SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180381

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Witam
Czy mógłby ktoś podać link do kalkulatora witamin i minerałów? Bo tak z ciekawości chciałbym sprawdzić swoją dietę pod tym względem ;) SOG za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
ściągnij sobie dziennik posiłków Vitalmaxa-on Ci wszystko podliczy

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19418
witam
czekam na wase pomysly jak wy przyrzadzanie zeby bylo zdrowo i smacznie??oczywiscie piers+ryz/makaron/kasza
co sadzicie o ryzu białym +klasyczny gyros(z wieksza iloscia piersi)?



Zmieniony przez - blach_man w dniu 2013-01-06 12:55:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402476
zajrzyj do działu "kuchnia sfd" tam znajdziesz wiele kombinacji co jak przyrzadzac, tu masz temat od poj.pytan i szybkich odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
kapusta kwaszona z carrefour to to samo co kapusta kiszona? z tego co mi wiadomo do kwaszonej dodaje się ocet itp i w ogóle inaczej następuje proces tego wszystkiego. w carrefourze znalazłem taką w pojemniczku: kapusta kwaszona skład: kapusta biała, sól wychodziło, że to jest kapusta kiszona? tylko po prostu o innej nazwie jak to z tym jest? Spokojnie mogę to jeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 951
wincol
tak zdecydowanie lepsze,

To w takim razie skąd takie zainteresowanie wśród trenujących osób różnymi odżywkami i gainerami?

MrNowy
Również masz wywiad z fatfaqem w telewizji sfd ;) Jeśli nie lubisz czytać masz wszystko przedstawione w formie filmiku. Trwa coś koło godziny chyba więc trochę kwestii zostało tam przedstawione.

Można link bo coś nie mogę znaleźć?

Zmieniony przez - Kangur11 w dniu 2013-01-06 14:32:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402476
to zalezy, zawsze ta grupe mozesz podzielic na tych swiadomych czemu sluza odzywki i takich ktorzy je biora zeby brac...
Ci pierwsi biora je zgodnie z przeznaczeniem, najpierw wyciagaja max z pozywienia a kiedy juz pojawia sie problem z pochłanianiem wiekszych ilosci pokarmów dopiero wtedy siegaja po odzywki,
Ci drudzy mysla ze odzywki za nich zalatwia sprawe, dadza niesamowite przyrosty i jedza je bez zastanowienia... stad takie duze zainteresowanie pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10260
Wstałem koło 14 chcę położyc się o 23 czy jeżeli w ciągu tych paru godzin wciągnę cały swój bilans dzienny ok. 5000 kcal to będzie ok czy przez dłuzszy sen tego dnia potrzbuje dużo mniej kcal i spokojnie mogę ominąć z 2 obiady? Wiem że liczy się bilans a nie ilosc posiłków ale jednak podczas snu(a ten był długi) nie potrzebujemy tyle kcal i to mnie zastanawia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Możesz trochę obciąć, ale jeśli to tylko jednorazowy przypadek, to nie musisz nic obcinać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1579
z jakiego dziennika posilkow korzystacie? co powiecie o tym?
DZIENNIKA POSIŁKÓW MR BIG (Vitalmax)
chce ulozyc sobie dokladnie diete i mysle na jakim sie wzorowac!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium