SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oveja/ podsumowania str. 39/ 76/ 126

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 162029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Bieganie a rowerek to niebo a ziemia

Gwarantuje, ze bieganie to niezapomniane wrazenia :)
Zawsze sie zastanawiam, czy dam rade wrocic o wlasnych silach, czy zadzwonie po pomoc

A co do warzyw... codziennie robie wielka miche surowki, kiedys zwazylam i wyszlo prawie 1kg
Do tego jeszcze warzywa gotowane (np. codziennie caly kalafior)
Tylko niestety mam wrazenie, ze od takiej ilosci zieleniny moj brzuch sie buntuje :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Viki, no właśnie dzisiaj nadeszła ta wiekopomna chwila, czyli „miła” odmiana pt. interwały w terenie. Nadal dupna pogoda, strasznie wiało. Mam nadzieję, że się przez to nie przeziębię, ale ile można czekać na powrót wiosny. Przynajmniej nie padało.
Co do warzyw i w ogóle ciężkiego jedzenie albo dziwnych połączeń- jestem twarda. Muszę naprawdę przegiąć, żeby czuć jakiś dyskomfort. Przy czym inni po czymś takim dawno by umarli. Owca-terminator.




02.04.12 -Dzień nr 24



Założenia: DT 2100 kcal B 172/ T 78/ W 176



+ brokuły, rzodkiewka, sałata lodowa, pomidor, kapusta kiszona, szczypior



Dzień I siłowy poprzedni taki trening: https://www.sfd.pl/Oveja/_podsumowanie_str.39/_str.76-t793669-s107.html#post5 

A1 Ława 10x10
20kg (+1kg)

A2 MC 10x10
40kg (+1kg)

B1 Ława, sztangielki, skos (+) 3x 10-12
5,5kgx 12/ 7,5kg x12/ 9,5kg x 8

B2 Wiosło sztangielka 3x 10-12
11,5kg x 12/ 13,5kg x 12/ 15,5kg x 8

C Interwały (bieg w terenie)
5 minut trucht + 30/30 x 3

D Zgon

-------------------------------
komentarz:

A1,A2: Doszłam do okrągłych liczb. Jakże te dziesiątki się dłużyły. Odhaczałam i odhaczałam i nie było widać końca.

B 1: Tu już była niemoc, ale wywalczyłam o dwa powtórzenia więcej niż poprzednio.

B2 : Ostatnio dorzuciłam 2kg, teraz chciałam powalczyć o powtórzenia, ale nic z tego. Poszło tyle co ostatnio.

Interwały: Po siłowym byłam już sponiewierana, no ale zarzuciłam coś na siebie i wylazłam na dwór. To jest dopiero zabawa. Myślałam, że mi rozsadzi płuca. W ramach wstępu zrobiłam 5 minut truchtu a potem interwały. Po trzech miałam stan przedzawałowy, czyli bez porównania z rowerkiem. Poczłapałam do domu, modląc się, żebym taka mokra, śmierdząca, buraczana nie spotkała po drodze kogoś znajomego.



Wiesio, magnez + vit.B6, D

Zmieniony przez - Oveja w dniu 2012-04-02 22:24:44

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
A nie mowilam...

Lepsza zabawa niz na rowereku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Ładnie już napyerdalasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ja wczoraj widziałam babkę, jak w mżawce biegała

Warzywa do pracy to pakuje do pudełka z dnia na dzień coraz więcej . Za leniwa jestem aby sałatki robić. Wystarczy że stoję i robię raz śniadanie na cały tydzień

Ostatnio na sałatę mam ochotę.


Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-04-03 05:47:06

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Teren po siłowym - no, no, no

A na okoliczoność przyczajki na osiedlu to polecam czapkę z daszkiem. Ja sobie wmawiam, że dopóki nie widzę innych, mnie też nie widać

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
dajesz Oveja obłęd w oczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Viki, najgorzej, że jeszcze trzeba jakoś wrócić.

Inga, rozkręcam się

Dotka, diagnoza jest jedna --> stajesz się warzywnym potworem.

Mis, lepsza kominiarka

Fala,

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Marta, a pewnie. Lubię czytać na ten temat.

Takie arty pokazują mi zawsze ułomność mojej diety. Mimo starań, po prostu są rzeczy trudne do przeskoczenia. Mam tego oczywiście pełną świadomość. ) Chociaż i tak chyba robię już tyle, na ile mogę. Nigdy zresztą nie powiedziałabym, że dieta wegetariańska jest zdrowsza , bo nie jest (jeśli porównamy ją do racjonalnej diety zawierającej również mięso). Ale nie powiedziałabym też, że jest niezdrowa. Po prostu, wymagająca większej uwagi, jak i pokazuje chociażby ten art. A łączenie jej ze sportem czyni ją nieco bardziej ekstremalną , ale chyba dieta każdego tutaj z nas z tej właśnie przyczyny przybiera specyficznego charakteru. No i czasami trzeba korzystać z rozwiązań typu proch... Życie. I tak jemy lepiej od typowego Kowalskiego.
No i jak zwykle w jajkach pokładałam, pokładam i będę pokładać wszelkie nadzieje (więc dla wegetarian jest może jakaś nadzieja ). I jak zwykle utwierdzam się też w tym, że dla wegan już tej nadziei nie ma, a przynajmniej jest bardzo marna. Chociaż i ich staram się jakoś zrozumieć, dopóki nie zaczynają mówić o gniciu.




03.04.12 - Dzień nr 25 DNT

Zdycham sobie po wczorajszym.



założenia: DNT- 1680 kcal/ B 172/ T 77/ W 74



+ kapusta pekińska, kapusta kiszona, brokuły, koper, rzodkiewka, szczypior.



magnez + vit.B6, vit. D, wiesiołek

Zmieniony przez - Oveja w dniu 2012-04-03 22:21:26

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antykoncepcja a policystyczne jajniki.

Następny temat

Trening na poprawe kondycji

WHEY premium