SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180926

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402590
mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4011
a jeszcze sie zapytam bo mam obecnie cykl na mono i co potem moze byc jabłczan czy nie bardzo, bo nie mam pomysłu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402590
moze byc , tyle ze to nie dział od pytan o suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4011
wiem ale póki jesteś on-line to się wolałem zapytać bo zakupy robie po nowym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Mono czy jablczan wiekszej roznicy nie zobaczysz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
Witam mam pytanie odnosnie batonow Triumph




Mam kandydoze (grzybica przewodu pokarmowego) i nie wiem czy mozna je spozywac

Przy tej chorobie głowne zalozenia dietetyczne to unikac za wszelka cene weglowodanow prostych

tu sa poliole czy jak to tam sie zwie , wiec nie wiem czy mi wolno .

Co myslicie , moze jakis spec cos doradzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 333
Jesli czekolada to cukry proste to raczje nie :)

Zmieniony przez - Radzimir w dniu 2012-12-28 12:52:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
Tak tylko ze w skladzie jest napisane ze na batona przypada 1g cukrow prostych reszta po poliole czy jakos tak ...

czekam na odpowiedz kogos kto sie zna a nie spojrzy ze baton oblany czekolada i mam wnioskowac

Zmieniony przez - esquiss w dniu 2012-12-28 12:54:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 333
Ja bym raczej nie ryzykowal. Sam napisales za wszelka cene czyli nawet moglbys odpuscic i nie jeść w ogole tego batona, ale to indywidualna sprawa, kazdy podchodzi do tego inaczej. Przykladowo załóżmy że ćwiczysz na silce na rzeźbe to czekolada to ścierwo więc odpuszczamy, tak samo może być i w twoim przypadku

Zmieniony przez - Radzimir w dniu 2012-12-28 12:57:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Poliole to alkohole pochodzenia cukrów prostych. Pomijając kwestie, że taki baton to nic specjalnego pod kątem wartości z niego płynących, to w przypadku kandydozy - raczej bym się wstrzymał.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium