SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179656

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jak to jest z tymi poliolami? Podobno mają jednak jakiś indeks glikemiczny i zajadanie się nimi na low carb nie jest rozsądne.

Teoria mówi coś kompletnie innego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
mam dodatkowe pytanie co do polioli jak to z nimi jest? jest to alkohol cukrowy a jak sie ma do cukrow prostych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ja proponuje sprecyzować pytanie, bo co mamy rozumiec przez "Jak to z nimi jest"?

Odnosnie tego, czym są, oraz jak się "maja do cukrów prostych" - polecam uzyć popularnej wyszukiwarki, znajdziecie wszystko

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2837
czy ryż parboiled jest tak samo "zdrowy" jak brązowy ? W diecie mam ten pierwszy, czy dobrym posuneicime bedzie zastąpienie go ryżem nieoczyszczonym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Paraboiled jest ok.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
zastepowac calkowicie nie ma potrzeby, mozesz jesc jeden i drugi przeciez jezeli tylko chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
czy ryż parboiled jest tak samo "zdrowy" jak brązowy ? W diecie mam ten pierwszy, czy dobrym posuneicime bedzie zastąpienie go ryżem nieoczyszczonym ?

A co znaczy, czy jest "tak samo zdrowy"? Bo dla mnie to określenie, jest strasznie trywialne.

W kwestiach wartości - ryż brązowy powiedzmy, że wypada lepiej, jednak j/w oba w diecie pojawić się jak najbardziej moga.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 475 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2973
jak jest z alkoholami polihydroksylowymi? maja sie dobrze...a co rozumiesz przez to pytanie? sprecyzujcie sie troche...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
jak sie maja do cukrow prostych, o to mi chodzilo

Jakie sa roznice miedzy nimi bo w niektorch produktach typu gumy jest napisane ze sa bez cukru , jednak czytajac dalej sklad widzczne sa weglowodany w formie polioli wiec z tad pytanie jakie sa zaleznosci / cechy wspolne miedzy tym alkoholem a cukrem prostym ...

Zmieniony przez - esquiss w dniu 2013-01-05 12:10:57


Mógłby ktos podrzucic jakies przydatne linki do MASÓWKI ?
Jakies ogolne zalozenia , propozycje ,suple , cykl , dieta itp

Zmieniony przez - esquiss w dniu 2013-01-05 12:12:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 677
Witam mam ważne pytanie :D

3 dni w tygodniu będę kręcił aero, muszę zatem wprowadzić korektę w diecie (masa 3200kcal). Normalnie jem płatki + jajka na śniadanie koło godziny 5:40, biegam o 7 rano 30 min. Po takim śniadaniu dosyć ciężko się biega, oraz będę spalał te węgle zamiast fatu. Aby skuteczniej spalić tłuszcz wpadłem na pomysł aby rano zjeść 3 jajka + 10g BCAA to powinno zatrzymać katabolizm - o 7 bieganie po bieganiu 7:40 100g płatków + odżywka białkowa ilość według bilansu.

Proszę o opinie eksperta :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium