SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180380

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12168
Witam.
Czy chleb ramowy ( podobno ) lub biały, są o wiele gorszymi produktami jeśli chodzi o ww? Czy też jest to mało ważne?
Dotychczas jadałem w szkole chleb mieszany teraz myślę czy przeżucić się na kaszę/ryż...
Dieta na masę.

Zmieniony przez - bula0160 w dniu 2012-11-05 19:03:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Raz czy dwa dziennie ujdzie, chociaż kasza/ryż są bardziej wartościowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1525
Niech ktos mi doradzi bardzo dobrze białko serwatkowe - licza sie efekt , nie wazna cena, prosze bo jestem zagubiony,tyle tego jest, takie sa ogromne roznice cenowe ze nie wiem co wybrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Jaką wodę pić na treningu? Źródlaną? Niskozmineralizowaną, średniozmineralizowaną czy wysokozmineralizowaną?

2. Jaką wodę pić na co dzień(zdrowotnie)? j/w ?

3. Jakie ryby są najlepsze? Czytałem, że panga odpada definitywnie, więc jakie są b. dobre bogate w omega-3 i inne zdrowe tłuszcze/witaminy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
efekt taki sam jak po zjedzeniu kurczaka-bo to po prostu taki kurczak w proszku-jeśli chcesz dobrej jakości białko o dobrym smaku to spróbuj Scitec 100%Whey Protein albo Trec Whey 100(smak czeko sezam miażdży)

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MCtoshkin
1. Jaką wodę pić na treningu? Źródlaną? Niskozmineralizowaną, średniozmineralizowaną czy wysokozmineralizowaną?

2. Jaką wodę pić na co dzień(zdrowotnie)? j/w ?

3. Jakie ryby są najlepsze? Czytałem, że panga odpada definitywnie, więc jakie są b. dobre bogate w omega-3 i inne zdrowe tłuszcze/witaminy ?



3+ Czytałem, że łosoś, makrela, śledź, węgorz, tuńczyk, karp, pstrąg są najlepszymi rybami czy mógłby ktoś potwierdzić tą informację i odpowiedzieć jeszcze jak mogę przyrządać takie rybki na zdrowo? Gotować można, ale mogą się rozlecieć, więc jak? Na teflonie bez tłuszczu chwiłę podsmażyć i już?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230
Będę robił cardio po treningu siłowym i nie wiem za bardzo kiedy pić szejka, może wy się orientujecie kiedy będzie najlepiej?

Opcja A:
Trening siłowy -> cardio -> szejk -> posiłek po treningowy.
Opcja B:
Trening Siłowy -> szejk ->cardio -> posiłek po treningowy.

Zmieniony przez - Mad'Mssg w dniu 2012-11-05 20:10:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
A co jest w tym szejku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1525
Zalezy mi na fajnej cenie, dobrej efektywnosci, smaku w ogole nie biore pod uwage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1525
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium