SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179629

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 639
Matko Boska ! Ja się pytam kiedy zwiększać ilość białka , a nie że chcę zwiększyć w tym momencie. Mam teraz w DT 2.5g i w DNT 2.2g , dodawać kalorii z białka chcę wtedy , gdy już nic nie będzie szło i białko będzie na mniejszym poziomie i teraz na jakim poziome ono musi być żeby , teraz 2.5g i 2.2g , jak spadnie do 2.2g w DT i DNT do 1.7 to dopiero wtedy dodawać? Czy mogę już dodać wtedy , gdy ono spadnie do w DT 2.3g (itd) i w DNT 2g? I czy mogę dodać białka z 2.3 na 2.4 , czy muszę dodawać do 2.5?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
Ty nadal nie kumasz!
podajesz takie ze az sa smieszne, myslisz ze odczujesz roznice pomiedzy 2,5 a 2,4?
zaczynasz np. z połapu 2,5 i dopoki sa postepy to nie zawracaj sobie glowy czy wraz ze wzrostem wagi ta ilosc spadła do 2,4 czy 2,2 dopóki nadal widzisz ze idzie do przodu... jak nastapi zastoj wtedy zwiekszysz znowu ilosc b/w/t i tak dalej,
chyba ze chodzi Ci o to ze ustalasz sobie ilosc b/w/t i to od samego poczatku okaze sie zbyt mala iloscia zeby ruszyc z miejsca wtedy dodajesz kalorii z w/t

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-12-13 14:27:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Mam pytanie dotyczące płatków owsianych. Wiadomo, że są zdrowe bo zawierają dużo cennych składników, nie chodzi mi tutaj o zawartość białek, węgli i tłuszczy, tylko tych mikroelemtnów, witamin itd.

Chodzi o to, czy jak zaleję je wieczorem wrzącą wodą i zostawię na noc, aby sobie nasiąkły, a rano odleję tą wodę i zjem same płatki, to czy ten minerały uciekną mi razem z wodą, czy wszystko zostanie w płatkach owsianych?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Chodzi o to, że nie lubię płatków robionych na wodzie, a chcę ograniczyć, przynajmniej w najbliższym czasie, spożycie mleka i nabiału na rzecz ryb i jajek.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 639
Aha ok już rozumiem. Załóżmy białko spadło do poziomu 2.2g i muszę dodać kcal to dodać z białka (bo jestem endo dlatego chce miec duzo bialka) do 2.5g i jak będę musial jeszcze dodać kcal to z tłuszczy lub węglowodanów , nie musi tak być że jak chcemy dodać kalorię to wybieramy np : tylko węglowodany i tylko z nich dodajemy , później chcemy dodać to wybieramy tłuszcze i z nich dodajemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
jezeli spadnie bialko bo waga poszła do przodu to spadnie tez ilosc wegli i tłuszczu...
ja dodawał bym wszystkiego wtedy bialko z powrotem na 2,5 no i wegle i tł tez na tyle ile bylo na poczatku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Fryto
Mam pytanie dotyczące płatków owsianych. Wiadomo, że są zdrowe bo zawierają dużo cennych składników, nie chodzi mi tutaj o zawartość białek, węgli i tłuszczy, tylko tych mikroelemtnów, witamin itd.

Chodzi o to, czy jak zaleję je wieczorem wrzącą wodą i zostawię na noc, aby sobie nasiąkły, a rano odleję tą wodę i zjem same płatki, to czy ten minerały uciekną mi razem z wodą, czy wszystko zostanie w płatkach owsianych?



Pewna czesc na pewno. Jednak nie zalewaj wrzatkie a zwykla woda o temp pokojowej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Okej, dzięki

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
Kolarzyk
Krótka piłka - czy możliwy jest przyrost masy mięśniowej na kalorycznym "0"?
Ważę 67kg przy ~10% BF, chciałbym wykluczyć te pozostałe 2-3% tłuszczu powiększając masę mięśni. Wiem, że na deficycie kalorycznym - nawet małym, rzędu minus 200kcal - nie jest to możliwe, ale co kiedy będę utrzymywał masę na stałym poziomie?
Dieta zapięta na ostatni guzik, zatwierdzona przez forumowiczów a nawet dietetyka sportowego, o to bym się nie martwił : )
Pozdro!

up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie ma takiej mozliwosci. Jezeli juz to sa to min. zmiany. Istotna role odgrywa tez genetyka.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium