SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179722

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Makamura
Ułożyłem sobie dietę low carb i mi wyszło że jej koszt będzie większy niż cała kwota jaką dotąd wydawałem na żarcie dla 4 osobowej rodziny. Masakra. Zdrowe żarcie jest za drogie albo może węgle są tanie.

Zmieniony przez - Makamura w dniu 2012-09-18 14:20:59


Niestety ale zrodla tluszczow sa duzo drozsze niz weglowoanow. Jezeli nie stac Cie to opieraj diete na weglach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
To ciekawe co piszesz. Nasze babcie i dziadkowie nie zwracali uwagi na kwasy tłuszczowe, cukry czy inne pierdoły i żyją 90-105 lat. Nowsze pokolenia boją się cukru, masła, tłustych potraw i dożywają 60-70 lat. Dla mnie to nie styl życia tylko snobizm i próba pokazania kim to ja jestem i jak zdrowo żyję. Sorry za OT.

Zmieniony przez - Makamura w dniu 2012-09-18 15:01:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nasze babcie i dziadkowie nie zwracali uwagi na kwasy tłuszczowe, cukry czy inne pierdoły i żyją 90-105 lat. Nowsze pokolenia boją się cukru, masła, tłustych potraw i dożywają 60-70 lat. Dla mnie to nie styl życia tylko snobizm i próba pokazania kim to ja jestem i jak zdrowo żyję.

Musisz cos na siłę komus udowodnić, czy jak? Kreatyńskie wywody zachowaj dla siebie.

Jedz w 3/4 tak, jak to robili ludzie 30-40lat temu, to pogadamy.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
To nie kretyńskie wywody tylko fakty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Próba pracy nad sobą i swoim zdrowiem, to snobizm. Fakty, nie mity

Co do reszty, niestety niewiedza boli, stąd bojaźn chociażby przed masłem, czy tłustym mięsem. Ale nic nie poradzisz, skoro spoleczenstwo nie chce czytac i czerpac ze zrodel wiedzy.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
Troszkę mnie źle zrozumiałeś, jasne że praca nad sobą i staranie się odżywiać zdrowo to pozytywy. Jednak są ludzie, tu na tym forum chociażby, którzy przesadzają, chcą wszystko wyliczyć co do grama, wybierać między niewielkimi różnicami które dla nich są nieistotne, dlatego moim zdaniem robią to na pokaz. Jeżeli ktoś robi to dla kasy bo startuje w zawodach to jeszcze rozumiem, ale amatorzy jak my aż tak się martwić o wszystko nie muszą i jak na piersi z kurczaka będzie tłusta żyłka to nie będą jej skrupulatnie odcinać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
We wszystkim trzeba znać umiar.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
Jestem na LC i szukam gdzie się da żeby dodać tłuszcze. Czy dobrym wyborem będzie pijanie do pokarmów mleka i kefirów o większej zawartości tłuszczu (>2%). Mam jednak wątpliwości co do jakości tego tłuszczu, gdyż powinno się raczej skupiać na pochodzeniu zwierzęcym czy roślinnym?

Zmieniony przez - Makamura w dniu 2012-09-18 15:51:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
Liczył ktoś może ile mięsa jest w całym kurczaku po obraniu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium