SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179590

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozna uznac WPC + oliwa z oliwek jako posilek? na kolacje i rano ? gdy malo czasu jest ? ;)

Ktos juz taki mix pil ? jaki smak ? ;)

Wiadomo najlepsze naturalne zarlo .. ktorego mam sporo w diecie ale chodzi mi glownie o te dwa posilki ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Po to są właśnie odżywki białkowe żeby je zażywać jak nie mamy czasu czegoś zjeść. Jak dodasz mało oliwy to nie widzę abyś miał różnice ogromna w smaku ale jak nalejesz 100ml na 100ml odżywki to smakowo będzie niezbyt zapewne ;)
Możesz zrobić sobie zawsze jakieś szybki posiłki które szybko się robi i szybko wchodzą albo poszukać takich które się przygotowywuje wcześniej i mogą poleżeć i da się je zjeść na zimno. W kuchni sfd jest ogrom przepisów. Równie możesz poszukać tematu o szejkach wyjdą one pewnie o wiele lepiej niż odżywkowy mix bo w sumie tam jest naturalne jedzenie samo. Zależy jak kto zrobi mixa. Są różne wersje. Poszukaj sobie może jakiś przepis cię zaciekawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
WPC samo w sobie, jako posiłek, to raczej słaba opcja. Nie wspominając o sytości takiego posiłku. Jak nie masz czasu - rób żarcie wcześniej.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1909
MRnowy : pieczywo w lidlu nie jest pakowane wiec skladu nie ma >; wyglada i smakuje dobrze ale ta cena 2,60 ( troche malo) mnie niepokoi.tutaj widac ten chleb http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/27088.htm , innych info nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 824 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14671
wiorki koksowe zdrowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 780
Nie wiem gdzie to wrzucić to wrzucam tu. Pisałem już podobnego posta - nikt nie odpisał,więc tak jakby odświeżam moje pytani:o 8 rano na uczelni mam trening ogólnorozwojowy, Zastanawiam się czy warto go robić na czczo? Chcę spalić tłuszcz, a kolega, który trenuje na siłce, powiedział mi, że to dobry pomysł. Jestem ciekaw opini doświadocznych userów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Chleb najwyższej jakości na pewno nie jest. Sama mąka kosztuje około 3-4zł typ 2000. Na zakwasie taki chlebek kosztuje około 7-8zł( jak dobrze pójdzie to i za 5-6 się znajdzie) ale na zakwasie o wiele więcej roboty z nim jest więc taki na drożdżach byłby tańszy przy masowej produkcji ale raczej myślę, że aż taki tani by nie był. W lidlu nie bywam więc nawet nie wiedziałem, że składu nie podają. Czasami widnieje taka naklejka na chlebie i nazwa i można sprawdzić zawartość chleba. Zawsze możesz pójść i się zapytać o skład ewentualnie napisać do nich meila czy coś w ten deseń. Ktoś skład musi posiadać przecież nie zamawiają czegoś nie mając pojęcia z czego to jest a nawet jeśli to przecież mogą się skontaktować zawsze z dostawcą. Zawsze możesz przerzucić się na chleby paczkowane..ceny są podobne i w niektórych hipermarketach da się znaleźć chleb ok. Może domer albo ktoś miał styczność z tym chlebem to się dokładniej wypowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zauważyłem, że od płatek owsianych mam wzdęcia, a przygotowywałem w następujący sposób - na noc zalewałem wrzątkiem, a rano do durszlaka, płukałem i podawałem z wodą/mlekiem(zimnym) i pytania:

-Czym zastąpić i czy to oznacza, że już płatek w życiu nie zjem, bo będę miał zawsze gazy od nich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
@MrNowy To, że od czasu do czasu mu się zdarza nie wyspać w nocy, nie jest niczym szczególnym, a lepiej żeby to potem odespał na dniu, niż chodził niewyspany. Dopiero jeśli faktycznie nie spał by codziennie w nocy, można się tym zająć na poważnie, poza tym jako pierwszą radę dałem mu tak czy inaczej, żeby popracował nad jakością snu.

@maciej1997 Można dodawać trochę, jako urozmaicenie tłuszczów, ale ostrożnie z ilością.

@MCtoshkin Jeśli Ci nie służą, zamieniaj na inne źródła węgli, co do wzdęć, to raczej tak zostanie, ewentualnie możesz starać się poprawić stan flory bakteryjnej w jelitach i wtedy spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2107
Mam taki problem. Mam trening ok 8 rano i rano wcale 'nie wchodzi' mi posiłek przedtreningowy. Czy mógłbym zastąpić gainerem, ewentualnie jakieś carbo+ wpc ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium