SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oveja/ podsumowania str. 39/ 76/ 126

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 161406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Owieczko Ty szczuplizno teraz dopiero doczytałam podsumowanie
super przemiana
gratki

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Lucyferka, musimy przypakować, wtedy już nikt nie odważy się warknąć

Fala23, ale mi narobiłaś smaku. Na listę do realizacji trafia sałatka z takim zestawieniem. A jeszcze dzisiaj krążąc po necie pierwszy raz spotkałam się z zupą krem z buraków i na takie cudo też już się czaję. Żeby tak jeszcze ktoś za mnie to wszystko robił, a ja bym tylko konsumowała…

Massmarols, dziękuję Ci za miłe słowa A co do wiesia, wcinam dużą łyżkę, stołową. Sposób spożywania to już raczej tylko kwestia gustu. Akurat wiesiołek ma baaaaardzo specyficzny smak. Skoro niektórzy nie przepadają nawet za oliwą to taki wiesiołek tym bardziej może odrzucać Proponuję żebyś spróbowała najpierw samego oleju i wtedy zadecydujesz, jak go wolisz przyjmować. Jak nie podejdzie to pewnie łatwiej szybko łyknąć z łyżki, niż męczyć porcję warzyw, która nim przejdzie. Chociaż ciężko mi to stwierdzić, gdyż ja zawsze polewam wszystko czy to oliwą czy olejami, bo jestem oliwo i olejolubna. Teraz przypasowała mi kapusta kiszona polana wiesiołkiem. Pycha. Za to np. w dzisiejszych buraczkach był niewyczuwalny, więc to mógłby być na niego dobry sposób, jakby co

Mika, dziękuję A ja już nie mogę doczekać się podsumowań konkursowych

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
No, no. Tak żeby w karku mieć 40cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Lucyferko, no to mamy cel na kolejny cykl




04.03.12 regeneracja- dzień nr 8

ATG challange, vol. 2 : x55



1. owies, siemię, jajka, marchewka, oliwa
2. pasztet strączkowy, buraki, brukselka
3. jajka, buraki, brukselka
4. jajka, buraki, masło
5. jajka, ser żółty, sałata lodowa
+ śmietana do kawy
+podżeranie masy na pasztet

B/T/W/kcal nieliczone



Buraaaaaczki!



vit. D, magnez + vit.B6, cynk + vit.C, wiesiołek

-------------------------------------------------

Od jutra zaczynam nowy trening. Korciło mnie już dzisiaj, ale zaczynając od początku tygodnia będzie to bardziej uporządkowane. Pewnie będę miała kilkudniowe zakwasy, jak to mam zawsze przy nowym planie.
Dzisiejszy dzień spędziłam za to na pichceniu. Zamroziłam trochę gotowanych buraków, pogotowałam olbrzymie ilości strączków, część zmieliłam i upiekłam trzy rodzaje pasztetów (zapas na ponad miesiąc ) Czeka też już na mnie 6 blaszek wyrastającego chleba, które mam zamiar upiec jutro o świcie. Nie wiem czy to dobry pomysł tak w poniedziałek, ale raz się poświęcę ( w dodatku ja rzadko jadam chleb. Rodzina wcina. Ale może właśnie jutro się skuszę na taki świeży. )
I tym całodziennym gotowaniem i porcjowaniem styrałam się prawie jak po dobrym treningu.

I jeszcze z takich tam przemyśleń:
Będę jadła „na czuja” jeszcze tylko z parę dni i znów zaczynam ważyć i jeść według jakiegoś limitu. Wszystko dlatego, że, patrząc po ostatniej regeneracji, jak bardzo długo nie liczę to potem trudno mi się przestawić Już pewnie będzie ciężko.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
zrobiłaś mi smaka na buraczki a przepis na ten pasztet muszę od ciebie podłapać udanego poniedziałku MOCY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekam na doznania treningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Fala, ja powinnam powstrzymać się przed pochłanianiem takich ilości korzeniowych. Najpierw marchewki, teraz doszły buraki. Ale to silniejsze ode mnie, no !

Marta, trening wypruwa flaki




05.03.12



Dzisiaj miałam jakieś mega ssanie.

1. placki owsiane, serek wiejski, marchewka, oliwa
2. pasztet ze strączków, buraki, brukselka, oliwa
3. kromka chleba żytniego, jajka, buraki
4. whey, owies, marchewka
5. jajka,ser żółty, masło, sałata lodowa, pomidor
+ śmietana do kawy

B/T/W/kcal nieliczone




Dzień I siłowy

A1 Ława 10x10
15kg

A2 MC 10x10
35kg

B1 Ława, sztangielki, skos (+) 3x 10-12
3,5kgx 12/ 5,5kg x10/ 7,5kg x 10

B2 Wiosło sztangielka 3x 10-12
7,5kg x 12/ 9,5kg x 10/ 11,5kg x 10

+ Interwały
30/30 x 4

komentarz:
Nie bardzo wiedziałam za jakie ciężary się zabrać do tych dziesiątek i chyba jednak przeceniłam swe możliwości, bo szło bardzo ciężko. Chociaż trudno stwierdzić czy to ciężar czy same powtórzenia zrobiły swoje. Piekło, które strasznie się dłużyło. W połowie miałam ochotę to rzucić albo chociaż zrzucić po krążku ze sztangi. Jednak tak odkładam ten czyno jedną serię i jeszcze o jedną i nie wiem jak, ale …dotrwałam. Dalej już byłam mocno styrana, więc ciężary takie sobie. Do interwałów musiałam się mocno przymusić. Poszły tylko (aż ? ) cztery. I tym sposobem i górne i dolne kończyny zostały pozbawione życia. Aż pooblewałam się wodą (i pół pokoju) próbując się napić.


-----------------------------------
ATG challange, vol. 2 : x60



magnez + vit.B6, cynk + vit.C, D, wiesiołek, melisa

Zmieniony przez - Oveja w dniu 2012-03-05 23:39:32

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Masz 10 serii MC?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
owszem

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Jak przeczytałam o tych członkach bez życia to mi się kawałek ze shreka przypomniał dałaś czadu !!!!

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antykoncepcja a policystyczne jajniki.

Następny temat

Trening na poprawe kondycji

WHEY premium