SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179715

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3357
Witam , pisałem już o moim problemie . Otóż po zjedzeniu piersi i ryzu odrazu zaczyna mnie bolec brzuch i wiadomo gdzie laduje... Mialem przerwe nie dawno z dieta jakis tydzien i wszystko bylo ok . Idąc moim sposobem myslenia , ze po zjedzeniu odrazu laduje w kiblu to chyba jem na marne ? Wrzuce wam moją diete narazie nie dopracowaną pod względem masy , to dopiero od poniedzialku

1.Śniadanie (30 min przed 5g mono)
- Płatki Owsiane 100g
- Mleko 3.2% 200g
- Rodzynki 25g
- Pestki słonecznika 25g
Tu w szkole jem sobię kanapke z bułki grahamki z piersia i pomidorem
2. Drugie śniadanie
Placki:
-płatki owsiane 50 g
-2 jajka
-rodzynki 20g
-pestki słonecznika 25g

3.Posiłek przedtreningowy (30 min przed 9g cp)
-ryż bialy 100g
-pierś z kurczaka 100g
-pomidor


4. od razu po treningu
-5g mono

5. Posiłek potreningowy
-ryż biały 100g
-pierś z kurczaka 100g
-pomidor
6
-Twaróg półtłusty 100g
Zamierzam dodac troche wegli i tłuszczy bo jak widac ich praktycznie nie mam zeby kcal bylo na+


Zmieniony przez - kubalaa199 w dniu 2012-11-13 17:32:54

Zmieniony przez - kubalaa199 w dniu 2012-11-13 17:42:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2356
Witam wszystkich, nie ukrywam, że mam lekki problem. Mianowicie w wakacje był zmieniony trening na FBW, kcal cały czas na plusie aż do teraz i jakimś dziwnym trafem waga idzie w dół ... Z brzucha zjechało, spodnie w pasie są za duże i już sam nie wiem co o tym sądzić bo obwody stoją (prócz tego w pasie). Nie planowałem redukcji a tu z 77 spadło na 71.... jakieś rady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Skoryguj żarcie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2356
Żarcie jest na plusie, przecież napisałem. Mam nadwyżkę ok 300kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Widocznie nie masz.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 634
Czy na samej diecie na masę , bez żadnych odzywek , bez siłowni urosnę ? I czy bede mial mniejsze efekty na samej diecie jak z dieta i silownia. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Bez aktywności fizycznej to się ewentualnie otłuścisz, a nie urośniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2356
Skerx
Widocznie nie masz.

Dokładnie wyliczone mam, różnica może być 50kcal, czasem nawet jem za dużo... :)
Być może organizm, przemęczony? nie ukrywam, że śpie po 6h w tygodniu... ale żeby aż tyle kg spadło ?

Zmieniony przez - zgaS w dniu 2012-11-13 20:48:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Dokładnie wyliczone mam, różnica może być 50kcal, czasem nawet jem za dużo... :)
Być może organizm, przemęczony? nie ukrywam, że śpie po 6h w tygodniu... ale żeby aż tyle kg spadło ?


Tyle, że wyliczenia są jedynie orientacyjne. Diete dopracowujesz w oparciu o obserwację organizmu - więc skoro waga leci w dół, to miska wymaga poprawy.


Czy na samej diecie na masę , bez żadnych odzywek , bez siłowni urosnę ? I czy bede mial mniejsze efekty na samej diecie jak z dieta i silownia. ?

Urośniesz w tłuszcz.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10260
makaron z takim składem nadaje się na stałe do diety??

Skład:
mąka makaronowa pszenna pełnoziarnista, woda.

jest on z lubelli (spaghetti) i 2,5 zł za 400g ostatnio znalazłem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium