SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179364

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Witam wszyscy doskonale wiemy że owsianka jest wspaniałą opcją na śnaidanie ostatnio w poszukiwaniu płatek owsianych natknąłem się na płatki ryżowe?:P
TO jak jest z tymi płatkami ryżowymi to dobra opcja na śniadanko???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
fighter7
Mam pytanie czy warto dodać rodzynki do porannej owsianki?


Można dodać, chociaż lepsze byłyby świeże owoce jak na przykład jabłko czy banan.

Poza tym płatki owsiane + rodzynki + mleko to mieszanka wybuchowa jeśli chodzi o gazy :D

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1537
Witam,
gdzie na potreningu.pl znajdę dzienniki żywienia, treningu i wymiarów (czy jakoś tak)? Szukałem, ale nie udało mi się.
Pozdrawiam,
Paweł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
Fryto
fighter7
Mam pytanie czy warto dodać rodzynki do porannej owsianki?


Można dodać, chociaż lepsze byłyby świeże owoce jak na przykład jabłko czy banan.

Poza tym płatki owsiane + rodzynki + mleko to mieszanka wybuchowa jeśli chodzi o gazy :D


Potwierdzam ! :D

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
Kończę trening ok 18 po czym piję Carbo 30g. Czy jeżeli przed snem zjem płatki owsiane 100g np z jogurtem naturalnym czy mlekiem nie pójdą prędzej "w dupe"? Oczywiście mieszcząc się w zapotrzebowaniu kalorycznym. Pozdro

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15069
nie
daniel97n, nie - przetworzone

Zmieniony przez - doner88 w dniu 2013-01-16 00:21:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko zależy od diety i tego jak zareaguje Twój organizm chociaż moim zdaniem 50g np płatków owsianych przed snem było by ok. Na pewno rano jest lepsze samopoczucie - szybciej się wypróżnisz

Zmieniony przez - luciaz w dniu 2013-01-16 00:29:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Można dorzucić troche masła i są super

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Pawel22
Kończę trening ok 18 po czym piję Carbo 30g. Czy jeżeli przed snem zjem płatki owsiane 100g np z jogurtem naturalnym czy mlekiem nie pójdą prędzej "w dupe"? Oczywiście mieszcząc się w zapotrzebowaniu kalorycznym. Pozdro


carbo jest tu jak najbardziej zbędne.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium