Witam , pisałem już o moim problemie . Otóż po zjedzeniu piersi i ryzu odrazu zaczyna mnie bolec brzuch i wiadomo gdzie laduje... Mialem przerwe nie dawno z dieta jakis tydzien i wszystko bylo ok . Idąc moim sposobem myslenia , ze po zjedzeniu odrazu laduje w kiblu to chyba jem na marne ? Wrzuce wam moją diete narazie nie dopracowaną pod względem masy , to dopiero od poniedzialku
1.Śniadanie (30 min przed 5g mono)
- Płatki Owsiane 100g
- Mleko 3.2% 200g
- Rodzynki 25g
- Pestki słonecznika 25g
Tu w szkole jem sobię kanapke z bułki grahamki z piersia i pomidorem
2. Drugie śniadanie
Placki:
-płatki owsiane 50 g
-2 jajka
-rodzynki 20g
-pestki słonecznika 25g
3.Posiłek przedtreningowy (30 min przed 9g cp)
-ryż bialy 100g
-pierś z kurczaka 100g
-pomidor
4. od razu po treningu
-5g mono
5. Posiłek potreningowy
-ryż biały 100g
-pierś z kurczaka 100g
-pomidor
6
-Twaróg półtłusty 100g
Zamierzam dodac troche wegli i tłuszczy bo jak widac ich praktycznie nie mam zeby kcal bylo na+
Zmieniony przez - kubalaa199 w dniu 2012-11-13 17:32:54
Zmieniony przez - kubalaa199 w dniu 2012-11-13 17:42:55
1.Śniadanie (30 min przed 5g mono)
- Płatki Owsiane 100g
- Mleko 3.2% 200g
- Rodzynki 25g
- Pestki słonecznika 25g
Tu w szkole jem sobię kanapke z bułki grahamki z piersia i pomidorem
2. Drugie śniadanie
Placki:
-płatki owsiane 50 g
-2 jajka
-rodzynki 20g
-pestki słonecznika 25g
3.Posiłek przedtreningowy (30 min przed 9g cp)
-ryż bialy 100g
-pierś z kurczaka 100g
-pomidor
4. od razu po treningu
-5g mono
5. Posiłek potreningowy
-ryż biały 100g
-pierś z kurczaka 100g
-pomidor
6
-Twaróg półtłusty 100g
Zamierzam dodac troche wegli i tłuszczy bo jak widac ich praktycznie nie mam zeby kcal bylo na+
Zmieniony przez - kubalaa199 w dniu 2012-11-13 17:32:54
Zmieniony przez - kubalaa199 w dniu 2012-11-13 17:42:55
