SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180584

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
jak z kieliszka to polecam kwasku cytrynowego dodać to nawet nie poczujesz jej obrzydlistwa :)

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
Cyklon562
mam, może głupie pytanie ale nurtuje mnie ono bardzo, więc je zadam czy jesli w dzień treningowy będe jadl typowo na mase, a w dzien nie treningowy, obetne kalorie i będe wykonywał aeroby to czy "jednoczesnie" możliwe jest budowanie masy w dany dzień, a redukcja tłuszczu w dzień drugi? prosze o odpowiedź tylko osoby znające się na rzeczy, ze sporym stażem treningowym :)


Bardzo ciężko jest połączyć redukcje tłuszczu z budowaniem masy. Podczas wykonywania aerobów nie tylko spalasz tłuszcz ale również mięśnie. Lepiej skup się na jednym na początku.

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
Moje pytanie jest odnośnie diety, a zdrowia.
Wiadomo, że dobrze ułożona dieta dostarcza odpowiedniej ilości białka/tłuszczy/węglowodanów i ich podzbiorów czyli np. aminokwasów egzogennych.
Jednak jak to jest z dostarczaniem niezbędnych witam i minerałów, też to wszystko szacujemy i stosujemy się do tych wyliczeń czy jak?
A jak tak to skąd brać, ile np. witamy A, D, B6, wapnia, itp, itd. zawiera 100g płatków owsianych, mintaja, twarogu itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
Warto kupić witaminy dostępne u firm produkujących odżywki

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
Tak, ale czy takie witaminy wpływają dostatecznie dobrze na zdrowie, niż witaminy i minerały dostarczone z warzyw i owoców oraz bocznego jedzenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
mozna to sprawdzic w specjalnych kalkulatorach, chyba Vitalmax ma kalkulator wit.i min.
ktos niedawno pisał o tym, musiał bys sprawdzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
Czyli wtedy wchodzi w grę wyliczanie z każdego produktu zawartego w diecie podstawowych minerałów i witamin, a w razie niedoborów w diecie dodawanie owoców i warzyw w celu odpowiedniej ich wartości dla dobrego funkcjonowania organizmu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
jezeli dobrze Cie rozumiem to tak , wpisujesz tam produkty jakie Cie interesuja,
np. to co zjadles danego dnia i wylicza Ci ile wit. i min. dostarczyłes i jaki % normy.. tak przynajmniej zrozumiałem z tego co tu pisali ostatnio inni uzytkownicy bo osobiscie nie korzystałem z tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
Tak, dobrze mnie zrozumiałeś.
Wydaję mi się, że to obliczanie podstawowych witamin i minerałów może być dość pracochłonne jednak pomyślę nad tym.
Dzięki za szybką pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Wydaję mi się, że to obliczanie podstawowych witamin i minerałów może być dość pracochłonne jednak pomyślę nad tym.

Są od tego specjalne programy, by nie było.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium