkowym Problem jest w tym, że ja nie chcę być wyjątkowym ani też nie ciągnie mnie jakoś do ciężarów samych w sobie. Jeśli bym miał wskazać do czego chciałbym dążyć (oczywiście z zachowaniem proporcji ) to coś co prezentuje Jacko Gill na filmie poniżej. Siła tak, ale w połączeniu z mocą, szybkością, dynamiką, skocznością i kondycją. I uważam, że umiejętność przebiegnięcia 10km jest niezbędna by dążyć w tym kierunku.





Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2017-08-22 14:31:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12134 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131039
Co on jadł na końcu filmu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Codziennie krótki trening

Następny temat

Ogórkowy sezon konkursowy 2017

WHEY premium