SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179651

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
w jakim czasie po treningu moge jesc zdrowe tłuszcze?

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Postanowilem sie pobawic troche w dzienniku posilkow potreningu, moze mi ktos powiedziec czy jak np. wrzucam banana do dziennika to 100g jest liczone jako jeden banan? czy 100g banana?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
w jakim czasie po treningu moge jesc zdrowe tłuszcze?

Chociażby w posiłku potreningowym? Dobrze by były to tłuszcze zemulgowane, ale pewien dodatek mozna uwzglednic jak najbardziej.

Postanowilem sie pobawic troche w dzienniku posilkow potreningu, moze mi ktos powiedziec czy jak np. wrzucam banana do dziennika to 100g jest liczone jako jeden banan? czy 100g banana?

100g banana. Owoc, owocowi nie równy

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Jak to w końcu jest można jeść warzywa w przed i po treningowym czy nie jest to wskazane?

2. Ile mięso może być trzymane w lodówce(nie zamrażarce/zamrażalniku), aby się nie zepsuło 2-3 dni? Np poporcjuje sobie kuraka i ile mogę go trzymać w lodówce?

3. Czy 1h posiłek przed treningiem jest okej czy to sprawa indywidualna i trzeba wyczuć czy jedzenie nie ciąży w żołądku?

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-10-15 16:23:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
1. Możesz jeść.
2. Więcej niż 3 dni bym nie trzymał.
3. 1 godzina to raczej minimum, kwestia jak komu pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10643
Zgłupiałem ostatnio na temat mleka... Mogę pić 1l dziennie 0,5%?? a co drugi dzień 0,6l również 0,5%??

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1467
Witam, mam 20 lat, 183cm wzrostu i 75kg wagi, trenuje 3xFBW, 1x basen (45min) oraz 1-2x pilka nozna po ok.1-1,5h. Chcialbym przybrac na masie, jednak oczywiscie masie miesniowej (mysle, ze taka aktywnosc fizyczna nieco zahamuje przyrost tkanki tluszczowej), jednak chcialbym zobaczyc Wasza propozycje jakiegos punktu zaczepienia w ilosci kcal, tzn od ilu powinienem zaczac? Jedzac ok. 3700-3800kcal nie czuje, jakby to byla odpowiednia nadwyzka (a moze tylko mi sie wydaje?), jednak patrzac na liczbe 4000kcal wydaje sie to ogromna ilosc kilokalorii. Jakbyscie mogli podpowiedziec jak Wy to widzicie, bylbym bardzo wdzieczny

PS. Czy ilosc czasu po wysilku typu basen/pilka nozna jaka minie od zakonczenia aktywnosci do posilku ma tak duze znaczenie jak w przypadku treningu silowego? Po treningu silowym staram sie w ciagu 30-45 min zjesc posilek bogaty w bialko/weglowodany/ew. tluszcze, czy po pozostalych dwoch aktywnosciach tez jest taka koniecznosc, czy moga to byc odstepy typu 1-1,5h?

Zmieniony przez - NikelMuron w dniu 2012-10-15 17:56:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1417
Dostłem całe pudło owoców z czego najwięcej jest pomarańczy.Czy mozna je jesć na redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Mogę pić 1l dziennie 0,5%??

Możesz - ale po co? Znajdą się lepsze rzeczy, w które warto inwestować pieniadze.

Dostłem całe pudło owoców z czego najwięcej jest pomarańczy.Czy mozna je jesć na redukcji?

Można.

NikelMuron - wyszukiwarka/tematy podwieszone. Możesz śmiało budowac mase, grajac w pilke, czy plywajac, wystarczy odpowiednia diety - no i silownie oczywiscie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10643
Skrex, ale chodzi o to, że rano jem z płatkami i w trakcie zajęć jako szejk, nie pije tego z widzi mi sie. ;)

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

WHEY premium