SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179727

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1504
back3r
Szprota94
Zależy to od Twojego organizmu i aktywności
Ale skoro pytasz i jeśli trenujesz siłowo to zmieść się w proporcjach:
Białko: 1,8-2,5g/kg
Węglowodany: 2 - 6g/kg
Tłuszcz:1-2,5g/kg

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-11-29 15:11:11


Hmm policzyłem białko 217,5 (dałem 3 bo chcę dużo masy a pisało że do 3) tłuszcze 100g węgle:440 i co teraz ? Jak mam to zrobić ?


Np: ryz ma w 100g 70g węgli przykładowo ryz zjesz 2 razy dziennie masz 140 węgli czyli do tegoci brakuje 300 musisz z wszystkiego sobie to wyliczyć bo nikt za ciebie tego nie zrobi.

DO SUKCESU
"Nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
jaraw wez opakowanie i przeczytaj skład. jeśli jest dużo dodatków typu wzmacniacze smaku zrezygnuj z tego. najlepiej przepisz skład. ogólnie to nie jest takie złe zależy od składu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3575
Czy w posiłkach około treningowych tak samo powinno się spożywać zdrowe tłuszcze jak innych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
back3r : skoro chcesz dużo masy to wcale nie oznacza to,ze potrzebujesz aż tak dużo białka. Najistotniejszą rzeczą jest nadwyżka kalorii a ponadto-aby białko posłużyło do budowy mięśni musi mieć jeszcze odpowiednią ilość kalorii pochodzenia niebiałkowego czyli tłuszcz lub ww.Poza tym im więcej białka w diecie tym więcej warzyw powinieneś zjadać oraz sporo część tego białka może zostać przeznaczona na cele energetyczne,a nie jest to wydajne ani opłacalne
Poza tym duża ilość białka może powodować przedłużone uczucie sytości co może sprawić,że nie będziesz mieć zbyt dużego apetytu
bigpiotrus : Nie ma żadnych przeciwskazań


Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-11-30 07:33:12

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Niedźwiedź
Zna ktoś jakiś sposób by spożyć oliwę w szkole ale nie polewając nią ryżu? W domu piję z łyżek albo kieliszków, ale nie wiem jak to zrobić w szkole by całej butelki nie nosić.


W kazdym posilku nie musisz przeciez pic oliwy. Wez orzechy i bedzie latwiej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 707
Mam pytanie czy mogę do ryżu robić sobię sos z saszetki ( Fix on akurat jest do brokuł , ale mi smakuje)? Czy to będzie dobre w diecie na masę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Zrób sos samodzielnie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 707
A co mi się stanie jak będę jadł taki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Przeczytaj skład tego i sobie poszukaj pojęć czego dodają do takich sosów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3357
Witam , wczoraj wybilem sobie bark 2 razy . Po przeswietleniu dostalem temblak na 3 tyg . Oczywiscie cwiczenia na silowni odpadają , jaka diete trzymac przez ten czas?Do tej pory mialem typową masówke , mysle aby teraz przyciac ww i tluszczy aby wszystko wychodzilo mi na zero . Do cwiczen pewnie szybko nie wroce a nie chcialbym sie upaść przez ten czas :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium