SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oveja/ podsumowania str. 39/ 76/ 126

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 161756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Co do głodu z rana to ja u siebie obserwuje taką reakcje:
Solidna i baaardzo późna kolacja - rano wilczy apetyt.
Lekka kolacja - rano czuje się normalnie.
Koleżanka w pracy też to zauważa u siebie.
Może u Siebie też zaobserwujesz jakiś związek.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
nie ma to jak poświęcić się dla pomiarów, mi by ciężko było ni dało by rydy... jak ja już śnię o śniadaniu

no a pomiary wciąż podobne mamy...tylko ten biust... nie potrafię Ciebie dogonić

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Dotkazoz, a wiesz, że dzisiaj moja mama mi o tym mówiła...i trochę śmierdziało mi to aluzją co do ilości mojego jedzenia Może faktycznie coś w tym jest, ale kurcze jadam raczej o tej samej porze. Za to przyjrzę się co ląduję na talerz. W sumie zawsze miałam ogromny apetyt z rana, no ale budzenie się o świcie , bo burczy w brzuchu to już drobna przesada. Zobaczymy jak będzie po dzisiejszym twarogu z wiesiołkiem. W sumie twaróg powinien długo się trawić

Un, u Ciebie za to nogi szczuplejsze i brzuch, także coś za coś.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Ja dzisiaj miałam podobną sytuację. A co jest najśmieszniejsze - twoja teza się potwierdza . Zazwyczaj jadłam 150g twarogu na kolację i rano nie czułam ssania. Wczoraj zjadam twaróg i kalafior. Bardziej się najadłam ale rano takie ssańsko, że szok!

Btw, cyc w górę ... a talia

Zmieniony przez - Monia.W.B w dniu 2012-03-18 08:24:32

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 645
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 645
Coś mi nie wyszło z tym postem :P Chyba jesteś tu jedyną wegetarianką, jam jest weganka, także źródła białka mam dość ograniczone. Chciałam tu na forum założyć swój temat... ale uznałam, że to trochę bez celu, bo sfd ladies jedzą dużo białego sera i jaj (u mnie taka opcja nie wchodzi w grę) więc nie wiem czy znajdzie się tutaj ktoś kto pomoże zbilansować dietę. Jedyne białko jakie wcinam jest pochodzenia roślinnego. Powiedz mi proszę (bo zdaje się masz większe doświadczenie w układaniu diety do wysiłku fizycznego niż ja) czy nie ładując w siebie serów i jaj idzie ładnie rozbudować mięśnie i pozbyć się zbędnego tłuszczu? Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Jak długo pieczesz chleb? Widziałam, że podawałaś swój przepis na chleb.
Właśnie się przymierzam do drugiego chleba i się zastanawiam. Ja mam przepis od koleżanki. I tam mam napisane że 1,5 godziny piec, tylko mi się zrobiła strasznie gruba skórka. Więc zastanawiam się, czy czasem nie piekłam go za długo.

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-03-18 11:03:38

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest dobrze

Nie ma to, jak być stonką, co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Dotkazoz
Jak długo pieczesz chleb? Widziałam, że podawałaś swój przepis na chleb.
Właśnie się przymierzam do drugiego chleba i się zastanawiam. Ja mam przepis od koleżanki. I tam mam napisane że 1,5 godziny piec, tylko mi się zrobiła strasznie gruba skórka. Więc zastanawiam się, czy czasem nie piekłam go za długo.

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-03-18 11:03:38


Też jestem ciekawa, bo właśnie wyrasta i chcę go za niedługo wrzucić do pieca

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Dotka, Monia, temperatura 180 stopni, 70 minut, z termoobiegiem. Oczywiście lepiej kontrolować, bo każdy piekarnik lubi posiadać własną osobowość
I dajcie porządnie temu chlebowi wyrosnąć w blaszkach przed włożeniem do piekarnika. Niech sobie poleży kilka godzin. Zwłaszcza, jak pieczony pierwszy raz z młodego zakwasu to lepiej odrobinę dłużej go potrzymać.
A z tą skórką to nie mam pojęcia. Ja przed samym pieczeniem lekko nacinam wierzch nożem (takie podłużne linie, jakbym kroiła na kromki, tylko płytko i większe odstępy. Następnie skrapiam wierzch wodą i sypię ziarnami/makiem/mąką/wciskam jakieś orzechy czy co tam chcę. Skórka jest idealna

Szcz, na diecie wegańskiej będzie trudniej, nie ma co ukrywać, ale warto poprawić chociaż to co się da. Z lepiej dobranym jedzeniem i sensownym treningiem możesz tylko zyskać, więc warto spróbować. Jeśli poważnie o tym myślisz i jesteś gotowa na zmiany to dajesz. Załóż dziennik. Pisanie na forum jest pomocne. Będzie i mobilizacja i rady innych. Nie ma wśród nas weganki , więc fajnie jakby zadomowiła się tutaj weganka, której losy będzie można podpatrywać.

Marta, dopiero bycie stonką to prawdziwe życie.


"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antykoncepcja a policystyczne jajniki.

Następny temat

Trening na poprawe kondycji

WHEY premium