SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180563

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Zależy jak smażone, ogólnie smażone potrawy nie są szczególnie zdrowe. Lepiej je już udusić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37249
Czy to nie za dużo "tyć" 1000-700g tygodniowo? Ostatnio coś szybko waga leci w górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Obserwuj obwody i siebie w lustrze, jak nie otłuszczasz się to spoko, chociaż kilogram tygodniowo mówi, że pewnie trochę tłuszczu łapiesz. Zmniejszyłbym kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37249
Obserwuje, wszystko rośnie (razem z pasem) prócz bicepsów. I trochę widzę tłuszczu łapię ;< obciąć węgle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Obetnij z 200-300 kcal i obserwuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, wiem, że dieta to podstawa jeśli chodzi o regenerację, ale niestety mogę tylko przeznaczać na nią 120zł/msc, a mam wielki problem, ponieważ trenowałem przez wrzesień 3xKB, no i miałem dodatkowo 2x zajęcia korekcyjne, ponieważ mam lekką lewostronną skoliozę, a po całym miesiącu takiego 'trybu' życia, czyli 5 razy w tygodniu coś robiłem, czekałem ciągle na weekendy i przemęczyłem się, chodziłem rozdrażniony. Nie czułem bólu mięśni, ale czułem, że się tym męczę i mnie to doprowadza do furii. W związku z tym problemem, chciałbym powrócić na 'mate', ale zapewne to się powtórzy i będę musiał robić takie przerwy, a to bez sensu, więc czy jest jakiś suplement, który wspomoże moją regenerację do 120zł? Bądź jakieś rady jeśli chciałbym ćwiczyć 5 razy w tyg(3xKB,2xZajęcia korekcyjne na siłowni, które mimo wszystko też męczą).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
120zł miesięcznie? To Ty jesz cokolwiek? Jak wygląda Twój aktualny sposób odżywiania?

Bez dopracowanego odżywiania - inwestycja w suplementy, a tym samym dalsze upośledzanie diety, jest drogą donikąd. Inwestuj kase w jedzenie, nie suple.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9065
Mógłby ktoś przybliżyć temat posiłku przed treningowego, a dokładniej czasu jego spożycia? Czytając posty na forum wszyscy jednym głosem mówią, że najlepiej zjeść około 90 minut przed rozpoczęciem treningu, ale czy jest to regułą? W moim harmonogramie często między obiadem (węgle złożone, mięso, warzywa i tłuszcze) a siłownią jest przerwa nawet 4-5 godzin. Czy ma to jakiś negatywny skutek? Osobiście nawet przyjemniej mi się ćwiczy bez 'ciężaru' na żołądku, a po treningu mam apetyt jak nigdy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Jak Ci to odpowiada - możesz jeśc w ten sposób. Osobiście jadam ok. 2h przed treningiem.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skerx
120zł miesięcznie? To Ty jesz cokolwiek? Jak wygląda Twój aktualny sposób odżywiania?

Bez dopracowanego odżywiania - inwestycja w suplementy, a tym samym dalsze upośledzanie diety, jest drogą donikąd. Inwestuj kase w jedzenie, nie suple.



120zł msc no skromnie, ale głównie kurczaki i ryż biały, a niektóre produkty mi rodzice jeszcze 'fundowali'.

1. Czy przemiana materii po ukończeniu okresu dojrzewania zwalnia się?

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-10-31 22:10:43
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium