SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181126

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy mogę np. w dni nietreningowy dodać 1 dodatkowy posiłek, który nie dam rady w treningowe zmieścić?



Czy kapusta pekińska, biała jest dobra do diety(jedzona na surowo)?


Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-10-11 15:19:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Mozesz.

Tak, np jako jeden ze skladnikow surowki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6255
2 pytania:
Jaką oliwę byście polecili? Bo mnóstwo tego jest, a jak kiedyś kupiłem z oliwe z biedronki to nie mogłem jej do niczego dodawać, bo od razu wyczuwałem ten smak, jak dla mnie ... :/
Jakimi orzechami oprócz migdałów można zastąpić oliwę? Bo migdały strasznie drogie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Poszukaj jakichś oliw z wyższej półki, kieruj się głownie ceną i extra virigin. Co do orzechów, to włoskie, laskowe, makadamia, ale orzechy generalnie nie są zbyt tanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6255
Kieruj się ceną.. nie zbyt podpowiedziałeś. Np. będąc w carrefour to tam jest ok. 20 oliw w cenach ok. 20zł..
Jeśli chodzi o zamiennik oliwy to chodziło mi o orzechy z tłuszczami jednonienasyconymi.
Aha i jeszcze jedno. Czy np. od razu po posiłku lepiej zjeść jakiegoś banana i wypić trochę węgli, a w domu posiłek, czy np. jeśli posiłek mam ok. 40min. po treningu to nie ma żadnej kiedy to zjem?

Zmieniony przez - DoniuPB w dniu 2012-10-11 18:07:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Wcinaj nerkowce Ale cena jest wyższa, jak migdałów. Chyba, ze znajdziesz jakas promocję. Może do diety włączyć również lej rzepakowy i lniany - w smaku są raczej delikatniejsze, jak oliwa, a są dobrym źródłem tłuszczu. Z takich cenowo "w miare spoko" oliw, to BASSO jest ok.

Po treningu nie musisz wcinac zadnych wegli, zjedz solidny posilek w domu.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3784
Witam, mozna uzupelnic braki w 2 sniadaniu gainerem, czy jednak jest to nie oplacalne zeby jesc gainera rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Można, pora dnia nie ma znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie lubię warzyw... co można zrobić żeby zmienić to nastawienie? (Lubię ale nie na tyle żeby wpierdzielać przy każdym posiłku w dużych ilościach;p)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
zwiększaj stopniowo porcje aż się przyzwyczaisz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium