SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179574

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6255
Tak więc czym innym bym mógł zastąpić te orzechy/oliwę z oliwek jako jednonienasycone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Migdały charakteryzuja się dość pokaźną ilością tł. jednonienasyconych, oraz ewentualny dodatek niedużej ilości oleju rzepakowego niskoerukowego.

Nie zmienia to faktu, że oliwa posiada cała masę właściwosci wartych uwagi, wiec uwzglednienie jej w diecie niesie za soba korzysci.

Jaka pijasz (jeśli coś a'la biedronkowa, to się nie dziwie, że nie smakuje)? Moze to kwestia oliwy, lub sposobu jej spozycia.
Zrob sałatkę na bazie oliwy i przypraw, lub np. do porcji ryżu, czy kaszy dodaj z 1-2 łyżki i wymieszaj. Nikt nie mówił, że ma to być z kielicha.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
pistacje u mnie w sklepie są tylko słone paczkowane i wnich zero tłuszczu (także odpadają?? bedę musieć skoczyć do warzywniaka)
jeśli chodzi o mleko czy moge spozywac UHT 3,2 w kartonie??
jaką role w diecie odgrywa sód??
za szybkie odp z góry dziękuję i pozdrawiam

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Jeśli są solone, to owszem - jeśc możesz, ale nie w przesadnych ilościach.
Mleko możesz.

A co do sodu, to nawet wpisujac w google znajdziesz co trzeba

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema w tej chwili zakanczam redukcje i wskakuje na bilans zerowy, zmieniam trening na fbw i odpoczywam z 8 tyg do cyklu masowego. Teraz pytanie, czy stopniowo wchodzic na bilans zerowy z redukcji? czy moge wskoczyc odrazu? Boje sie, zeby smalcu nie przyszlo znowu, takze prosze o powazne podejscie do tematu. Tutaj licze na pomoc kozakow z dzialu, wiadomo o ktorych panow chodzi ;)

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-09-19 21:55:48

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
no to lecimy po pistacje solone, wiesz zawsze zrażało mnie hermetyczne zaknięcie ale jednak widze ze można je spożywac(pistacje) tym bardziej ze są słone i bez tłuszczu...

jeszce jedno pytanko poniewaz przygotowałem sobie kisiel w przygotowaniu pisałem ze trzeba dać trzy łyzeczki cukru a ja nie dałem czy taki kisiel z samej paczki na gotowanej wodzie bez cukru jest dobry od czasu do czasu??

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6255
Troche potem pomieszałem z tymi tłuszczami, ale już ogarnąłem.
Jednonienasycone: oliwa z oliwek, migdały, orzechy laskowe
Wielonienasycone: orzechy włoskie i tutaj by się przydał chociaż jeszcze jeden zamiennik. Co by mogło być?
I jeszcze jedno. Gotując np. pierś z kurczaka doprawiam wodę do smaku np. jakimś warzywkiem czy czymś w tym rodzaju. Czy raczej unikać takich rzeczy i doprawiać czymś innym, czy nie ma z tym większego problemu?

Zmieniony przez - DoniuPB w dniu 2012-09-19 22:10:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
el dobre pistacje są w lidlu, ewentualnie sklep twardyorzech.pl - super jakość produktu(pistacje, włoskie, macadamia średnio)

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Siema w tej chwili zakanczam redukcje i wskakuje na bilans zerowy, zmieniam trening na fbw i odpoczywam z 8 tyg do cyklu masowego. Teraz pytanie, czy stopniowo wchodzic na bilans zerowy z redukcji?

Osobiście stopniowo bym zwiększył kcal.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
A ja bym wskoczył od razu, nie ma co się szczypać jak redukcję robiłeś prawidłowo to organizm napędzony i trzeba to wykorzystywać, a i jak bombka dalej grana tym bardziej nie ma się co czaić.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-09-19 22:21:01

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium