SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179686

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy łatwo dostać zakwaszenia mając diete na masę z ubogą ilością warzyw/owoców?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Łatwo, trudno - pojęcie względne i zależy od wielu rzeczy, a warzywa trzeba jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30479
proszek zasadowy sobie spróbuj ;)

kto czyta nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3784
Wita,. czy jak jem twarog poltlusty na noc to dodac jeszcze do tego oliwe czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
W niczym to nie przeszkadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3784
Ok dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4895
Czy jajka będą dobrym zamiennikiem dla makreli??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Jeśli chodzi o białko, to jak najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4895
Dzięki, SOG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema od miesiąca mam "dietę" tylko nie do końca się do niej stosuje (nie zawsze uda mi się zjeść etc.) ale mniej więcej jem ok. Przestałem miesiąc temu jeść słodycze, pić słodkie napoje (robiłem to na wielką skalę) i dopiero teraz, jak przestałem - zalewam się trochę:| nie robię masy jem tyle aby przeżyć i normalnie funkcjonować (mniej więcej) ale mam sporo tluszczu, kiedys nawet jak nic nie robilem przez pol roku gralem non stop przy kompie i wpierdzielalem slodycze/macdonaldy etc. tak nie mialem...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium