SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oveja/ podsumowania str. 39/ 76/ 126

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 161352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Jagódko, powolutku do przodu ale przy oddalaniu się od 70 w MC zaczną się psychiczne schody. Będę sobie wmawiać że tam jest 60+ to może będzie śmigać
Mamciu, jak ten pan:


"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Sprytnie z tą ławką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Szybciutkie wypiski z michy

03.06 DNT

1. owies, jajka, truskawki
2. pasztet strączkowy, buraki, oliwa
3. jajka, ser żółty, truskawki
4. jajka, ser żółty
5. twaróg wiejski, oliwa
+kalafior,szczypior, ogórki małosolne, kapusta czerwona, rzodkiewki, mleko wiejskie do kawy

04.06 DNT
1. jajka, twaróg wiejski, truskawki
2. pasztet strączkowy, buraki, oliwa
3. pasztet strączkowy, buraki,oliwa
4. jajka,1/2 awokado, masło
5. twaróg wiejski, orzechy brazylijskie, laskowe, migdały
6. kawałek sera żółtego
+brokuł, pomidory,ogórki, sok pomidorowy, mleko wiejskie do kawy

05.06 DNT

1. owies,jajka,truskawki
2. pasztet strączkowy,buraki, oliwa
3. jajka, buraki,oliwa
4. jajka,ser żółty, marchewki
5. migdały, orzechy laskowe , masło
+brukselka, pomidory, sok pomidorowy, rzodkiewki, sałata lodowa, mleko wiejskie

Dużo żarcia i dużo zielska bo długo siedzę. Niestety bez ćwiczeń ale brakuje mi dnia. Jutro też zawalony dzień, ale pojutrze może uda się i odespać i zrobić trening. Aktualnie jestem na nogach 48 h. Oczy mi się kleją. Także dobranoc

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241


06.06.2012



1. owies, jajka, marchewki
2. pasztet strączkowy, buraki, oliwa
3. jajka, buraki, marchewki
4. jajka, ser żółty, migdały
5. twaróg wiejski, oliwa
+ rzodkiewki, ogórki, kapusta czerwona, szczypior, sałata lodowa, pomidor, sok pomidorowy, wiejskie mleko do kawy



GPP Miękkie nogi

Czas: 24: 18
Jak na zmęczenie + @ to luz. Burpee z wyskokiem.




magnez + vit.B6, chia

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1744
oo fajne to z ta piłką :) tylko ze moja większa jest ale cos podobnego wykombinuje :)

" Ci którzy są słabi czekają na szanse, silni zaś sami je tworzą!"
Og Mandino

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Po raz 45ty przerobiłam wczoraj Twój dziennik konkursowy Dzięki Ci za niego Przemyślę też wydrukowanie go sobie żeby było łatwiej czytać

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
pompki oczywiście męskie w burpiee były ?
Bardzo ładnie idą Ci treningi, z tego co zauważyłam ćwiczysz w domu - czy mi się coś pomyliło?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Milutek, trzeba kombinować

Mis, patrząc na Twoje zmagania to mój wypada marnie Czuję, że podsumowanie będziesz miała takie, że szczenna mi opadnie Trzeba zacząć gromadzić zapasy melisy już mi i tak opona rośnie od stresu, a tu ciągle coś

Arphiel, męskie Ćwiczę w domu. Aktualnie to bardziej "próbuję ćwiczyć", ale (mam nadzieję ) jeszcze tylko ten miesiąc będzie taki nieregularny.


Zmieniony przez - Oveja w dniu 2012-06-08 00:06:25

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
czerwiec szybko zleci, potem będzie niebo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Inga, możliwe, że bardzo długie niebo, jak po wakacjach będzie czekało mnie bezrobocie A same wakacje prawdopodobnie 3 miesięczne, bo szkoda odmówić sobie ostatnich wakacji w życiu Tzn. ten... odpocząć trza




07.06.2012



Dzisiaj miałam jakąś buraczaną chcicę. Nawet na śniadanie zjadłam buraki

1.pasztet strączkowy, buraki, marchewka, oliwa
2. jajka, buraki , oliwa
3.jajka, ser żółty, buraki , migdały
4. whey, owies, truskawki
5. twaróg wiejski, wiejska śmietana

+ sok pomidorowy, rzodkiewki, ogórki świeże, dymka, kapusta czerwona, pomidor
+ śmietana wiejska do kawy



Powylatywały mi treningi, ale cóż. Będę po prostu leciała kolejnymi dniami, kiedy się uda coś zrobić to będzie

Trening C.
poprzedni: https://www.sfd.pl/Oveja/_podsumowania_str._39/_76/_126-t793669-s136.html#post2 

1.Wiosło sztangą 24kg x 6/ 29kg x 6/ 34kg x 6/ 39kg x 6/ 43kg x 2 [+1kg]
2.Przysiad przedni 23kg x 15/ 28kg x 15/ 33kg x 12 [+1kg]
3.Wyciskanie sztangielek skos 7,5kg x 12/ 9,5kg x 12/ 11,5kg x 9
4.RDL 36kg x 15/ 41kg x 15/ 46kg x 10
+ aero 20 min.

We wiośle wciąż jest moc. Przysiad też powolutku do przodu, ale wiem, że tu nigdy szału nie będzie. A dalej jestem już tak wyrypana, że w wyciskaniu tylko wywalczyłam jedno powtórzenie, a RDL stoi, bo ja ledwo stoję



magnez + vit.B6, chia

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antykoncepcja a policystyczne jajniki.

Następny temat

Trening na poprawe kondycji

WHEY premium