SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179626

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Dokładnie. Po posiłku po treningowym można sobie nawet pozwolić na zjedzenie większej porcji, nieważne od pory dnia, a i tak nie odłoży się to w postaci tłuszczu. Nie mówię oczywiście o obżeraniu się.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Nie wiem, czy to odpowiedni dział ale spróbuję.

Kiedyś ważyłem 80-81kg i była to moja maksymalna waga. W tej chwili zrzuciłem wagę do 70/71kg i chciałem się zapytać czy jest możliwe, aby pozostała mi na brzuchu 'naciągnięta' skóra z czasów większej wagi. Gdy stoję wyprostowany to wygląda to na prawdę dobrze, ale gdy usiądę, to w porównaniu do części kolegów wydaje się być dużo grubszy od nich.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
mozliwe ze tak wlasnie jest, nie byłbys w tym przypadku odosobniony , choc ciezko ocenic nie widzac tego,
nie wiem jednak w jakim dziale mogłbys szukac porady co robic w takim przypadku bo sa sposoby oczywiscie na pozbycie sie tego,
moze w dziale uroda sprobój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 304
Witam, czy orzechy i owoce suszone nie tracą wartości odżywczych>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Okej wincol, dzięki.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Owoce bardziej od orzechów tracą na witaminach i związkach labilnych termicznie, orzechy nieco mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 304
A jeśli chodzi o omega 3 z orzechów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też dojdzie do strat, lecz nie jestem wstanie powiedzieć Ci jakiej wielkości one będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy lepszy będzie ryż basmatti niż makaron dla endomorfika? I co powiecie mi o ziemniakach w diecie. Gotować je całe/obrane? Jeść całe/obrane? Chciałbym mieć jeden posiłek w których będą ziemniaki , dobre były by one np : przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ryż będzie lepszy, ziemniaki jak chcesz rób, mogą być przed treningiem, aczkolwiek uważaj na IG posiłku.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium