SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179619

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
TomekZ88
@kubsztix Nadaje się, chociaż to raczej zwykły durum.

@MCtoshkin Oczywiście, nic się nie stanie.


No wlasnie, raczej, a to nie do konca pewne. Patrzac na ten makaron i na durum to ten jest duzo ciemniejszy. Takze ktos jjescze cos powie?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Durum też jest w porządku, możesz zamieniać z pełnoziarnistym. Ja pełnoziarnisty kupuję w Biedronce, jeśli Ci to w czymś pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Ja jadam durum tylko, gdyz wlasnie nie wiem czy ten jest dobry. Kiedys go jadlem i porownujac do durum smakowo to ten jest napewno inny, tez trzeba pilnowac bo latwo sie rozgotowuje, a wiec nie wiem czy sie nadaje dalej. u mnie w biedronie nie zauwazylem pelnoziarnistego makaronu. Durum jest i go kupuje czesto , ale pelnoziarnisty??
Mozesz mi dac jakiegos linka jak on wyglada?

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-10-09 14:25:24

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
O tak:





Zmieniony przez - TomekZ88 w dniu 2012-10-09 14:47:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Cos mi swita, ze chyba widzialem taki, ale nie jestem pewien teraz. Glupi ja, glupi. Dzieki TomekZ88, az sie przejade do biedry chyba za chwile. A co w zwiazku z tym tescowym powiecie?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Oba makarony sa ok i mozna smialo stosowac jako zrodlo weglowodanow.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
MCtoshkin
Czy mogę jeść w 2 dni w tygodniu 2 posiłki w innych godzinach, bo nie mam takich warunków, to nie zakłóci diety?


Nie ma koniecznosci jedzenia posilkow codziennie w tych samych godzinach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
domer
Oba makarony sa ok i mozna smialo stosowac jako zrodlo weglowodanow.


Czyli ogolnie Domer, ten z biedry durum, pelnoziarnisty i ten z tesco sie nadaja?

A jesli cola zero z biedronki, pasuje mi w smaku, nadaje sie w prownaniu z org. coca-cola zero?

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-10-09 17:54:57

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Jeśli Ci pasuje to pij w rozsądnych ilościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
A jesli cola zero z biedronki, pasuje mi w smaku, nadaje sie w prownaniu z org. coca-cola zero?

A w czym ta druga miałaby być lepsza?

Co do potrzeby jedzenia o tych samych porach - nie ma faktycznie tkaiej potrzeby, jednak pewna regularność z pewnością byłaby dobrą opcją.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium